Komentarze (206)
Kidawa-Błońska będzie namawiać innych kandydatów do "wycofania się z wyścigu do Pałacu Prezydenckiego"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 7 razy 3

  << Dwudziestego szóstego tak naprawdę będziemy wiedzieli >>
  Tak naprawde to mamy inspiratorke, ktora bardzo chcialaby nas uwolonic od intelektualnej tyranii ...

 • f1909

  Oceniono 9 razy 3

  Konstytucja ! /Konstytucja ! / Konstytucja ! / Konstytucja !!! ...................

 • dryl1

  Oceniono 19 razy 3

  Babuszka, dobra na szefową Koła Gospodyń Wiejskich w zapyziałej wiosze. Bardzo prosta z gadki.

 • slon2002

  Oceniono 4 razy 2

  Komorowska! nie rezygnuj. Pietrzak już stary a lud łaknie kabaretu i inspiratorów rozrywki a ty nadajesz się do rozrywki jak mało kto.

 • slon2002

  Oceniono 2 razy 2

  Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja!!!!

 • yuo7leo9

  Oceniono 6 razy 2

  Bosak może dać się namówić (bo i tak niewiele traci, a zaoszczędzi). Ale PiS specjalnie namówił Jakubiaka (tego gbura od piwa, co to Kukiz wciągnął w politykę) jako łamistrajka. Będą zatem wybory: Duda contra Jakubiak. Ciekawe, kto wygra?

 • pikus123

  Oceniono 12 razy 2

  W ostatnim wywiadzie chciała kupować inspiratory zamiast respiratorów .Błagam jeżeli taka osoba ma reprezentować Polskę jako prezydent to od razu zostańmy niemieckim landem .Czy ta pełowska pseudo inteligencja kończyła studia za jajka i kurczaki jak za dawnych PRL-owskich czasów Śmiech i żenada

 • nieotake

  Oceniono 8 razy 2

  Hm, plan pewnie byłby całkiem rozsądny, lecz niestety jest w nim dziura spora - otóż nie po to pis’dzielce w tydzień „zebrały” bez wychodzenia z domu towarzyszowi Jakubiakowi 150 tys. podPiSów, żeby się gnojek teraz przyłączył do bojkotu wyborów.
  Tak, że mamy pewien komplikejszyn...

 • maryla.katrina

  Oceniono 10 razy 2

  Jakos tak postarzała się i pomarszczyła ostatnio, więc rola ją przerosła i powinna zrezygnowac z kandydatury!
  taka dobra rada!

 • 14ar14

  Oceniono 10 razy 2

  Do czasu wyborów być może będzie już po epidemii.
  I pani Kidawie nie będzie potrzebny inspirator

 • dojcze_kabana

  Oceniono 12 razy 2

  Jadę przez miasto i widzę plakaty i bilbordy Kidawy, która w zaprzyjaźnionych mediach prowadzi kampanię. Inspiratorzy wszystkich krajów łączcie się

 • dert4

  Oceniono 10 razy 2

  Yarek locuta, causa finita!

 • hen-live

  Oceniono 10 razy 2

  Po 26 a więc po zatwierdzeniu wszystkich kandydatów wszyscy kandydaci opozycyjni powinni wycofac się z kandydowania.Został by sam Duda i wybory nie mogły by się odbyc. Tylko że to jest teoria bo w praktyce nie wierzę w ich jednomyślnośc.

 • andrzej.wald

  Oceniono 1 raz 1

  PiS wydaje się być przygotowane na scenariusz, gdzie niby wszyscy kandydaci mieliby się wycofać, a zostałby tylko Andrzej Duda i wybory tym samym odbyć by się nie mogły. Jeżeli moje wnioski są trafne to Marek Jakubiak złoży ponad 120 tysięcy podpisów i zostanie zarejestrowany przez PKW jako kandydat, który uzyskał wystarczające poparcie do tego by jego nazwisko znalazło się na karcie do głosowania. Start Marka Jakubiaka na pewno jest na rękę PiS. Wcale nie zdziwiłoby mnie gdyby to właśnie ludzie związani z PiS pomogli w zebraniu wymaganej liczby podpisów. PO liczyła, że podpisy uzbierają tylko kandydaci partii zasiadających w Sejmie, a następnie kiedy już będzie po terminie dostarczenia do PKW podpisów owi kandydaci zrobią wspólna konferencję prasową i spektakularnie wycofają się z wyborów zostawiając na lodzie Andrzeja Dudę zmuszając PKW do anulowania wyborów, bo nie może w nich startować wyłącznie jeden kandydat. Jeżeli komuś wydawało się, że w tak banalny sposób ogra Prezesa i PiS to chyba jednak wielką naiwnością się wykazał. Teraz zorientowano się, że ten scenariusz bierze w łeb i stąd zmiana strategii i podział wśród partii opozycyjnych. PO postanowiła wbrew wszystkiemu być przeciwko wszystkiemu czego emanacją jest ta wypowiedź Kidawy-Błońskiej z Prezydium sejmu, że konstytucja ważniejsza od ludzkiego życia, więc oni na obrady Sejmu on-line bez zmiany regulaminu sie nie zgadzają. Konfederacja przyłączyła się do tego, bo dla niej PiS to śmiertelny wróg, który usiłuje ich zjeść. PSL i Lewica racjonalnie uznały, że walka z pandemią koronawirusa jest ważniejsza dla Polski i obywateli niż gierki, które uprawia PO i Konfederacja.

 • buchholz23

  Oceniono 1 raz 1

  Kidawa zainteresowana jest jedynie ograniczeniem jej kompromitacji na całej linii.

 • klikkre

  Oceniono 1 raz 1

  A jak już wszyscy się wycofaja, Biedroń powie żartowalem :) :)

 • janciapala

  Oceniono 7 razy 1

  Nie, tylko nie to, inni niech się wycofają, ty zostań, przecież z ciebie mamy największą bekę malgosiu.

 • moher.pospolity

  Oceniono 3 razy 1

  Totalnym rokosz marzy się, parcie na stołki wielkie mają, zamiast o władzy myśleć pomyślcie jak przeżyć macie tygodnie nadchodzące, samorządy w rękach waszych w urzędach swych zabarykadowały się zamiast lokalne społeczności organizować w walce o przetrwanie, potrzebującym służyć, szczególnie starszym mieszkańcom miejscowości swych.

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 7 razy 1

  Petruini ty nasza, nie wycofuj sie, bo nikt w tych trudnych czasach nie dostarczy nam takiej rozrywki i cennych “rat” jak TY. Twoj pierwowzor Rysio juz skapitulowal, Palikot takze, Niesiolkowski rowniez. Nie zostawiaj nas sam na sam z jakims nudnym Szczerba lub wymiotnym Nitrasem, bo oni Tobie intelektualnie do inspirujacej piersi nie dorastaja.

 • necr0c0w

  Oceniono 7 razy 1

  Https://www.youtube.com/watch?v=ha5bemY1WmI&lc=
  Wiemy, wiemy, Kiwada, żądasz większej ilości inspiratorów i planów rozwoju choroby...
  a teraz zejdź uczciwym ludziom z oczu bo sam twój widok wywołuje mdłości i prowokuje do użycia wyrazów powszechnie uznawanych za obelżywe.

 • pe2

  Oceniono 7 razy 1

  Teraz już jest oczywiste, że kacza sitwa działa na zlecenie putina. Zdziesiątkowanie narodu to ich główny cel.

 • brunoa61

  Oceniono 9 razy 1

  To ta Pani, która mówi że brakuje nam inspiratorów... zamiast respiratorów
  Normalnie drugi Komorowski tylko w spódnicy... :)

 • krark

  Oceniono 7 razy 1

  Najlepiej by było, gdyby PiS z opozycją, uznając sytuację faktyczną, podpisali umowę o przesunięciu wyborów na maj 2025 roku, czyli inaczej mówiąc uznali, że prezydent Andrzej Duda pozostaje prezydentem na drugą kadencję. Zaoszczędziłoby to czasu, nerwów i pieniędzy.

 • lukki69

  Oceniono 7 razy 1

  jula1mt pół godziny temu
  Oceniono 6 razy
  -2

  "Wszędzie pełno tego pisowskiego SZAMBA !!! Niech was "pokąsa" koronawirus, to usiądziecie na dupach !!!"

  ..gołąbek pokoju z opozycji....:)

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 13 razy 1

  Komorowski zanosi sie smiechem, ze moze byc ktos jeszcze bardziej karykaturalny i niedorzeczny niz on sam. I nie bedzie to dobra wiadomosc dla pewnej petruini ...

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 7 razy 1

  Niech sie ta farsa-paprotka wycofuje. Niegodna miana kandydatki, bo uraga podstawowym predyspozycjom intelektualnym na ten urzad.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 7 razy 1

  Obawiam się że Jakubiaka trzeba będzie "przekonać", bo to pisowski czopek.

 • bezzebnykloszard

  Oceniono 7 razy 1

  Ciebie tez nie powinno być, wypacykowany pierniku.

 • lenolmak

  Oceniono 5 razy 1

  A może dała by przykład i wycofała się jako pierwsza. Może by i na tym skorzystała bo z Dudą i tak nie ma szansy wygrać.

 • januszlen58

  Oceniono 7 razy 1

  POSŁ
  ZRÓBCIE KWARANTANNĘ POD NADZOREM CAŁODOBOWYM BO TYLKO 10 , 15 PROCENT PRZESTRZEGA KWARANTANNY A NA WSIACH WOGÓLE TEGO ZAGROŻENIA NIE PRZESTRZEGAJĄ I JEŻELI TEGO NIE ZROBICIE ,TO NIGDY NIE BĘDZIE EFEKTÓW

 • the-only.charybdis

  Oceniono 9 razy 1

  Spokojnie. Nie poddawać sie i nie wywieszać białej flagi. Za parę tygodni pisiaki sami przesuną termin wyborów, jak liczba zmarłych na koronawirusa dojdzie do tysiąca albo i więcej.

 • lkolesio

  Oceniono 11 razy 1

  Uważam, że Schetyna wyrządził Pani Małgorzacie wielką krzywdę. Nie wiem, czy z wyrachowania, czy z głupoty.
  Dzięki jego decyzji Pani Małgorzata Kidawą-Błońska osiągnęła szczyt niekompetencji.
  Dlatego miota się jak ryba wyjęta z wody!
  Ta kobieta nie zasługuje na takie tortury.
  Apeluje do Feministek, Czarnych Parasolek, Dziewuch i Dziewczyn, brzydkich i ładnych - nie bądźcie obojętne!
  Pomóżcie solidarnie Kobiecie! Dość z waszej znieczulicy!
  Pani M KB powinna poprzeć Kosiniaka - Kamysza.
  A sama udać się na zasłużony odpoczynek!!

 • maryla.katrina

  Oceniono 17 razy 1

  Ja dalej nie moge uwierzyć, jest przecież tyle mądrych osób w mojej ukochanej PO, a wybrali Kidawę na kandydatkę!

 • dojcze_kabana

  Oceniono 11 razy 1

  Inspiratorzy wszystkich krajów łączcie się

 • magda_breslau

  Oceniono 17 razy 1

  Czy Partia przygotowala dla pierwszego prezesa respirator, butle z tlenem, i walki bykow na kasetach wideo?

 • towarzysz.dyrektor

  0

  Kloss w grobie sie przewraca, od kiedy nasza petruini stawke z konstytucja POmieszala.

 • prawdaprawda

  Oceniono 2 razy 0

  Dlaczego nie ma żadnego dowcipu o Dudzie?
  Jak widać po wielu memach sam Duda to... jeden wielki dowcip.

 • bartosz.lonol

  Oceniono 6 razy 0

  Po serii kompromitacji pierwszy raz ta miernota powiedziała, może powtórzyła, coś sensownego. Może miała jakieś zewnętrzne inspiratory.

 • bartosz.lonol

  Oceniono 6 razy 0

  Pierwszy raz ta miernota powiedziała, może powtórzyła, coś sensownego. Może miała jakieś zewnętrzne inspiratory.

 • 12saurom

  Oceniono 6 razy 0

  Uj uj liberalus swindlerus Kidawa Błońska dlaczego łżesz boisz się przegranej i tyle.

 • buchholz23

  Oceniono 4 razy 0

  z punktu widzenia opozycji to słuszne. Jest to bowiem jedyna możliwość na uniknięcie miażdżącej porażki. Jednak co się owlecze to nie uciecze. Obojętnie kiedy wybory nastąpią to i tak nie oddamy najwyższego urzędu w państwie w ręce opzycjonistów obecnego rządu i Prezydenta !!!!!

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 12 razy 0

  Pozwolmy tej petruini mowic duzo i czesto, a premii za milczenie nigdy nie zainkasuje.

 • jula1mt

  Oceniono 12 razy 0

  Wszędzie pełno tego pisowskiego SZAMBA !!! Niech was "pokąsa" koronawirus, to usiądziecie na dupach !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX