25 nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Liczba zakażonych wzrosła do 150

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 25 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Liczba chorych, u których wystąpił COVID-19 wzrosła w Polsce tym samym do 150 osób. Jak do tej pory zmarły trzy osoby.
Zobacz wideo Premier zapowiada państwową pomoc w powrocie do Polski

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o pozytywnych wynikach testów na koronawirusa u kolejnych polskich pacjentów. Potwierdzone przypadki dotyczą dziewięciu osób z województwa dolnośląskiego, pięciu osób z województwa mazowieckiego, trzech osób z województwa wielkopolskiego, dwóch osób z województwa opolskiego, dwóch osób z województwa śląskiego, dwóch osób z województwa podkarpackiego oraz dwóch osób z województwa łódzkiego. Pacjenci przebywają na oddziałach zakaźnych we Wrocławiu, Wałbrzychu, Warszawie, Kaliszu, Poznaniu, Opolu, Cieszynie, Tychach i Łodzi. 

Bilans koronawirusa w Polsce - stwierdzono już 150 przypadków zakażeń

Ze wszystkich zdiagnozowanych dziś przypadków tylko jedna osoba jest w stanie średnim, pozostali pacjenci są w stanie dobrym. Liczba zakażonych koronawirusem wzrosła w Polsce do 150 przypadków. Z powodu COVID-19 zmarły już trzy osoby. Zgodnie z ostatnim komunikatem Głównego Inspektora Sanitarnego prof. Jarosława Pinkasa do tej pory stwierdzono "13 ozdrowieńców", czyli pacjentów, u których stwierdzono ustąpienie objawów. Więcej informacji na ten temat w artykule: "Mamy 13 ozdrowieńców". Ale co tak naprawdę to oznacza?".

Minister zdrowia Łukasz Szumowski powiedział, że jeszcze w tym tygodniu liczba zakażonych w Polsce może osiągnąć "czterocyfrowy wynik". Najwięcej zakażonych diagnozowanych jest na Dolnym Śląsku i Mazowszu, gdzie liczba ta wzrosła już do kolejno 24 i 27 osób. 

Zobacz również:

Więcej o:
Komentarze (89)
25 nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Liczba zakażonych wzrosła do 150
Zaloguj się
 • aga99999999991

  Oceniono 25 razy 9

  Po wczorajszych i sobotnich mszach liczba zakażeń drastycznie wzrośnie, niczego się parafianie nie uczycie!

 • magda_breslau

  Oceniono 9 razy 7

  21 lutego Italia odkryla swoj pierwszy przypadek.. Tydzien temu w sobote pojawila sie plotka o zamknieciu Lombardii. W niedziele zablokowano caly region. W poniedzialek zablokowano calo Italie.

  Case, case, case. Cluster, cluster. BUM.

 • vegemot

  Oceniono 10 razy 6

  Zamknęli huby przesiadkowe dla Polaków w Londynie/Dubaju/Katarze przez co większość przebookowała loty na Niemcy! Niemcy, gdzie jest 3 najwyzszy wzkaznik zarazen w UE! I będą jechali autobusami/samochodami do Polski! Przez geniuszy z tego rządu niedługo zarażen bedzie wiecej niz we Włoszech!!!

 • c.t.k

  Oceniono 8 razy 6

  Byli tacy, którzy przestrzegali przez kretyńską rozrzutnością
  "Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej pochwaliło się ile pieniędzy przeznaczono na realizację programu Rodzina 500 plus od początku jego funkcjonowania. Okazuje się, że ten flagowy program rządu PiS kosztuje budżet porządne kwoty. Od kwietnia 2016 r. do 31 lipca 2019 r. rząd przeznaczył na niego aż 77 miliardów złotych!"

 • obywatel_piszczyk

  Oceniono 12 razy 6

  Na razie nie jest źle. Obawiałem się, że po tygodniu od zdiagnozowania pierwszego przypadku będzie więcej niż 1000. Wygramy jeśli będziemy zachowywać się np jak Japończycy, czyli zero paniki, stosowanie się rządowych zaleceń itd.

 • 600ps

  Oceniono 4 razy 4

  Takim tempem to szybko przescigniemy niemców.

 • ix-igrek

  Oceniono 12 razy 4

  po co było zamykac granice jak sprowadzamy 30 tys. ludzi. niech co 10-ty będzie zakażony??? cudzoziemcy nas zakażą a polacy nie? idiotyzm do kwadratu

 • bronze

  Oceniono 3 razy 3

  pis doprowadził nas do zapaści, rozwalił finanse kupując swoje rządy, kasa pusta, służba zdrowia w zapaści, zniszczył demokrację, a teraz długopis jezdzi po Polsce i na coronawirusie robi obrzydliwiec kampanię.

 • maly_obibok

  Oceniono 3 razy 3

  Polska ma najlepszy ze wszystkich sposób na mała ilość zakażonych - nie przyjmować nigdzie pacjentów z objawami i nie robić żadnych testów. I są efekty !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX