Horoskop na weekend 18-19 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend przewiduje, że znaki zodiaku będą przeżywać zarówno wyjątkowe jak i wymagające chwile. Byki i Panny powinny pozwolić sobie na odpoczynek, a Koziorożce i Wodniki uważać na relacje. To i wiele więcej wydarzy się już 18 i 19 listopada.

Horoskop weekendowy - Baran

Kawa zdecydowanie nie będzie potrzebna Baranom w ten weekend za sprawą energii, którą poczują już od ranka. Wasz entuzjazm będzie udzielał się otaczającym osobom i dzięki temu znajdziecie z nimi wspólne tematy. Bądźcie dziś otwarci na nowe pomysły.

Zobacz wideo Z pozoru romantyczne piosenki, ale uważaj, co wybierasz na pierwszy taniec na weselu

Horoskop weekendowy - Byk

Byki mogą być przez ten weekend surowe dla siebie i uważać, że odpoczynek jest jedynie ucieczką przed nieuniknionymi obowiązkami. Poczujecie presję, która wywoła w was wyolbrzymione oczekiwania i w efekcie spadek produktywności. To błędne koło, które należy przerwać jak najszybciej i zregenerować siły bez wyrzutów sumienia.

Horoskop weekendowy - Bliźnięta

Czas minie bardzo szybko, więc wykorzystajcie go tak, aby zakończyć weekend z zadowoleniem. Nie odkładajcie na bok waszych potrzeb i realizujcie swoje marzenia. Jeżeli chcecie się z kimś zobaczyć, nie wahajcie się, ponieważ to najlepszy moment na rozwój znajomości.

Horoskop weekendowy - Rak

Sentyment i nostalgia mogą wywołać uśmiech, ale też osłabić kontakt Raków z teraźniejszością. Nie odbiegajcie myślami od obecnych spraw, ponieważ los ma dla was znacznie lepsze możliwości, niż dotąd otrzymywaliście. Zróbcie w ten weekend listę rzeczy, które chcielibyście mieć lub zrobić w przyszłości.

Horoskop weekendowy - Lew

Roztargnienie będzie dopadać Lwy w ten weekend na każdym kroku. Macie w głowie mnóstwo spraw, które spędzają wam sen z powiek. To idealny czas, żeby odpuścić to, nad czym nie macie kontroli, ponieważ nie da się przeforsować sytuacji, które wymagają czasu.

Horoskop weekendowy - Panna

Panny rzucą się w wir obowiązków i porządków domowych, aby uciec od obaw. Uwierzcie w siebie i odrzućcie myśli o porażce, ponieważ włożyliście całe serce w podjęte przedsięwzięcia i jest to widoczne. W ten weekend bądźcie z siebie dumni i uwierzcie, że naprawdę zasłużyliście na odpoczynek.

Horoskop weekendowy - Waga

Pokonywanie strachu jest trudnym zadaniem, ale na koniec przynosi satysfakcję, która jest tego warta. Pamiętajcie, że trudne sytuacje są częścią drogi do łatwiejszego życia. Złapcie byka za rogi i pokonujcie przeszkody, które pojawią się na waszej ścieżce.

Horoskop weekendowy - Skorpion

Skorpiony odkryją w sobie w ten weekend duże pokłady kreatywności, które będą mieli okazję spożytkować. Ktoś spod znaku Ryb będzie was wspierać w waszych pomysłach. Nie wstydźcie się swoich talentów i pokażcie je światu. 

Horoskop weekendowy - Strzelec

Smutek przyjdzie do Strzelców szybko i odejdzie jeszcze szybciej. W ten weekend będziecie mieć mnóstwo energii do pokonywania negatywnych myśli. Pamiętajcie, że wasz sukces nie jest kwestią tego, czy się wydarzy, tylko kwestią czasu, który zajmie wam jego osiągnięcie.

Horoskop weekendowy - Koziorożec

Finanse będą głównym tematem podczas weekendu Koziorożców. Ktoś może próbować namawiać was na ryzykowne wydatki, które osłabią wasz budżet. Nie zgadzajcie się na każdą propozycję i bądźcie w tym asertywni.

Horoskop weekendowy - Wodnik

Niezależność jest dobrym uczuciem, ale nie podkreślajcie go nadmiernie przy bliskich, ponieważ może to doprowadzić do sporów i przykrości. Otwórzcie się na budowanie relacji i nie odtrącajcie osób, które mają wobec was czyste intencje. Pamiętajcie, że każde nieporozumienie można rozwiązać szczerą rozmową.

Horoskop weekendowy - Ryby

Ryby będą w ten weekend zadowolone z siebie i dumne ze swoich bliskich. Ktoś wysłucha waszych rad i sprawi, że będzie wam nieco lżej podczas wykonywania domowych obowiązków. W niedzielę możecie spodziewać się kontaktu kogoś z rodziny.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: