Horoskop na tydzień 2-8 października 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień 2-8 października 2023 r. Wagi, Byki, Barany i Skorpiony przeżyją wiele intensywnych emocji. Strzelce i Wodniki dojdą do poważnych, życiowych wniosków. Co spotka pozoztsałe znaki zodiaku?

Horoskop tygodniowy - Baran

Pierwszy tydzień października będzie należał do ciebie. Uporasz się z wieloma przeciwnościami i zyskasz wiele pozytywnych opinii w pracy. Wykorzystaj ostatnie chwile słonecznej pogody i spędź więcej czasu na aktywności fizycznej.

Horoskop tygodniowy - Byk

Kolejny miesiąc przyniesie wiele zmian w twoim życiu. Odczujesz je już w pierwszym jego tygodniu. Nie wahaj się podjąć ryzyka zawodowego i spróbować nowych rzeczy. Jesteś w stanie osiągnąć znacznie więcej, niż sądzisz.

Zobacz wideo Lądowanie na asteroidzie, obserwacje początków Wszechświata. Oto najważniejsze misje kosmiczne [TOPtech]

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Gwiazdy zapowiadają zawarcie nowych, interesujących znajomości na początku tygodnia. W kolejnych dniach będziesz czuł wielki przypływ energii, dzięki czemu pokonasz wiele trudności oraz własnych lęków. Nie myśl o tym, co minęło, październik będzie twoim miesiącem.

Horoskop tygodniowy - Rak

Na początku tygodnia otrzymasz ważną wiadomość od członka rodziny oraz pytanie, które zaważy na kolejnych planach urlopowych. Dokładnie przemyśl swoją decyzję, ponieważ będzie miała spory wpływ na twoją dalsza przyszłość.

Horoskop tygodniowy - Lew

Za namową Barana spędzisz kilka dni w bardzo ciekawym miejscu. Nie zniechęcaj się małymi porażkami na początku tygodnia. One doprowadzą cię do wielkiego sukcesu, którym zakończysz ten miesiąc. Nie bagatelizuj swojego zdrowia.

Horoskop tygodniowy - Panna

Pogoda będzie wpływać na twoje samopoczucie. Nie zniechęcaj się deszczowymi dniami i poświęć więcej czasu na aktywność fizyczną. To właśnie dzięki niej w ostatnich dniach bieżącego tygodnia poznasz kogoś interesującego.

Horoskop tygodniowy - Waga

Ten tydzień sprzyja podjęciu ważnych decyzji finansowych, które ostatnio zaprzątają twoją głowę. Pierwsze dni października będą zatem wyjątkowo udane. W weekend spodziewaj się niezapowiedzianej wizyty pewnej kobiety.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Nie odkładaj wciąż tego, co od dawna czeka na twoją decyzję. W tym tygodniu dojdziesz do ważnych wniosków, dzięki którym lepiej poznasz siebie. Byk zaprosi cię na ważne wydarzenie artystyczne, które poprawi ci nastrój.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Nie bagatelizuj swojego samopoczucia, które w tym tygodniu będzie dla ciebie bardzo uciążliwe. Poświęć więcej czasu na odpoczynek i regenerację. Pomoże ci w tym zaproszenie Barana do pewnego ciekawego miejsca.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Nie odkładaj wyjazdu, na który od dawna czekałeś. Gwiazdy zapowiadają, że dzięki niemu poznasz pewną osobę, która przekaże ci ważną wiadomość. Nie stresuj się tyle i zadbaj o siebie. Pod koniec tygodnia możliwe ważne spotkanie.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

W nadchodzących dniach dostrzeżesz, na kogo możesz naprawdę liczyć. Nie myśl o rzeczach, na które nie masz wpływu. Osoby, które szukają partnera, poznają kogoś, kto zmieni ich życie. W tym tygodniu będzie ci sprzyjać dobre samopoczucie.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Byk przekaże ci ważną wiadomość, nie zastanawiaj się za długo nad tym, co czujesz i bądź z nim szczera. Gwiazdy zapowiadają zmiany w życiu towarzyskim, które odczujesz w połowie tygodnia. Dzięki nowej aktywności, poczujesz się o wiele lepiej.

Więcej o: