Horoskop dzienny - czwartek 28 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na czwartek 28 września. Co czeka dziś Raki? Czy Skorpiony zdołają trzymać język za zębami? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co cię czeka.

Horoskop dzienny - Baran

Przez najbliższych kilka dni w twoim związku mogą narastać niepotrzebne problemy. Zaczną one generować wiele wyniszczających konfliktów. Weź kilka głębszych oddechów i pamiętaj, że kluczem do wszystkiego jest szczera rozmowa i kompromis.

Zobacz wideo Jedna dynia, obiad z dwóch dań - idealny na jesień

Horoskop dzienny - Byk

Podczas przygotowań do długo planowanej podróży pojawi się kilka komplikacji. Poradzisz sobie jednak z nimi niezwykle szybko. Nie zwracaj uwagi na zawistne spojrzenia innych. Nadal uparcie dąż do wyznaczonego celu. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dwojaka natura Bliźniąt da się we znaki. Uważaj, nie wszystkim spodobają się twoje nieczyste zagrywki. Zadbaj o swoje zdrowie i nie ignoruj znaków, jakie daje ci organizm. Odpoczynek jest równie ważny co praca.

Horoskop dzienny - Rak

Wszystkie znaki na ziemi i niebie mówią, że czeka cię spory zastrzyk gotówki. Postaraj się jednak nie wydać wszystko na niepotrzebne zachcianki. Uważnie zaplanuj swój budżet, a już niedługo na twoim koncie pojawi się wiele zer.

Horoskop dzienny - Lew

Bliska ci osoba będzie potrzebować twojej pomocy. Powstrzymaj się od niepotrzebnego prawienia kazań i udzielania niestosownych rad. W tej sytuacji okaż wsparcie i zrozumienie. W pracy czekają cię niewielkie kłopoty.

Horoskop dzienny - Panna

Znajdziesz sobie absorbujące zajęcie, które wciągnie cię bez reszty. Możesz częściowo zaniedbać swoje obowiązki zawodowe. Postaraj się znaleźć harmonię pomiędzy pracą a pasją. W przeciwnym wypadku czekają cię przykre konsekwencje. 

Horoskop dzienny - Waga

Nie będzie to twój najlepszy dzień. Poranek przebiegnie dość spokojnie, przez co będziesz zupełnie nieświadomy zbliżającej się katastrofy. Bez względu na konsekwencje nie załamuj się i próbuj znaleźć jasną stronę całej sytuacji.

Horoskop dzienny - Skorpion

Ktoś bliski powierzy ci tajemnicę, której nie będziesz w stanie zachować dla siebie. Zniszczysz tym samym budowane przez lata zaufanie, które teraz nie będzie łatwo odbudować. Niepewność związana z własnymi kompetencjami bardzo niekorzystnie odbije się na twojej pracy. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzięki swojej otwartości i niebanalnemu poczuciu humoru zaskarbisz sobie sympatię pewnej osoby, którą od dawna masz już na oku. To może być początek romansu, jakiego dotąd nie doświadczyłeś. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ostatnie dni były mocno zabiegane. Postaraj się zatrzymać na moment, aby złapać chwilę oddechu. Odpoczynek dobrze ci zrobi. Dzięki temu będziesz mógł wrócić do swoich codziennych zadań z zupełnie nową energią. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Twoją głowę zaprzątać będą bardzo natrętne myśli, które trudno ci będzie odgonić. Być może pomoże ci rozmowa z kimś bliskim, kto będzie w stanie spojrzeć na twoje problemy z zupełnie innej perspektywy. Wspólnie możecie znaleźć rozwiązania, które dotąd nie przychodziły ci do głowy. 

Horoskop dzienny - Ryby

Każda osoba, którą dzisiaj napotkasz na swojej drodze, będzie coś od ciebie chciała. Nie daj się obarczyć cudzymi obowiązkami. Popracuj nad asertywnością, tak by bez wyrzutów sumienia móc powiedzieć "nie". 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: