Polskie Radio 24: jeden z pracowników zakażony koronawirusem

Jeden z pracowników Polskiego Radia 24 zakaził się koronawirusem. Informację na ten temat przekazała pracownikom Polskiego Radia Agnieszka Kamińska.

Pracownik Polskiego Radia 24 został zdiagnozowany w czwartek wieczorem. Przeprowadzone testy wykazały, że zakaził się koronawirusem SARS-CoV-2. Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska poinformowała o tym pracowników drogą mailową. Wiadomość została wysłana w piątek rano.

Zobacz wideo Borys Budka: ZUS powinien być umorzony, a nie odroczony

"PR24 jest w stałym kontakcie z właściwymi służbami państwowymi, które już podjęły działania i postępuje według ich zaleceń. Dodatkowo, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim pozostałym pracownikom, a także zagwarantować ciągłość emisji programu, co jest wymogiem wobec nadawcy publicznego, Polskie Radio natychmiast wdrożyło wszelkie przewidziane w takim przypadku – i wcześniej przygotowane – procedury. Dzięki temu, z pewnymi zmianami, emisja programu będzie kontynuowana" - czytamy w mailu autorstwa Agnieszki Kamińskiej, którego treść cytuje portal press.pl

Koronawirus w Polce. Nie żyje szósta zakażona osoba

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o 23 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Polskie media obiegła także informacja o szóstej ofierze śmiertelnej wirusa SARS-CoV-2. Łącznie w Polsce jest 378 zakażonych.

Przeczytaj także:

Więcej o: