Nie żyje pracownik Parlamentu Europejskiego. Był zakażony koronawirusem

Nie żyje pracownik Parlamentu Europejskiego, który był zakażony koronawirusem. Zmarły miał 41 lat i zajmował się informatyką i logistyką.

Zmarł pracownik Parlamentu Europejskiego, u którego wykryto koronawirusa. Rzecznik Europarlamentu potwierdził tę informację brukselskiej korespondentce Polskiego Radia Beacie Płomeckiej.

41-letni pracownik był zatrudniony w dziale zajmującym się informatyką i logistyką. Wiadomo, że kolegom i koleżankom z działu zaoferowano wsparcie psychologiczne.

To pierwsza śmierć pracownika unijnej instytucji po wykryciu koronawirusa. Nie był to jednak odosobniony przypadek zakażenia - wśród chorych pracowników PE jest m.in. główny negocjator UE ds. brexitu Michel Barnier. 

Więcej o:
Komentarze (116)
Nie żyje pracownik Parlamentu Europejskiego. Był zakażony koronawirusem
Zaloguj się
 • el.pistolero

  Oceniono 56 razy 42

  "Wybory uzupełniające, które odbyły się w niedzielę, pokazały, że przeprowadzenie wyborów prezydenckich w terminie jest dzisiaj całkowicie możliwe - powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości w rozmowie z Polską Agencją Prasową"

  Po trupach do celu...?

 • puzonik48

  Oceniono 41 razy 31

  To pokazuje jak groźny jest ten wirus .Ten człowiek został zapewne otoczony doskonałą opieką medyczną ,a jednak nie udało się go uratować :(

 • vontomke

  Oceniono 38 razy 22

  Choćbym miał zdechnąć to pójdę na wybory żeby odsunąć od koryta marionetkę Kaczyńskiego.

 • burkaklucha

  Oceniono 32 razy 20

  Czy skretyniały zwykły poseł nie powinien przypadkiem doświadczyć zakażenia, żeby w końcu miał pojęcie o czym kłamie?

 • andrzej.duxa

  Oceniono 23 razy 13

  41?!? zle to wrozy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX