MZ: Liczba ofiar miertelnych koronawirusa w Polsce wzrosa do 22. Zakaone s ju 1862 osoby

Ministerstwo Zdrowia poinformowao, e liczba zakaonych koronawirusem w Polsce wzrosa do 1862 osb. Zmary te kolejne dwie osoby - 72-letni mczyzna ze szpitala w Tychach i 89- letni mczyzna ze szpitala w Mylenicach. Liczba ofiar miertelnych w naszym kraju wzrosa tym samym do 22.

W niedzielę wieczorem resort zdrowia poinformował o 91 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. "Potwierdzone przypadki dotyczą: 40 osób z woj. mazowieckiego, 20 osób z woj. dolnolskiego, 8 osób z woj. lskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 5 osób z woj. małopolskiego, 4 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. pomorskiego oraz po 1 osobie z woj. podlaskiego, zachodniopomorskiego i witokrzyskiego" - poinformowało ministerstwo.

Kolejny wzrost zakażeń koronawirusem w Polsce. Już 22 ofiary śmiertelne

Ministerstwo Zdrowia przekazało też informację o śmierci dwóch kolejnych osób zakażonych koronawirusem. "Są to: 72-letni mężczyzna ze szpitala w Tychach i 89- letni mężczyzna ze szpitala w Myślenicach. Obaj mieli współistniejące choroby" - poinformowano.

Łącznie w niedzielę poinformowano o 4 nowych ofiarach śmiertelnych w Polsce. Koronawirusa wykryto w sumie u 1862 osób w naszym kraju. Z powodu zakażenia zmarły 22 osoby. 

Zobacz wideo Ile osób zakażonych koronawirusem może być obecnie w Polsce?