Horoskop dzienny - sobota 30 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na sobotę 30 września. Czy Wagom nareszcie poszczęści się w miłości? Które znaki zodiaku mogą liczyć na spory zastrzyk gotówki. Przeczytaj dzisiejszy horoskop i przygotuj się na to, co niesie ci przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran

W najbliższym czasie w twoim życiu uczuciowym pojawią się spore zawirowania. Czeka cię niezobowiązująca relacja, która z czasem przerodzi się w coś głębokiego. Nie skrywaj swoich uczuć zbyt długo. Postaw sprawę jasno, a konsekwencje tej decyzji będą dalekie od rozczarowania. 

Zobacz wideo Puszysty omlet z grzybami

Horoskop dzienny - Byk

Będziesz dziś robić kilka rzeczy naraz przez co, nic nie zostanie solidnie wykonane. Może to odbić się na twoich stosunkach z pracodawcą. Postaraj się popracować nad swoją koncentracją. Ciągłe rozproszenie może okazać się tragiczne w skutkach.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Mimo cięższego okresu nie trać optymizmu. Przed tobą wielkie zmiany, które przyniosą ci wiele radości. Twoja siła i odwaga staną się inspiracją dla innych. W pracy nareszcie zostaniesz odpowiednio doceniony. W twoim życiu zapanuje długo wyczekiwana harmonia. 

Horoskop dzienny - Rak

Pogoda za oknem nie wpłynie na ciebie korzystnie. Twoja odporność będzie dziś znacząco obniżona. Uważaj, bo łatwo będzie o infekcje. Jeśli możesz, najlepiej zostań w domu. Dzięki temu nie narazisz się na zbędne ryzyko i będziesz mógł oddać się chwili relaksu

Horoskop dzienny - Lew

Poczujesz duże zmęczenie dotychczasową pracą i obowiązkami. Zapragniesz zmiany, która jednak nie przyjdzie tak łatwo. Na przeszkodzie stanie ci zbyt wiele zobowiązań. Zamiast tego spróbuj weekendowego odpoczynku, który pozwoli nieco oczyścić twoją głowę i powrócić do dawnej kondycji. 

Horoskop dzienny - Panna

To będzie intensywny dzień pełen formalności i załatwień na mieście. W swoim zabieganiu niespodziewanie wpadniesz na dawnego znajomego. Przypomni ci on wiele ciepłych momentów z przeszłości. Wspomnienia radośnie nastroją cię na resztę dnia. 

Horoskop dzienny - Waga

Przez swoje usposobienie ciężko ci będzie podtrzymać dotychczasową relację. Twój partner będzie miał dość ciągłych narzekań i stawianych mu ultimatum. Aby cokolwiek mogło zmienić się w twoim życiu uczuciowym, musisz zacząć od siebie. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Będziesz mieć dziś duże skłonności do podejmowania bardzo pochopnych decyzji. O ile zakup nowego zegarka nie będzie miał wielkich konsekwencji, o tyle wzięcie kredytu już tak. Zastanów się nad swoimi finansami, bo wkrótce możesz zacząć żałować swojego podejścia.

Horoskop dzienny - Strzelec

Ktoś bliski sprawi ci przykrość swoimi nieprzemyślanymi słowami. Przez cały dzień nie będziesz w stanie przestać o tym myśleć. Nie zwlekaj i poproś o przedyskutowanie tego problemu. Prawda może okazać się zgoła inna. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Wiele wskazuje na to, że ten dzień zapoczątkuje pasmo zmian w twoim życiu. Zaczniesz od drobnostek, które przejdą w duże decyzje zaważające na twojej przyszłości. Zmiany są dobre, uważaj jednak, aby przez ich nadmiar nie poczuć się przytłoczonym. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Będziesz dziś wyjątkowo senny i pozbawiony energii. Rozbudzi cię jednak poważna kłótnia z jednym ze swoich współpracowników. Zastanów się, czy to aby na pewno była jego wina?

Horoskop dzienny - Ryby

Twój optymizm będzie dziś zaraźliwy. Dobrze się składa, bo bliska ci osoba będzie potrzebowała pocieszenia. W pracy twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Dwa głębokie wdechy szybko pozwolą ukoić twoje nerwy. Nic nie będzie w stanie zepsuć ci tego dnia. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: