Jadwiga Emilewicz i dr Paweł Grzesiowski gośćmi Porannej rozmowy Gazeta.pl. Czekamy na wasze pytania!

Gośćmi Porannej rozmowy Gazeta.pl będą minister rozwoju Jadwiga Emilewicz oraz dr Paweł Grzesiowski, ekspert w dziedzinie immunologii i terapii zakażeń. Czekamy na pytania czytelników Gazeta.pl dotyczące koronawirusa. Start programu o godz. 8.00.

Minister rozwoju Jadwiga Emilewicz oraz dr Paweł Grzesiowski, ekspert w dziedzinie immunologii i terapii zakażeń, będą gośćmi piątkowego wydania Porannej rozmowy Gazeta.pl. Start programu o godz. 8.00.

W ostatnich dniach otrzymaliśmy od was wiele pytań związanych z koronawirusem, które chcielibyście zadać rządzącym oraz ekspertom. Propozycje kolejnych pytań i nurtujących was kwestii wciąż możecie przesyłać na adres e-mailowy: redakcjagazetapl@agora.pl. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz biznes i chcesz zadać pytanie pisz do nas: next.redakcja@agora.pl

Koronawirus w Polsce. W czwartek poinformowano o śmierci pierwszego pacjenta

W Polsce z każdym dniem potwierdzane są nowe przypadki zakażenia koronawirusem. W czwartek Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że łączna liczba potwierdzonych zachorowań wzrosła do 51. Tego samego dnia poinformowano też o śmierci pierwszego pacjentki zakażonej SARS-CoV-2. Zgodnie z danymi z czwartku na świecie zanotowano około 126 tys. zakażeń.

Minister rozwoju: W Polsce ruszy produkcja maseczek higienicznych

W czwartek szefowa Ministerstwa Rozwoju poinformowała, że już wkrótce w Polsce rozpocznie się produkcja maseczek higienicznych i chirurgicznych. - Mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu ponownie będziemy państwem, w którym produkowane są maseczki higieniczne i chirurgiczne. Pierwsze pilotażowe egzemplarze zeszły już z taśmy produkcyjnej - powiedziała w Radiu Zet Emilewicz.

Zobacz wideo Czy zamknięcie kościołów pomoże w walce z koronawirusem?
Więcej o: