1862 przypadki koronawirusa w Polsce, dramatyczne prognozy w USA [29 MARCA - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE]

W niedzielę liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa wzrosła w Polsce do 1862. Zmarły cztery kolejne osoby. Na świecie chorych jest już ponad 700 tys., z czego najwięcej w USA. We Włoszech zanotowano kolejnych 756 zgonów, ale spadła liczba nowych zachorowań.
 • W niedzielę potwierdzono 224 przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce - poinformowało Ministerstwo Zdrowia. To nieco mniejszy wzrost niż dzień wcześniej. Czworo pacjentów zmarło. Rano poinformowano o śmierci 75-letniego pacjenta w szpitalu w Bytomiu i 82-letniego pacjenta w Radomiu. Wieczorem resort przekazał z kolei, że zmarł 72-letni mężczyzna ze szpitala w Tychach i 89- letni mężczyzna ze szpitala w Myślenicach. Liczba potwierdzonych przypadków wynosi więc 1862, a ofiar - 22.
Więcej o:
Komentarze (259)
1862 przypadki koronawirusa w Polsce, dramatyczne prognozy w USA [29 MARCA - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE]
Zaloguj się
 • zwierzoczlekoupior

  Oceniono 63 razy 55

  krzywa robi sie coraz bardziej stroma. Wg. pis-dzielcow to spadek?

 • abro345

  Oceniono 47 razy 45

  Kilka minut temu w sacji papy tadeusza zacytowano pogląd hiszpańskiego profesora, że koronawirus jest karą za ideologię gender. Słuchając kilku innych opinii w tym głosu samego szefa nabrałem przeświadczenia,że koronawirus to kara za dzieła takie jak ta stacja. Bardzo tam jęczą o kasę grożąc wyłączeniem stacji. Jest więc nadzieja,że gdy stacja ta zamilknie pandemia ustąpi.

 • mer-llink

  Oceniono 38 razy 36

  Ale za to olej potaniał. I to znacząco.
  No i znacznie spadły ceny budyniu!

 • antoszek22

  Oceniono 37 razy 33

  PAD ogłosił spadek zachorowań
  spadek w stosunku do pierwszych trzech dni gdzie najpierw był jeden przypadek a potem wzrost o 1400% czyli 15 chorych
  Pałacowy Administrator Długopisu chce wyjść na cwaniaka który potrafi liczyć do 14 choć twarde dowody pokazują że nie potrafi

  Faktycznie od tego czasu wzrost procentowy jest cały czas mniejszy niż 1400%

 • larsek

  Oceniono 43 razy 31

  A podobno byli przygotowani od miesięcy. Więcej zgonów niż w Czechach. PIS-owa propaganda...Watykańskie czary nie pomagają? To po co przeznaczać tyle pieniędzy na czarowników zamiast na służbę zdrowia?

 • dustie

  Oceniono 29 razy 27

  Chyba teraz się ZACZYNA... Do tej pory max 1 śmierć dziennie, przechodzimy do kilku dziennie, za tydzień będzie już może po kilkadziesiąt dziennie...

 • marcin232

  Oceniono 39 razy 27

  W Czechach 2775 zar. 16 zgonow
  W Polsce 1862 zarazon. 22 zgonow.
  Ille jest naprawde zarazonych niewiadomo. Trzeba przygotowac sluzbe zdrowia. Nie udawac ze nic sie nie dzieje

 • szaranowicz2

  Oceniono 30 razy 26

  Nie bardzo wyobrażam sobie wybory 10 maja. Już nie chodzi nawet o frekwencje, ale skąd oni wezmą samobójców do komisji. Mam nadzieję że za niewprowadzenie stanu nadzwyczajnego ta władza kiedyś odpowie. Wszystkie dane o zakażeniach trzeba mnożyć razy 5, ponieważ są one sprzed kilku dni tak na prawdę. Akcja po trupach do wyborów, brawo.

 • montagnes44

  Oceniono 24 razy 22

  Wczoraj Adrian powiedział, że liczba zakażonych się zmniejsza i proszę, dziś jest mniejsza. Co za siła sprawcza. Ciekawe ile testów mniej wykonali?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX