Koronawirus. Minister Michał Woś trafił do szpitala. Jego żona i córka też są zakażone

Minister środowiska Michał Woś, który zakaził się nowym koronawirusem, poinformował na Twitterze, że jego żona i córka również się zakaziły. W związku z problemami zdrowotnymi polityk trafił do szpitala, gdzie podano mu tlen.

Zakażony koronawirusem minister Michał Woś napisał na Twitterze kolejny wpis o swoim stanie zdrowia. Poinformował w nim, że we wtorek 17 marca trafił do szpitala, gdzie podano mu tlen. Wcześniej tego dnia informował, że jego stan się pogorszył, ale wciąż pozostaje w domu.

Zobacz wideo „Mam wrażenie, że prezydent wykorzystuje trudną sytuację do swojej kampanii”

Badania potwierdziły, że żona i córka Michała Wosia również zakaziły się wirusem SARS-CoV-2. Minister poinformował, że ich stan jest dobry. Dziś cała rodzina ma wrócić do domu, aby tam przejść dalsze leczenie. W swoim ostatnim wpisie na Twitterze podziękował także pracownikom służby zdrowia.

"Widziałem w akcji BOHATERÓW tych dni: WSZYSTKICH pracowników służby zdrowia. Dziękujemy" - napisał Michał Woś.

Minister środowiska ma koronawirusa. Miał kontakt z zakażonym leśnikiem

Przypomnijmy: Michał Woś poinformował, że zakaził się koronawirusem w poniedziałek 16 marca. Polityk miał kontakt z pracownikiem Lasów Państwowych, u którego również wykryto wirusa SARS-CoV-2. Po tym, jak test dał wynik pozytywny, minister środowiska przebywał w domowej izolacji. Ze względu na to, że stwierdzono u niego zakażenie. Inni przedstawiciele rządu również zostali poddani testom, a prezydent Andrzej Duda podjął wtedy decyzję o przeniesieniu Rady Gabinetowej na późniejszy termin. 

Przeczytaj także:

Więcej o: