Hołownia w Gazeta.pl: Trwa teatr iluzji. PiS mówi, że coś szykuje i że to na pewno będzie dobre

Gościem Porannej Rozmowy Gazeta.pl jest kandydat na prezydenta Szymon Hołownia. Rozmowę prowadzi Łukasz Rogojsz. Serdecznie zapraszamy!

- Trwa teatr iluzji. PiS mówi, że coś szykuje i że to na pewno będzie dobre. Jak się okazuje, że coś spotyka się ze złym społecznie przyjęciem, to prezydent Duda dzwoni zaniepokojony do premiera Morawieckiego i mówi: "Mateusz, jeszcze o tych trzeba się zatroszczyć, tu jeszcze dwa miliardy dorzuć, tu jeszcze musimy popracować". Jak dobry ojciec, który nad wszystkim czuwa. Skutek jest taki, że minęło wiele dni, a rozwiązań nadal nie ma. Jesteśmy w tyle za wszystkimi znaczącymi państwami Europy - mówi w Porannej Rozmowie Gazeta.pl Szymon Hołownia. Jak podkreśla kandydat na prezydenta, "rośnie niepokój tysięcy Polaków, którzy przestali zarabiać".

Szymon Hołownia: Wchodzimy coraz w ryzyko związane z ustrojem państwa

- Skończyło się życie, które znali, a my z każdym kolejnym dniem wchodzimy coraz bardziej w ryzyko związane z ustrojem naszego państwa. Podobno ma być Sejm w piątek, pytanie, kiedy zbierze się Senat, bo przecież jeśli ustawy zostaną uchwalone, to muszą przejść przez Senat, a później wrócić do Sejmu, więc pytanie, czy będziemy mieć tylu posłów, tylu pracowników - powiedział.

Więcej o:
Komentarze (154)
Hołownia w Gazeta.pl: Trwa teatr iluzji. PiS mówi, że coś szykuje i że to na pewno będzie dobre
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 40 razy 24

  Pis jak nas wyszykuje to nigdy się nie pozbieramy , a każdym razie bardzo długo będzie to trwało .

 • tempa-dzida2

  Oceniono 35 razy 17

  Co racja, to racja.
  PIS OBIECA WSZYSTKO.
  A potem jeszcze "przekonuje" w różnych trwamach, maryjach i tv-pisie, że to najlepsze, co "suweren owacyjnie potwierdza". Inni głosu nie mają ...

 • antoszek22

  Oceniono 28 razy 16

  Smoleńsk +
  na tym zdjęciu powtarza się sytuacja z okolic pancernej brzozy zatopionej w sztucznej mgle
  Wszystkie rzekomo najważniejsze osoby na pokładzie i kierownik pod pierzyną w domu .

 • Ha Kade

  Oceniono 32 razy 14

  Ikość zainfekowanych COVIR w PL jedt co najmniej trzykrotnie większa niż oficjalne dane. Powód - limitowany dostęp do testów.

 • stan.konferencja

  Oceniono 13 razy 11

  Proszę być wyrozumiałym dla przedstawicieli obecnej teoretycznej ale zawsze władzy. Nie obecność najważniejszego osobnika w tym zacnym gronie, wyklucza jakiekolwiek działania czy podejmowanie decyzji. Nie uzbrojonym okiem widać niemoc, bezsilność i brak kompetencji.

 • kotmiki

  Oceniono 23 razy 11

  Niestety mafia pisowska okupuje, jak kiedyś hitlerowcy, Polskę wiekszośc Polaków ogłupiona rzucanymi ochłapami cieszy sie i nadal grilluje ;ciemniactwo to genotyp Polaka tak było ,jest i będzie ciemniactwo połaczone z prostackim cwaniactwem

 • janja11

  Oceniono 14 razy 10

  Świetna wypowiedź. Hołownia merytorycznie i retorycznie, bije na głowę wszystkich partyjnych kandydatów.
  Niestety suweren nie jest gotowy na jakiekolwiek zmiany i będzie głosował na starych nieudaczników, miernoty i kombinatorów.
  Szkoda.

 • chris1954

  Oceniono 14 razy 10

  Holownia szacunek za kulture i logike wypowiedzi !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX