Horoskop na listopad 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na listopad 2023. Okres zadumy i rozmyślań nie dla każdego oznacza dokładnie to samo. Podczas gdy Barany w końcu znajdują wytchnienie od obowiązków, Raki w pełni poświęcają się rodzinie. Przed Skorpionem trudna decyzja, która zaważy na całym jego życiu, a Wodnik musi przyznać się do błędu. Odszukaj swój znak zodiaku i sprawdź, czym jest dla ciebie ten wyjątkowy miesiąc.

Horoskop miesięczny - Baran

Listopad to magiczny czas nawet dla tak zapracowanych osób, jak Baran. W waszym grafiku znalazło się w końcu miejsce na spotkanie rodzinne czy wspólne wyjście do kina ze znajomymi. Wolne od pracy wykorzystajcie na rzecz regenerowania ciała i duszy. Pomoże wam w tym dobra książka, ciepła kąpiel, ulubiony koc i towarzystwo kogoś zaufanego.

Zobacz wideo Absurdalne horrory, które chcielibyście obejrzeć nie po to, żeby się bać. "Te owce są żądne krwi"

Horoskop miesięczny - Byk

Silne i niezależne Byki trapi niedomknięta sprawa sprzed kilku dni lub tygodni. Niepotrzebna sprzeczka może jeszcze znaleźć swój szczęśliwy finał, o ile potraficie być pierwszą osobą, która wyciągnie rękę do zgody. Nastrój zadumy i potrzeba poszukiwania domowego ciepła skłoni was do przyjmowania kompromisów. Spożytkujcie energię na swoich bliskich.

Horoskop miesięczny - Bliźnięta

Podczas gdy dla większości osób listopad to czas zadumy i skupienia, Bliźnięta traktują go jako kolejną okazję do świetnej zabawy. Na horyzoncie szykuje się impreza w tematyce halloweenowej. Okazji do brania udziału w domówkach, dyskotekach i koncertach będzie jednak znacznie więcej. Niektórzy z was przywdzieją upiorne ubrania i ruszą z gromadką dzieci polować na cukierki.

Horoskop miesięczny - Rak

Zodiakalne Raki mają to do siebie, że najlepiej czują się w gronie rodzinnym. Okazja ku temu nadarza się w każde Święto Wszystkich Świętych, kiedy to wspólnie wspominacie zmarłych bliskich. Mimo coraz krótszego dnia i mniejszej ilości promieni słonecznych, znajdziecie czas i siłę na spacery z dziećmi lub zwierzętami. W tym roku tęsknota za zmarłymi nie będzie dla was przytłaczająca.

Horoskop miesięczny - Lew

Choć na zewnątrz pogoda nie zachęca do wysiłku fizycznego, Lwy nie będą mogły narzekać na brak energii. Dla części z was to świetna okazja do rozpoczęcia przygody z nowym hobby. Jeśli wasz plan dnia już teraz pęka w szwach, przekonacie się, że istnieją sposoby na zwiększenie swojej efektywności. Korzystajcie z szansy na rozwój osobisty.

Horoskop miesięczny - Panna

Nikt nie odczuwa tęsknoty tak intensywnie, jak Panna. Pod tym względem listopad okaże się dla ciebie miłą odmianą, ponieważ uwolnisz się od konieczności podróżowania. Masz okazję spędzić więcej czasu z ludźmi, których kochasz. Nie zapomnij o  ważnej rocznicy, która przypada właśnie na listopad.

Horoskop miesięczny - Waga

Podczas gdy u innych zdaje się dokonywać rewolucja, codzienność Wagi w końcu spowalnia tempa. Osoby urodzone w tym okresie nie przepadają za zmianami i cenią sobie stałość w emocjach. W tym miesiącu możecie liczyć na wyczekiwaną stabilizację i powrót do standardowego planu zajęć. Nowości z ostatnich tygodni idealnie dopełnią wasz dotychczasowy świat.

Horoskop miesięczny - Skorpion

Los bywa przewrotny, a czasem jedna decyzja może zaważyć na całym naszym życiu. Przekonają się o tym Skorpiony, które jak na swój znak zodiaku przystało, nigdy nie poddają się w dążeniu do celu. Po wielu latach wyrzeczeń i ciężkiej pracy przyszła pora zrealizować jedno z waszych największych marzeń. Wyzbądźcie się nieuzasadnionych lęków i postawcie na siebie.

Horoskop miesięczny - Strzelec

O tym, że zdrowie i wsparcie bliskich nie ma ceny, boleśnie przekonają się Strzelce. Czeka was mniej lub bardziej poważna operacja, zabieg bądź leczenie. Bez względu na skalę sytuacji ważne dla was osoby okażą wam swoje zainteresowanie. Możecie liczyć także na miłe gesty ze strony starych przyjaciół.

Horoskop miesięczny - Koziorożec

Dla przedstawicieli tego znaku zodiaku wszystko wydaje się być ostatnio niejasne i pełne sprzeczności. Szczególną rolę odgrywają tu twoje emocje, z naciskiem na miłość i strach. Dobrą radą będzie dla ciebie postawienie stanowczej granicy pomiędzy przeszłością a przyszłością. Nie oceniaj innych przez pryzmat tego, jak dawniej byłeś traktowany.

Horoskop miesięczny - Wodnik

Listopad będzie dla Wodnika miesiącem szczerości. Przez długi czas zakładaliście maskę, aby jak najlepiej wypaść przed swoimi znajomymi. Kłamstwa wyszły jednak na jaw, a wy musicie zmierzyć się z prawdą na temat waszej rzeczywistości. Przeproście bliskich i wyciągnijcie wnioski z tej trudnej sytuacji.

Horoskop miesięczny - Ryby

Umysł Ryb dotychczas zaprzątała jedna osoba. Uczucia ulokowane w złym miejscu stały się przyczyną waszego smutku i żalu. Czas zadumy i senna pogoda skłonią was do przemyśleń i pozwolą uwolnić się od negatywnych emocji. Najwyższa pora odpuścić sobie to, na co nie mamy wpływu.

Więcej o: