Horoskop dzienny - wtorek 21 listopada 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na wtorek 21 listopada 2023 r. Choć tydzień dopiero się rozpoczął, w życiu wielu z was dzieją się bardzo istotne rzeczy. Swój pracoholizm Baran może przypłacić zdrowiem, Skorpion powoli godzi się z poczuciem zawodu, a Panna nie może pozbyć się motylków w brzuchu. Odnajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co przyniesie kolejny dzień.

Horoskop dzienny - Baran

Nie ma takiej rzeczy, której Baran by nie wykonał, nawet kosztem swojego zdrowia. Tym razem twój organizm powie "stop" i uświadomi ci bolesną prawdę na temat twoich ograniczeń.

Zobacz wideo "Świat oczami Cunk" [ZWIASTUN]

Horoskop dzienny - Byk

Już na samym początku dnia spotka cię miłe zaskoczenie. Surowy szef doceni twoje starania, partner przyniesie śniadanie do łóżka, a na horyzoncie maluje się wizja wspólnego wyjścia z domu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta to dzisiaj prawdziwi szczęściarze bez względu na to, za co się zabiorą. Nie nadużywaj jednak przychylności losu, ponieważ może zwrócić się przeciwko tobie.

Horoskop dzienny - Rak

Osoby spod znaku Raka na pierwszym miejscu stawiają rodzinę, przez co często brakuje im czasu dla samego siebie. Tym razem uda ci się wyrwać samodzielnie na miasto i przypomnieć sobie jak to było za czasów młodości.

Horoskop dzienny - Lew

Dobra zabawa, towarzystwo przyjaciół i znajomych oraz smaczne jedzenie - to krótki opis wtorkowej imprezy, na którą wybiorą się Lwy. Nie ma znaczenia, czy dziś pracujecie - pisana jest wam balanga!

Horoskop dzienny - Panna

Miłość to piękna rzecz, szczególnie gdy jest odwzajemniona. Na własnej skórze przekonują się o tym Panny, które rozmarzonym wzrokiem wodzą za swoją nową drugą połówką.

Horoskop dzienny - Waga

W systemie wartości Wagi najwyżej na piedestale znajduje się równowaga i porządek. Przedstawiciele spod tego znaku zodiaku poczują się nieswojo, gdy za sprawą przypadkowo napotkanej osoby ich harmonia legnie w gruzach.

Horoskop dzienny - Skorpion

Serce Skorpiona stało się ostatnimi czasy znacznie większe, by być w stanie pomieścić kolejne darzone uczuciem osoby. Choć wciąż cierpisz z powodu ostatniego zawodu, skupienie na tym co tu i teraz pomoże ci wyjść na prostą.

Horoskop dzienny - Strzelec

Po tygodniu pełnym silnych emocji Strzelec może w końcu odetchnąć z ulgą. Znalazłeś rozwiązanie problemu i świętujesz rozpoczęcie nowego etapu w życiu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Za sprawą kilku pomniejszych wydarzeń poczujesz się urażony i postanowisz odsunąć się od swojej rodziny. Izolacja od bliskich na krótką metę może przynieść Koziorożcowi spore korzyści psychiczne.

Horoskop dzienny - Wodnik

Smutek włada organizmem Wodnika, który mierzy się z poczuciem straty. Część z was ma uzasadnione powody do tęsknoty, zaś inni rozpaczają nad nieistotnymi błahostkami.

Horoskop dzienny - Ryby

Umysł Ryb pochłania wola walki i nadzieja na przeżycie niezwykłej przygody. Macie duże szanse na właściwe podjęcie trudnych decyzji i osiągnięcie sukcesu.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: