Koronawirus. 634 przypadki; wybory podczas epidemii [NIEDZIELA 22 MARCA - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE]

Wzrosła liczba przypadków koronawirusa w Polsce, zmarły też dwie z osób zakażonych. Obecność koronawirusa potwierdzono u posła Edwarda Siarki (Solidarna Polska), a kanclerz Niemiec Angela Merkel poddała się kwarantannie. Na świecie kolejne kraje wprowadzają coraz ostrzejsze środki. Niemcy zakazują spotkań więcej niż dwóch osób. Włosi ograniczają możliwości przemieszczania się i zamykają fabryki.
Zobacz wideo Gospodarcze konsekwencje koronawirusa. Rozmowa z Pawłem Borysem
 • W Polsce odnotowano dziś 98 nowych przypadków zakażenia koronawirusem (stan na godz. 22:00). Całkowita liczba wykrytych przypadków wzrosła zatem do 634. Także dziś poinformowano o śmierci dwóch spośród zakażonych. To 43-letni mężczyzna, który zmarł w szpitalu w Radomiu oraz 37-letnia pacjentka z Poznania. W sumie koronawirus doprowadził do śmierci 7 pacjentów >>> Nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce
Więcej o:
Komentarze (204)
Koronawirus. 634 przypadki; wybory podczas epidemii [NIEDZIELA 22 MARCA - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE]
Zaloguj się
 • baby1

  Oceniono 35 razy 23

  Jak to jest możliwe, że koronawirusa wykrytu już u co najmniej 2 posłów, europosła, dwóch (wice)ministrów? Biorąc pod uwagę, że ministrowie i wiceministrowie, Sejm, Senat, Europosłowie, to nie więcej niż 1000 osób, a tu co 200 zarażony. Jeżeli tak jest w innych grupach, to mamy w Polsce 200 tys. zarażonych. Jeżeli byłoby to nawet dziesięć razy mniej, to i tak mamy 20 tys., a nie kilkaset zarażonych.

 • rumpa

  Oceniono 32 razy 16

  Jakoś mi się to kupy nie trzyma - wszędzie na świecie hatakumba czy jak to tam szło a u nas kilka trupów i to w dodatku głównie młodzi. No nie wiem, nie wiem.

 • krynolinka

  Oceniono 37 razy 15

  Pinokio szansa dla ciebie. Zabroń spotkań jednoosobowych. Niejedną już wydawałoby się nieosiągalną granicę idiotyzmu przekroczyłeś. Dawaj, do dzieła!!

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 16 razy 12

  Szachermacher lubi czasem, jak krowę na pole minowe, puszczać przodem pojedynczego trolla-harcownika. W krasnoarmiejskiej doktrynie wojennej nazywało się to "rozpoznanie bojem". Dziś padło na osobnika o nicku necr0c0w. Może nie tyle głupi, bo w mikrobiologii otrzaskany, ile typowy "człowiek jednej książki". Poza swoją wąską działką ślepo wierzy w geniusz Jarosławny Zawsze Dziewicy. Żal mi go.Marnuje się.

 • qeenlee

  Oceniono 18 razy 12

  Niech sobie przeprowadzają te wybory. Frekwencja będzie....15-20%. Nawet, jeśli maliniak dostanie przy tej frekwencji 90% głosów pisowskich oszołomów....czy to znaczy, że będzie miał jakikolwiek mandat do sprawowania prezydenckiej władzy?
  A swoją drogą to wystarczy aby tydzień przed wyborami wszyscy kandydaci się wycofali i g...o z wyborów....szach-mat dla jk. Mam nadzieję, że to zrobią.
  Nie bądźmy tak głupi aby ryzykować własnym i bliskich życiem dla nienawistnego człowieczka!

 • marberlin

  Oceniono 30 razy 12

  Dane sa celowo zanizane aby nie siac paniki,poza tym nierzad chce pokazac jak swietnie walczy z wirusem przez co tylko KC Pis i ich kandydat Duda jest gwarantem niskiej zachorowalnosci a ta ich tarcza pomocy ekonomocznej jest tak pomyslana ze pies z kulawa noga cos dostanie.Duzo szumu medialnego jak po filmie "tylko nie mow nikomu" a po kilku dniach dalej nic z tym nie robiono.

 • myczyoni

  Oceniono 14 razy 10

  Co robił rząd przez cały luty? Zajmował się utrzymaniem władzy i PR.

 • milewidziany

  Oceniono 11 razy 9

  Jak to jest ?
  We Francji wykonano 150 000 testów, a w Polsce dopiero niecałe 15 000.

 • farah

  Oceniono 15 razy 9

  Aha, przeprowadzono 16 tys testów, a miało być 30 tys zakażonych na koniec miesiąca. To kiedy się dowiemy, czy będzie? Chyba nie z tych 16 tys testów.
  ONI PRÓBUJĄ ROBIĆ SWÓJ MARKETING POLITYCZNY NA LUDZKIM DRAMACIE. NIE WYKONUJĄ TESTÓW, ŻEBY UDAWAĆ, ŻE WSZYSTKO JEST OK. STATYSTYKI TRZYMAJĄ W TEN SPOSÓB NISKO!!!
  To są szumowiny pisowskie. Żeby nie było tak, że za chwile będą to statystyczni mordercy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX