Horoskop dzienny - niedziela 19 listopada 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - niedziela 19 listopada - dla wszystkich znaków zodiaku. Wodnik będzie próbował zamieszać, a Skorpion być może odkryje nową pasję. Co cię dziś czeka? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop dzienny - Baran

Nie zwlekaj i nie odkładaj niczego na jutro. Nowy tydzień zacznij od nowych spraw, nowych wyzwań i... nowych znajomości. Już niebawem twoje życie towarzyskie ulegnie zmianie. Przychylny ci będzie: Rak, Koziorożec i Lew.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Horoskop dzienny - Byk

Gwiazdy ci sprzyjają. To nie oznacza jednak, że możesz robić sobie pod górkę. Zanim zaczniesz mieć do innych pretensje, spójrz na własne "ja". Przecież nie jesteś krystaliczny. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie ingeruj w sprawy innych. Jeśli masz jakieś "ale", mów wprost. Zaoszczędzisz niedomówień i nieporozumień. Nie myśl o fanaberiach i chwilowych zachciankach, bo już niebawem dopadną cię problemy finansowe. 

Horoskop dzienny - Rak

Osoby spod znaku Raka chyba nie są do końca szczere - zarówno ze sobą, jak i z partnerem. W głowie wciąż siedzi im osoba, która robi bałagan w ich życiu. Warto podjąć konkretne decyzje, zanim będzie za późno. 

Horoskop dzienny - Lew

Zapukają do ciebie wyrzuty sumienia. Przeanalizuj swoje dotychczasowe działania. Jeśli masz problem z realną oceną sytuacji, poproś kogoś bliskiego o pomoc. Będziesz mógł liczyć na osobę spod znaku Wodnika. 

Horoskop dzienny - Panna

Mimo dnia wolnego nie będziesz mógł przestać myśleć o pracy. Co z zasadą work-life balance? U ciebie zdaje się nie istnieć. Czas przewartościować swoje życie i podejmowane decyzje. Partner ci za to podziękuje. 

Horoskop dzienny - Waga

Znasz powiedzenie: "nie wsadzaj nosa w nie swoje sprawy"? Zdaje się, że o nim zapominasz, co wytkną ci osoby z najbliższego otoczenia. Oczywiście komentarze spotkają się z twoim niezadowoleniem. Odpuść sobie jednak zbędne dyskusje.

Horoskop dzienny - Skorpion

Zaplanuj... kolejny weekend. Zasługujesz na więcej aktywności. Może kurs garncarstwa? Wspólne malowanie z przyjaciółmi? Obudź artystyczną duszę, która od dawna w tobie drzemie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Każdy zasługuje na drugą szansę. Nie skreślaj nikogo od razu, tylko pomyśl, jak można rozwiązać konflikt. Uważaj na osobę spod znaku Wodnika. Będzie próbowała ci rzucać kłody pod nogi i zmieniać twoje szyki. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Zrób plan działania. Same mówienie o planach wprowadzi chaos i w konsekwencji nie zrobisz nic. Daruj sobie zbędne dyskusje z osobą spod znaku Raka. Zapewne ona będzie miała racje, a ty wyolbrzymisz problem.

Horoskop dzienny - Wodnik

Zabierz swojego przyjaciela do kina lub teatru. Jego towarzystwo dobrze ci zrobi. Przekonasz się znów o tym, że najlepsze pomysły pojawiają się, gdy działacie w duecie. Osoba spod znaku Lwa będzie potrzebowała twojego wsparcia. 

Horoskop dzienny - Ryby

Czas odciąć się od tego, co już było. Ty zamiast myśleć o przyszłości, wracasz wspomnieniami do traumatycznych chwil. Bez zmiany własnego "ja" nie zrobisz pierwszego kroku ku dobremu. Nie wstydź się prosić o pomoc specjalistę. 

Więcej o: