10. ofiara koronawirusa, w Cieszynie zmarł 71-letni mężczyzna. 135 nowych przypadków jednego dnia

Liczba ofiar koronawirusa wzrosła w Polsce do 10 - poinformowało we wtorek Ministerstwo Zdrowia. Według najnowszych danych w Polsce odnotowano 884 przypadki koronawirusa. We wtorek odnotowano łącznie 135 nowych przypadków, jak dotąd najwięcej jednego dnia.

We wtorek wieczorem Ministerstwo Zdrowia ponownie zaktualizowało dane na temat koronawirusa w Polsce. Odnotowano kolejne przypadki, 40 nowych, z czego aż 37 z woj. mazowieckiego. Przekazano również, że w szpitalu w Cieszynie zmarł 71-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał też choroby współistniejące.

Łącznie we wtorek odnotowano 135 nowych przypadków koronawirusa w Polsce - to najwięcej od pojawienia się SARS-CoV-2 nad Wisłą. Jeszcze 21 marca takich przypadków było 70, a w kolejnych dniach: 111, 98 i 115. Razem jest to 884 przypadki od początku marca, gdy po raz pierwszy stwierdzono zakażenie koronawirusem w woj. lubuskim.

Jak dotąd najwięcej osób z koronawirusem jest w woj. mazowieckim (212), łódzkim (129) i dolnośląskim (118). Na drugim biegunie są woj. podlaskie (9) i świętokrzyskie (7).

Więcej o:
Komentarze (91)
Koronawirus w Polsce. 10. ofiara SARS-CoV-2. W Cieszynie zmarł 71-letni mężczyzna
Zaloguj się
 • bruna5

  Oceniono 27 razy 25

  Jerzy Starak kupił za 7 mln zł 100 respiratorów dla naszej służby zdrowia. Teraz policzcie ile wszelakiego sprzętu byłoby można kupić za 2 miliardy zł, które kurdupel i jego świta przeznaczyli na TVP w momencie gdy koronawirus wchodził do Polski. Mord na narodzie!

 • ofiarawlasnychslabosci

  Oceniono 23 razy 19

  Za malo robimy testow, za dlugo czekamy na wyniki. Moja znajoma ma kwarantanne, wrocila z zagranicy, dostala bole glowy i goraczke, stracila apetyt i smak, zadzwonila pod numer jaki dostala i kazali jej czekac jesli sie pohorszy ktos wpadnie z testami. Nie pytano zkom przebywala itp. Beda pytac dopiero jak wynik ewentualnego testu bedzie pozytywny. Tak to wyglada?

 • earthboundmisfit

  Oceniono 24 razy 16

  Dziesiąta czyli jedenasta, a tak naprawdę co najmniej trzynasta. Niewliczanie tego proboszcza który zmarł dzisiaj to po prostu kpina.

 • 500nakrowe

  Oceniono 20 razy 14

  Na wschodniej ścianie najmniej bo tam się nie bada. Na być nało żeby suweren pissowski poszedł do wyborów. Najwięcej w mazowieckim bo tam się najwięcej testów wykonuje-rodziny kacyków pisowski, ministrowie ich kochanki i kochankowie, Nowogrodzką, ochroniarze dziada żoliborskiego... 😀

 • jerzysm42

  Oceniono 12 razy 12

  Za bardzo nie wierzę w liczby podawane przez pisowski rząd.
  Robią wszystko, aby doprowadzić do majowych wyborów.
  Kiedy będą mieli wszystko, suweren może umierać, bo już nie będzie Kaczyńskiemu potrzebny.

 • viggen

  Oceniono 10 razy 10

  Mój syn w kwarantannie od 12 dni, bo miał kontakt z dodatnim, dostał dzisiaj gorączkę i bolą go mięśnie. W sanepidzie Poznań powiedzieli, że mamy się jutro telefonicznie skonsultować z rodzinnym...

 • respiral

  Oceniono 12 razy 10

  Kłamią jak z nut - to 12 ofiara.
  W Radomiu zmarł człowiek, ewakuowany z Nowego Miasta, a w Małopolsce - ksiądz. Drugi tego dnia. Aż tak się boją kaczego wirusa, że okłamują naród???

 • alexcomp

  Oceniono 13 razy 9

  Jeśli zrobimy założenie, że zmarły dzisiaj ksiądz zaraził się na pogrzebie od rodziny osoby której był pogrzeb, a i ta osoba zmarła na koronawirusa, to tzw. pacjent zero był w Polsce dużo wcześniej i na zupełnie innym terenie. Jak dotąd wyraźnie widać, że rząd prowadzi przede wszystkim w sprawie pandemii prowadzi "kreatywną księgowość". Oby do wyborów, a potem to już wszystko jedno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX