Horoskop na weekend 11-12 listopada [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 11-12 listopada. Czego spodziewać się w tym czasie? Przedstawiamy przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop weekendowy - Baran

To nie był lekki tydzień, na szczęście udało ci się go przetrwać. Teraz możesz w końcu skupić się na sobie. Sięgnij po sprawdzone sposoby na relaks - najlepiej aktywny, może na świeżym powietrzu. 

Horoskop weekendowy - Byk

W ten weekend będziesz mieć głowę pełną pomysłów. Pamiętaj jednak, że co za dużo, to niezdrowo. Lepiej skupić się na jednym-dwóch z nich, zamiast żadnego nie skończyć. Uważaj także, by zbytnio się nie przemęczyć, nadchodzący tydzień zapowiada się dość intensywnie.

Zobacz wideo Nadchodzi burza lub trąba powietrzna? Zobacz, jak się zachować!

Horoskop weekendowy - Bliźnięta

To będą wyjątkowo senne dni, przez co będziesz mieć duże problemy z motywacją i realizacją zaplanowanych czynności. Bądź jednak dla siebie bardziej wyrozumiały, odpoczynek i chwile lenistwa także są bardzo ważne.

Horoskop weekendowy - Rak

Ten weekend minie ci pod znakiem gości. Nie tylko udasz się w odwiedziny do bliskiej osoby, a także ktoś złoży ci niezapowiedzianą wizytę... Możesz się dość mocno zdziwić.

Horoskop weekendowy - Lew

Twoje weekendowe plany mogą ulec gwałtownej zmianie. Nieoczekiwany obrót spraw nieco wytrąci cię z równowagi, ale pamiętaj: grunt to zachować elastyczny umysł. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - przekonasz się o tym w ciągu najbliższych godzin.

Horoskop weekendowy - Panna

Pewna sprawa nie będzie dawała ci spokoju. Zamiast ciągle wszystko analizować, weź sprawy w swoje ręce. To jednak po weekendzie - postaraj się najbliższe dni poświęcić na relaks

Horoskop weekendowy - Waga

W ten weekend wykażesz się dość dużą rozrzutnością. Czasem warto pozwolić sobie na nieco więcej szaleństwa, od nowego tygodnia postaraj się jednak nieco przyoszczędzić. Na twoim horyzoncie szykują się niezapowiedziane wydatki.

Horoskop weekendowy - Skorpion

Sobota minie ci raczej spokojnie, wręcz nudno. Wiele zmieni się jednak w niedzielę. W twojej głowie pojawi się pewien plan, który czym prędzej będziesz chcieć zrealizować. To dobry moment na drobny research i poczynienie jakichś przygotowań, ale za kilka dni przemyśl jeszcze wszystko na spokojnie. Czy na pewno jesteś gotowy na aż takie zmiany?

Horoskop weekendowy - Strzelec

W najbliższych dniach będziesz o wiele bardziej spontaniczny niż zazwyczaj. Zmiana nastawienia wyjdzie ci na dobre i może nawet czegoś nauczy. 

Horoskop weekendowy - Koziorożec

Dobra passa będzie ci dopisywać, ale nie nadwyrężaj jej! W pewnych kwestiach lepiej zachować zdrowy rozsądek i trzeźwe myślenie. Postaraj się w najbliższym czasie podejmować odważniejsze decyzje, ale nie lekkomyślne.

Horoskop weekendowy - Wodnik

Sobotni dzień może okazać się dla ciebie dość nużący - i dobrze, czasem trzeba się też ponudzić! W niedzielę uda ci się natomiast ponadrabiać nieco zaległości. Podchodź do nich jednak ze spokojem i uważaj, by się nie przemęczyć.

Horoskop weekendowy - Ryby

W twoich myślach zagości nieco pesymizmu. Staraj się mu jednak nie poddawać! Najbliższe dni mogły nie być dla ciebie najłatwiejsze, ale pamiętaj, że to tylko przejściowa sytuacja. Los szykuje dla ciebie dużą nowinę, która wiele zmieni w twoim życiu.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: