Łódź. Półtoraroczne dziecko wypadło z okna. Przy okazji test wykazał, że ma koronawirusa

W niedzielę 15 marca z trzeciego piętra jednej z łódzkich kamienic wypadła półtoraroczna dziewczynka. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Wyniki badań wykazały, że zakaziło się koronawirusem SARS-CoV-2.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę po południu. Z trzeciego piętra kamienicy przy ul. 6 Sierpnia w Łodzi wypadła półtoraroczna dziewczynka. Upadła na beton. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że okno otworzył jej pięcioletni brat. Kiedy doszło do wypadku, dzieci były pod opieką ojca, który zasnął oraz matki, która znajdowała się w innym pokoju i była nietrzeźwa. Badanie wykazało, że miała 0,8 promila alkoholu we krwi - relacjonuje Wirtualna Polska.

Zobacz wideo Czy programy socjalne są zagrożone przez koronawirusa?

Łódź. Ojciec rannej dziewczynki spotkał się ze znajomymi, którzy wrócili z Włoch

Pogotowie ratunkowe wezwał na miejsce ojciec dziewczynki. Kiedy ratownicy przyjechali na miejsce, dziecko znajdowało się w mieszkaniu, ponieważ przyniosła je tam matka. TVN24 informuje, że ranna dziewczynka została przetransportowana do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, gdzie przeszła operację w trybie pilnym ze względu na stan zagrożenia życia. Jej stan jest bardzo ciężki.

W rozmowie ze służbami ojciec półtorarocznej dziewczynki przyznał, że dwa tygodnie wcześniej widział się ze znajomymi, którzy wrócili z Włoch. Ranne dziecko zostało poddane testom na obecność koronawirusa. Dały wynik pozytywny. Rodzice poszkodowanego dziecka oraz funkcjonariusze, którzy brali udział w akcji, zostali poddani kwarantannie. Ojciec i matka półtorarocznej dziewczynki zostali także poddani testom na koronawirusa. Z doniesień "Gazety Wyborczej" wynika, że mężczyzna nie jest zakażony. 

Przeczytaj także:

Więcej o:
Komentarze (126)
Łódź. Półtoraroczne dziecko wypadło z okna. Przy okazji test wykazał, że ma koronawirusa
Zaloguj się
 • junk92508

  Oceniono 44 razy 40

  Pięknie - czyli koronawirus wychodzi dopiero wtedy jak się wypadnie z okna...

  Rzeczywiście rząd zareagował na czas...

 • bart999999

  Oceniono 33 razy 31

  Wiecie co to oznacza? Że 20-30% społeczeństwa może mieć wirusa.

 • templogin

  Oceniono 27 razy 27

  To jak to było? Mamusia 0,8 we krwi, a tata wcześniej odpadł, czy ten sam alkohol rozłożył się na większą masę? W międzyczasie dzieci z okien fruwają. Fajna rodzinka, taka szyta na miarę 500+

 • mo.ye

  Oceniono 23 razy 23

  Czyli jednak alkohol zabija wirusa, bo jak się domyślam w tej rodzinie tylko dziecko nie piło...

 • antekpociecha

  Oceniono 19 razy 19

  Dla niedowiarków to wystarczajaco pokazuje jak jest naprawdę z ilością zakażonych

 • rozterka47

  Oceniono 19 razy 17

  Spotkał się dwa tygodnie temu ze znajomymi, którzy wrócili z Włoch. Ilu jest takich , co to się spotykali z powracającymi z Włoch i nie zgłosili na testy ? Ilu powracających nie przestrzega kwarantanny ?

  O braku opieki nad dziećmi nawet nie chce się pisać .

 • pedro.666

  Oceniono 18 razy 16

  Już wiem, jak zmusić PiS to wykonywania testów na koronawirusa: masowo skaczmy z okien, inaczej się nie dowiemy na temat skali zarazy...

 • ola-blue

  Oceniono 16 razy 14

  DLACZEGO nie robi się TESTÓW członkom rodzin zrażonych???? Czy statystyki PiSu są ważniejsze od zdrowia i życia ludzi, zwłaszcza starszych??? Czy to skąpstwo wynika z nieprzygotowania odpowiedniej liczy testów???? To zabrać 2 mld pisiej szczujni i kupić TESTY!!!!

 • mam.swoj.mozg.2

  Oceniono 13 razy 13

  Ciekawe ilu postronnych osób ci "znajomi" zarazili w międzyczasie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX