Koronawirus w Polsce. MZ: Mamy 54 nowe przypadki zakażenia. Już 20 ofiar patogenu w kraju

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 54 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Poslce. Zmarła dwudziesta osoba, u której wykryto patogen. To 82-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące.

W niedzielę po godz. 14:00 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 54 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Potwierdzone przypadki dotyczą 22 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, ośmiu osób z woj. łódzkiego, pięciu osób z woj. podkarpackiego, czterech osób z woj. pomorskiego, trzech osób z woj. zachodniopomorskiego oraz dwóch osób z woj. lubelskiego.

Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Raciborzu zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 82-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące

- napisał resort zdrowia. To dwudziesta osoba, która zmarła z powodu zakażenia.

Dotychczas zakażenie koronawirusem stwierdzono u 1771 osób, dwadzieścia z nich zmarło.

W niedzielę rano Ministerstwo Zdrowia informowało o 79 nowych przypadkach zakażenia oraz o śmierci 75-letniego mężczyzny chorego na COVID-19.

Zobacz wideo Ile osób zakażonych koronawirusem może być obecnie w Polsce?
Więcej o:
Komentarze (186)
Koronawirus w Polsce. MZ: Mamy 54 nowe przypadki zakażenia. Już 20 ofiar patogenu w kraju
Zaloguj się
 • niktwazny126

  Oceniono 47 razy 47

  Jesteśmy przygotowani najlepiej w Europie, tak nam mówią władze. Lekarze mówią jakoś odwrotnie. Ratownicy ostrzegają, że jest tragicznie, nie dają rady. A prezes zarządza wybory, sejm w środku nocy podejmuje decyzje bynajmniej nie tyczące doposażenia szpitali i pomocy służbom medycznym.

 • baby1

  Oceniono 32 razy 28

  Gdyby do tej pory było tylko 20 zgonów z powodu koronawirusa, to bylibyśmy wyspą szczęściarzy. Przestańcie się ośmieszać z tymi informacjami.

 • yenk

  Oceniono 23 razy 21

  Czyli za chwile konferencje co pol godziny byle oglaszac kilkadziesiat, a nie kilkaset przypadkow zakazen dziennie.

  10.04 bylo LĄDUJCIE
  10.05 bedzie GLOSUJCIE

  I nadejdzie czas kolejnych miesiecznic bo martylorogia dla Pandemicznych i Skazonych to juz nie moda ale rodzaj nowej religii.

 • jurek53krk

  Oceniono 18 razy 18

  Chciałbym usłyszeć wreszcie od Szumowskiego, Dudy i Morawieckiego, kiedy będziemy mogli bez problemów zakupić w aptece maseczki i rękawiczki, żeby można spokojnie pójść po chleb?

 • cool_observer

  Oceniono 18 razy 16

  Wszystkie totalitarne dyktatury kłamią i uprawiają propagandę !. Dyktatura BOLSZEWICKO-KACZYSTOWSKA w Państwie Pislamskim robi to w sposób prymitywny, bezczelny i chamski !. Ostatni przykład to dictum śFuhrera Jarozbawa: Wyborów nie można przesunąć, bo (rzekomo) nie zezwala Konstutucja, ale Prawo wyborcze można zmienić na 6 tygodni przed wyborami, chociaż... KONSTYTUCJA NIE ZEZWALA !. A o wszystkim autorytarnie decyduje herszt mafijnej Zorganizowanej Grupy Przestępczej PiS, ksywka "Szeregowy Poseł" !

 • stanislaw33

  Oceniono 18 razy 14

  czemu w statystykach nie ma osoby która zmarła dziś w myślenicach - artykuł w gazetakrakowska.... wykryli wirusa dopiero po śmierci, ciekawe czy padalce zaliczą tą ofiarę....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX