Horoskop dzienny - wtorek 3 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na wtorek 3 października. Czego spodziewać się po tym dniu? Którym znakom zodiaku dopisze szczęście, a którym passa nie będzie dziś sprzyjać? Przedstawiamy przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny - Baran

To może być dość stresujący dzień. Sprawy będą naglić, a pewna osoba zirytuje się na ciebie za sytuację sprzed kilku dni. Na szczęście wieczorem uda ci się nieco odetchnąć.

Horoskop dzienny - Byk

To będzie raczej spokojny czas. Dziś ani w najbliższych dniach nie wydarzy się raczej nic przełomowego. Będzie to jednak okres, który pozwoli ci nieco podładować baterie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

W końcu uda ci się załagodzić konflikt, który męczył cię od kilku dni. Sprawy nie są jeszcze idealne, ale znośne! Wszystko zmierza ku dobremu, możesz więc nieco odetchnąć i się zrelaksować.

Zobacz wideo Przepis na sernik zebra truskawkowo-kakaowy

Horoskop dzienny - Rak

Twoje prywatne sprawy nieco się skomplikują. Będzie ci to zaprzątać myśli i mocno cię przytłoczy. Nie ma rady, musisz znaleźć sobie jakieś angażujące hobby, by nieco się oderwać. Możliwe, że uda ci się odkryć swoje nowe oblicze!

Horoskop dzienny - Lew

Możesz dziś liczyć, że uda ci się osiągnąć pewien drobny, ale bardzo satysfakcjonujący sukces. Jak najbardziej masz powody do dumy i świętowania, ale pamiętaj przy tym, że to dopiero początek twojej drogi. 

Horoskop dzienny - Panna

Twoje życie szykuje dla ciebie kilka zaskakujących zwrotów akcji, choć wiele zależy też od tego, czy się na nie otworzysz. Postaraj się kierować większą spontanicznością, a może i sam siebie (pozytywnie) zaskoczysz.

Horoskop dzienny - Waga

Lepiej uważaj na to, co robisz i mówisz - a zwłaszcza komu! Niestety możliwe, że ktoś zawiedzie twoje zaufanie. Możliwe także, że pewna bliska osoby nie mówi ci prawdy w pewnej istotnej kwestii. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Los będzie ci dziś sprzyjać. Możesz liczyć na dobrą passę i pomyślne rozwiązanie pewnych spraw, które od pewnego czasu spędzały ci sen z powiek. To również odpowiedni moment na podjęcie drobnego ryzyka - uważaj przy tym jednak, by zbytnio się nie przeliczyć.

Horoskop dzienny - Strzelec

Ostatnio zaniedbujesz aktywność fizyczną. Natłok obowiązków i stres sprawiają, że ciężko ci się zmotywować do wyjścia na siłownię lub chociażby spacer. Mimo to postaraj się częściej stawiać na ruch - zobaczysz, że pozytywnie wpłynie to na całe twoje samopoczucie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Możliwe, że odczujesz drobne osłabienie. Ostatnie dni nie były lekkie, najwyższa pora odpocząć, podładować baterie, ale także skupić się na swoim zdrowiu. Ostatnio odkładasz je na dalszy plan - to niedobrze!

Horoskop dzienny - Wodnik

W końcu uda ci się zamknąć pewien rozdział w życiu, który od dawna dostarczał ci sporo nerwów. Dzięki temu uda ci się zaznać spokoju ducha i w końcu prawdziwie odpocząć.

Horoskop dzienny - Ryby

Będziesz mieć wrażenie, że pewna istotna kwestia wypadła ci z głowy. Przyjrzyj się najistotniejszym kwestiom i zastanów, co mogło ujść twojej uwadze.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: