MZ: Liczba ofiar śmiertelnych koronawirusa w Polsce wzrosła do 22. Zakażone są już 1862 osoby

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że liczba zakażonych koronawirusem w Polsce wzrosła do 1862 osób. Zmarły też kolejne dwie osoby - 72-letni mężczyzna ze szpitala w Tychach i 89- letni mężczyzna ze szpitala w Myślenicach. Liczba ofiar śmiertelnych w naszym kraju wzrosła tym samym do 22.

W niedzielę wieczorem resort zdrowia poinformował o 91 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. "Potwierdzone przypadki dotyczą: 40 osób z woj. mazowieckiego, 20 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 5 osób z woj. małopolskiego, 4 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. pomorskiego oraz po 1 osobie z woj. podlaskiego, zachodniopomorskiego i świętokrzyskiego" - poinformowało ministerstwo.

Kolejny wzrost zakażeń koronawirusem w Polsce. Już 22 ofiary śmiertelne

Ministerstwo Zdrowia przekazało też informację o śmierci dwóch kolejnych osób zakażonych koronawirusem. "Są to: 72-letni mężczyzna ze szpitala w Tychach i 89- letni mężczyzna ze szpitala w Myślenicach. Obaj mieli współistniejące choroby" - poinformowano.

Łącznie w niedzielę poinformowano o 4 nowych ofiarach śmiertelnych w Polsce. Koronawirusa wykryto w sumie u 1862 osób w naszym kraju. Z powodu zakażenia zmarły 22 osoby. 

Zobacz wideo Ile osób zakażonych koronawirusem może być obecnie w Polsce?
Więcej o:
Komentarze (83)
MZ: Liczba ofiar śmiertelnych koronawirusa w Polsce wzrosła do 22. Zakażone są już 1862 osoby
Zaloguj się
 • leon.0

  Oceniono 33 razy 25

  dzisiaj budyń nie namawiał do mycia rąk, pinokio poszedł zestrugać nos bo za duży mu wyrósł a w Polsce wybuchła epidemia chorób współistniejących.

 • 123waz

  Oceniono 33 razy 23

  pis w ciągu 5 lat przehulał cały budżet kraju, okradli i wydali dla siebie miliardy. zostawili goły kraj, bankructwo całkowite, kasa wydawana przez 5 lat na obiecanki by utrzymać władzę, bankructwo pisowskiej propagandy, TVP szczujnia rzadowa za nasze pieniadze. Krach kaczynskiego i spółki. Ludzie ich wyniosą , jak skonczy sie ten czas

 • jael53

  Oceniono 24 razy 18

  Mantra o "chorobach współistniejących" podobno miała uspokajać. Ale nie uspokaja, tylko wzmacnia podejrzenie, że usiłuje się manipulować danymi.

 • batura3

  Oceniono 21 razy 15

  Przecież ten prezydent:)))))))))))))))))))))))))) AD..., mówił, że proporcjonalnie jest mniej przpadków zakażeń:)))))

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 20 razy 12

  Po wprowadzeniu cenzury przez pisowską bandyterkę, nie będzie zmarłych z powodu Covid-19.
  Zgony będą następować tylko na skutek chorób towarzyszących

 • lupus.y

  Oceniono 13 razy 11

  No to co? Najwyżej obniży się wiek głosowania korespondencyjnego z 60 do 18 lat. Podczas internetowego posiedzenia Sejmu, 6 kwietnia, o 3:50 w nocy.

 • zyks

  Oceniono 10 razy 10

  Bezczelna ściema. Oficjalne statystyki pokazują 5 do 10% przypadków. Zakażonych jest 20 - 40 tys. (Żałośnie mało testów, brak masowych testów przesiewowych. Nosiciele masowo zarażają innych, w rodzinach, firmach, szpitalach, urzędach, itd). Zmarłych jest 220 - 440 (Wg. statystyk ludzie sobie umierają na "zapaść krążenia", "zapaść oddychania", itp, ale nie od koronawirusa - zmarłym b. rzadko robi się testy). To ile będzie, w obu kategoriach do maja. Dwa razy więcej? Wolne żarty. Jeśli ta ściema utrzyma się dalej, to rząd przyzna się dopiero ok. 6 - 8 kwietnia do, raptem, 10 tys zarażonych. Kto odpowiada za produkcję obecnych statystyk, dowodzących sukcesów w walce z epidemią.? Panowie Szumowski, Pinkas, Morawiecki, Prosty Poseł, Duda i ich służba. Byle do wyborów. A potem: hulaj dusza, piekła nie ma.

 • Robert Lipiński

  Oceniono 21 razy 9

  W Polsce jest ok.2000 zakażonych a dla porównania w Niemczech ponad 50000. W Chinach liczba zgonów niecałe 4000 a liczba sprzedanych urn ponad 40000 w samym Wuhan. Liczba abonentów sieci komórkowych zmalała przez 5 miesięcy o ponad 2 miliony. Jaka jest prawda o ilości zakażonych w Polsce? Prawdopodobnie tak jak w Chinach można to spokojnie pomnożyć przez 10 podobnie z liczbą zgonów,które w statystykach są ujęte jako niepowiązane z wirusem. Przy każdym oficjalnym zaznaczone choroby współistniejące nawet jak pójdzie zdrowy jak byk. Lekarze mają zakaz informowania mediów , wkrótce pod groźbą odpowiedzialności karnej. Propaganda jakiej ten kraj nie widział od czasów jedynie słusznej władzy. Życzę wszystkim abyśmy to przetrwali.

 • niktwazny126

  Oceniono 17 razy 9

  "Kilkudziesięciu wiernych na mszy w Dąbrowie Białostockiej."- wierni po nabożeństwie spotkali na swojej drodze choćby jedną osobę, dotknęli klamki, kupili w sklepie mleko czy cytrynę, wrócili do swoich domów- dzieci, wnuków, dziadków...
  Jaki problem ma policja? Otóż nie wiadomo, kogo ukarać, że w nabożeństwie uczestniczyło wielokrotnie więcej "wiernych" niż jest to dozwolone na obecną sytuację. Wiadomo, że organizator nie poniesie odpowiedzialności, bo kto by się ośmielił...
  Dlaczego ludzie pozbawieni są instynktu samozachowawczego???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX