Horoskop na październik 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na październik 2023 r. W powietrzu unosi się miłość, a codzienność zdaje się smakować zupełnie inaczej niż zwykle. Część z was czekają bardzo duże zmiany, które przyniosą długo wyczekiwaną ulgę. Przed innymi los stawia kolejne wyzwania, które tej jesieni przyniosą nieoczekiwany obrót. Odszukaj swój znak zodiaku i przekonaj się, jak upłynie ci najbliższy miesiąc.

Horoskop miesięczny - Baran

Dla Barana październik będzie miesiącem wytężonej pracy lub nauki. Ruszył właśnie nowy rok akademicki, a w zawodzie pojawiła się fala nowych wyzwań. Na szali spoczywa jednak zarówno sukces, jak i porażka. Pracując ciężko i uczciwie pamiętaj, że najcenniejszą wartością powinieneś oznaczać swoje zdrowie.

Zobacz wideo Wilgoć na szybach? Mamy aż dwa sposoby, żeby ją zwalczyć

Horoskop miesięczny - Byk

Ochłodzenie związane z nadejściem jesieni wpłynie pozytywnie na wybuchowy charakter Byka. Większości z was odechce się szukać powodów do kłótni. Znacznie bardziej kuszące okaże się wychodzenie ze znajomymi na miasto i czerpanie garściami z piękna tej pory roku. Pamiętaj, by ubierać się stosownie do pogody, ponieważ możesz łatwo przypłacić to zdrowiem.

Horoskop miesięczny - Bliźnięta

Przeciwnie do Baranów, Bliźnięta nie cieszą się z nadejścia jesieni. Choć październik to dopiero początek mglistych poranków, osoby spod tego znaku zodiaku już teraz są bardzo niezadowolone z ochłodzenia. Otuchy będziecie szukać na imprezach organizowanych w pomieszczeniach oraz w kubku gorącej herbaty z imbirem. Na popularności zyskają również domówki.

Horoskop miesięczny - Rak

Rakom w oczy zagląda obecnie widmo dawnego problemu. Może być to kwestia finansów, przepracowanego kiedyś nałogu lub dawno zakończonej relacji. Jeśli do waszego życia dobija się osoba, którą kiedyś z satysfakcją wyrzuciliście, nie dajcie się zmanipulować. W kwestii nałogu pomyślcie przede wszystkim o swoich najbliższych, którzy chcą dla was jak najlepiej.

Horoskop miesięczny - Lew

W Lwach pojawi się ukłucie zazdrości, gdy okaże się, że nie udało im się zrealizować jednego celu. Patrząc na innych, nie uda się wam poprawić swojej sytuacji. Skupcie się na sobie i swoich dotychczasowych osiągnięciach. Droga do rozwoju bywa usłana kolcami, jednak przy odpowiedniej motywacji nie ma dla was rzeczy niemożliwych.

Horoskop miesięczny - Panna

Osoby spod znaku Panna nie będą mogły uwierzyć w swoje szczęście. Pierwszy raz od miesięcy na waszej drodze stanął ktoś, kto w pełni odwzajemnił wasze uczucia. Nie będzie to tylko przelotna znajomość, a wy możecie być pewni, że tym razem nie zostaniecie zignorowani. Porzućcie strach i otwórzcie swoje serca na miłość, której tak wam brakowało.

Horoskop miesięczny - Waga

W życiu nic nie jest stałe, nieważne jak bardzo chciałyby tego Wagi. Wasza codzienność została zburzona przez jedno kluczowe dla niej wydarzenie. Czas spakować walizki i przenieść się w inne miejsce zamieszkania lub pracy. Niektórzy z was zapędzą się w poszukiwaniu szczęścia wyjątkowo daleko...

Horoskop miesięczny - Skorpion

Zobaczyć Skorpiona, który postanowił coś sobie odpuścić, to jak zostać trafionym przez piorun. Przedstawiciele tego znaku zodiaku bardzo rzadko się poddają i często sami szybko podnoszą się po kolejnych porażkach. Tym razem jest to jednak kwestia rezygnacji z czegoś, co zatruwa wasze życie. Nie żałujcie miesięcy spędzonych na ciężkiej pracy i bądźcie dumni z tego, co przez ten czas osiągnęliście.

Horoskop miesięczny - Strzelec

Rok 2023 powoli dobiega końca, a wraz z nim problemy zdrowotne Strzelca. Bolesna diagnoza staje się coraz bardziej odległa, a ty zaczynasz wierzyć, że wszystko wychodzi na prostą. Daj sobie czas na powrót do pełni sił w pracy. Pamiętaj również o swoich bliskich, z którymi ostatnio miałeś nikły kontakt.

Horoskop miesięczny - Koziorożec

Szorstkie na co dzień serce Koziorożca przechodzi złoty okres. Jak nigdy przejęliście się problemami bliskiej wam osoby i chcecie zrobić wszystko, by udzielić jej wsparcia. Nie wiecie jeszcze wszystkiego, a nowina przekazana wam później będzie dla was powodem do radości. Na takie wiadomości czekaliście od bardzo dawna.

Horoskop miesięczny - Wodnik

Okres mglistych poranków, liści opadających z drzew i wzmożonej wilgotności nie służy chorowitym Wodnikom. Większość października spędzicie pod dachem, przeklinając początek jesieni. Waszym promykiem słońca będą przyjaciele i rodzina. Dzięki nim w domu nigdy nie będzie nudno.

Horoskop miesięczny - Ryby

Przedstawiciele Ryb doczekają się w końcu odpowiedzi na pytanie od dawna zadawane w podświadomości. Dla części z was oznacza to wielką radość, podczas gdy inni odczują rozczarowanie. Cokolwiek by to nie było, bądźcie pewni, że bliska wam osoba wcale nie chce was zranić. Dzieląc się swoimi uczuciami, okazuje wam swoje zaufanie.

Więcej o: