Radosław Fogiel gościem Porannej rozmowy Gazeta.pl

Poseł Radosław Fogiel, zastępca rzecznika prasowego PiS, jest w poniedziałek gościem Porannej rozmowy Gazeta.pl.

Radosław Fogiel jest w poniedziałek gościem Porannej rozmowy Gazeta.pl. Najważniejszym tematem pozostaje epidemia koronawirusa, a także jej polityczne konsekwencje. Zastępcę rzecznika PiS zapytamy o to, dlaczego władze obstają przy tym, żeby nie przesuwać zaplanowanych na 10 maja wyborów prezydenckich, choć domaga się tego opozycja, a ich przeprowadzenie może być trudne lub nawet niebezpieczne dla zdrowia obywateli. Ponadto kandydaci opozycyjni zawiesili swoje kampanie i mają ograniczoną możliwość przekonywania do siebie wyborców, prezydent Andrzej Duda zaś jest aktywny, pojawia się w mediach, jeździ z "wizytami gospodarskimi". Kolejny ważny temat polityczny to projekt ustawy - nazywanej przez rząd "tarczą antykryzysową"- która ma złagodzić gospodarcze skutki epidemii. 

Więcej o:
Komentarze (40)
Radosław Fogiel gościem Porannej rozmowy Gazeta.pl
Zaloguj się
 • aietes

  Oceniono 20 razy 16

  Kidawa nie miała 2 miliardów, ale ma godność, czego nie ma duda. duda to nikt, niewykształcony tuman, bohater pasożytów, sterowany przez gada żoliborskiego.

 • fakiba

  Oceniono 17 razy 15

  No to będzie partyjny wykład o wielkości pis , dziękuję NIE oglądam :)

 • 2-sort

  Oceniono 12 razy 12

  polityczne hieny cmentarne

 • krzych.korab

  Oceniono 12 razy 12

  Fogiel to kwintesencja słów wypowiedzianych przez Bertolt Brechta "kto nie zna prawdy, ten jest głupcem. Ale ten kto ją zna i nazywa kłamstwem, ten jest zbrodniarzem"
  Jak go widzę to przypominaja mi sie słowa zakonnika L.Wisniewskiego;
  "Posłużę się słowami mego przyjaciela. "Pan Bóg obdarzył człowieka tak niesłychaną godnością, że wolno mu zginać kolana tylko przed samym Bogiem. Przed żadną władzą, przed żadnym urzędem"
  A teraz ja dodaję, jeśli człowiek zgina kolana przed Bogiem Prawdy, Dobra i Miłości – staje się wolny, staje się zdolny do odrzucenia nawet groźnego zła i budowy dobra. Ale jeśli człowiek zgina kolana przed drugim człowiekiem – przełożonym, prezesem, przewodniczącym, z jakiś tam racji – staje się niewolnikiem. Proszę mi wybaczyć słowa, które teraz padną. Kiedy patrzę na posłów i senatorów Najjaśniejszej Rzeczpospolitej, na ich zachowanie, na ich przegłosowywanie najdziwniejszych ustaw, odnoszę wrażenie, że część z nich to już niestety niewolnicy."

 • kazek100

  Oceniono 10 razy 10

  Żałosny typ. Taki mały podlizywacz, byli tacy w każdej epoce. Załapał się do tej akurat ekipy, więc dla stanowiska i kariery przytaknie każdemu obłędowi i każdej niegodziwości. Wiadomo, że najgroźniejszy w tej ekipie jest Jarosław Kaczyński, którego historia mam nadzieję osądzi tak, jak na to zasługuje. Ale tacy, jak ten tu dość jeszcze młody człowiek budzą jeszcze większą odrazę.
  Panie Fogiel. Jak w partyjnej centrali każą ci udowadniać, że jest grudzień, a prezes wie to najlepiej, to bez zmrużenia oka tak będziesz mówił, prawda?

 • Ann Kowalska

  Oceniono 8 razy 8

  Czeladnik piekarski . gość bez żadnego innego wykształcenia a wszystkie rozumy pozjadał . kolejny pisowski Misiewicz !

 • m.aloes

  Oceniono 8 razy 8

  pisowskie gó...! naród wam kiedy pokaże fucka

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 7 razy 7

  Ten gościu przypomina mi tego 'fogla' z 'Czterech Pancernych', którego Gustlik kopał...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX