Horoskop na tydzień 13-19 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień 13-19 listopada 2023 r. Baran pręży muskuły w pracy, Skorpion podchodzi do egzaminu, a Waga ma szansę odkryć swój wielki talent. Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, co przygotował dla ciebie los.

Horoskop tygodniowy - Baran

Jak zwykle czeka cię dużo pracy, która zaprocentuje w perspektywie kolejnych tygodni. Pracowite z natury Barany nie będą narzekać na dodatkowe zlecenia, które sprawią im sporo satysfakcji. Masz okazję popracować nad swoim skupieniem.

Zobacz wideo Jak zlikwidować chomiki na twarzy? Poświęć na to kilka minut dziennie

Horoskop tygodniowy - Byk

Z niecierpliwością czekasz na koniec tygodnia, ponieważ oznacza on dla ciebie coś bardzo ważnego. Być może właśnie wyjeżdżasz w podróż marzeń lub będziesz realizować jakiś szalony plan. Za cokolwiek się zabierzesz, zakończy się to sukcesem.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Towarzyskich Bliźniąt przed realizacją szalonych planów nie powstrzyma nawet choroba. Wbrew przewidywaniom swoich bliskich całkiem dobrze radzicie sobie z jesienną aurą i zdradliwymi wahaniami temperatury. Ci, którzy jednak zdołali złapać przeziębienie, mogą liczyć na szybki powrót do zdrowia.

Horoskop tygodniowy - Rak

Na przestrzeni najbliższego tygodnia Raki mogą odnieść wrażenie, że świat składa się z samych przeszkód i utrudnień. Czekają cię wzloty i upadki, a porażka nie zawsze będzie zależała od twoich umiejętności. Humor może poprawić ci skorzystanie z uroków domowego zacisza.

Horoskop tygodniowy - Lew

W powietrzu unosi się napięcie, które towarzyszyć będzie Lwom podczas krótkiej serii kilku stresujących sytuacji. W pracy może dojść do sporu pomiędzy tobą a innym pracownikiem. Niewykluczone, że niestabilność emocjonalna będzie spowodowana zbyt dużą presją ze strony twojego otoczenia.

Horoskop tygodniowy - Panna

Szczęście uśmiechnie się do Panny, gdy na horyzoncie pojawi się szansa na odnalezienie drugiej połówki.  Dobre pierwsze wrażenie spotęgują korzystne okoliczności waszego spotkania. Istnieje jednak obawa, że niektórzy z was zbyt późno zorientują się, że warto było zapytać o numer telefonu.

Horoskop tygodniowy - Waga

W poszukiwaniu sposobu na odstresowanie się Waga odkryje nową dziedzinę, do której ma wrodzone predyspozycje. Masz szansę kontynuować swoją przygodę, pod warunkiem że starczy ci na to odwagi i cierpliwości. W przypadku rezygnacji spodziewaj się cennych wniosków wyniesionych z tego krótkiego epizodu.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Początek tygodnia rzuci cię na głęboką wodę, gdy będziesz musiał podejść do trudnego egzaminu. Na tym wyzwania się jednak nie skończą, ponieważ czeka cię jeszcze przeprawa przez liczną papierologię. Możesz spodziewać się wykonywania podstawowych czynności w biegu.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Przeciwnie do Skorpiona, Strzelcowi czas płynie tym razem wolniej niż zwykle. Całe dnie spędzisz na odpoczynku i regeneracji sił. Będzie to dla ciebie miła odmiana po ostatnich perturbacjach zdrowotnych.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Przedstawiciele spod znaku Koziorożca właśnie uzmysłowili sobie, że ich podejście do bliskich było dalekie od ideału. Choć czasem może być już za późno na naprawę błędów, tym razem jeszcze macie na to szansę. Okażcie swoje zainteresowanie i wsparcie, których wasz krewny teraz potrzebuje.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Beztroskę Wodnika przerwie nieoczekiwany powrót osoby, z którą miał do czynienia w odległej przeszłości. Na jaw wyjdą dawno skrywane sekrety i prawda o twoim postępowaniu. Jeśli spróbujesz się wypierać, możesz bardzo zrazić do siebie przyjaciół i znajomych.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Podczas gdy jedni usiłują zapanować nad swoim życiem, Ryby pierwszy raz od dawna czują spokój. Głęboko w sercu pogodziłeś się z niepowodzeniami i przepracowałeś niechęć do niektórych aspektów swojej codzienności. W tym tygodniu poczujesz, że w końcu wszystko wskoczyło na właściwe tory.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: