Horoskop dzienny - wtorek 26 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na wtorek 26 września. Co przyniesie nowy dzień dla Skorpiona, Koziorożca i Panny? Znajdź swój znak zodiaku i sprawdź, co los dla ciebie przygotował.

Horoskop dzienny - Baran

Wtorek może okazać się dla ciebie ważnym dniem. Pewne sprawy ulegną przedefiniowaniu, odkryjesz swoje nowe oblicze, choć więcej możesz w niedalekim czasie dowiedzieć się także o bliskich ci osobach. Ta nowa wiedza będzie dla ciebie bardzo inspirująca.

Horoskop dzienny - Byk

To nie najlepszy moment na inwestowanie większych kwot pieniędzy, lepiej dobrze się zastanów, zanim podejmiesz jakieś decyzje. Oferty, które teraz wydają ci się strzałami w dziesiątkę, mogą się okazać niewypałami. 

Zobacz wideo Pyszny sernik baskijski

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Wszystko będzie cię dziś drażnić, a twoje negatywne nastawienie mocno da się we znaki współpracownikom. Postaraj się nie przelewać swoich problemów na innych, to może mocno popsuć twoje stosunki z otoczeniem.

Horoskop dzienny - Rak

Będziesz dziś bujać w obłokach. Czasem dobrze nieco pomarzyć, choć warto być przy tym ostrożnym. Dobry nastrój będzie towarzyszyć ci cały dzień, ale równocześnie z twoją koncentracją nie będzie najlepiej. Postaraj się odłożyć poważniejsze decyzje na bok.

Horoskop dzienny - Lew

W najbliższym czasie bliska ci osoba przebąknie o sprawie, która cię zaniepokoi. Nie uciekaj od problemu i nie daj się spławić. Dowiedz się o szczegóły całej sytuacji i przejdź do działania.

Horoskop dzienny - Panna

Dziś lepiej nie ryzykuj. Najlepiej przez kilka najbliższych dni wstrzymaj się z bardziej śmiałymi i spontanicznymi decyzjami. Szczęście może ci chwilowo nie dopisywać.

Horoskop dzienny - Waga

To będzie spokojny dzień. Postaw na aktywność na świeżym powietrzu - ona dzisiaj najlepiej cię zrelaksuje i doda energii na najbliższe dni. To też dobry moment na łapanie ostatnich chwil słońca.

Horoskop dzienny - Skorpion

Mocno zawiedziesz się na bliskiej osobie. Ale zamiast chować urazę, porozmawiaj z nią. Możliwe, że ona kompletnie nie zdaje sobie sprawy z tego, co poszło nie tak.

Horoskop dzienny - Strzelec

Chyba o czymś zapomniałeś! Ostatnio masz sporo na głowie i pewne kwestie łatwiej ci umykają. Zastanów się jednak, co mogło wypaść ci w głowy. Lepiej się pospiesz, bo czas niebezpiecznie się kurczy...

Horoskop dzienny - Koziorożec

W końcu uda ci się domknąć pewien rozdział w swoim życiu, który zdecydowanie zbyt mocno ci się już dłużył. Czas na chwilę oddechu. Postaraj się tak zorganizować czas, by odciągnąć swoje myśli od spraw zawodowych.

Horoskop dzienny - Wodnik

W końcu uda ci się załatwić pewną odwlekaną od dawna sprawę. Możliwe, że na efekty przyjdzie ci nieco poczekać, ale nie niecierpliw się. Zdecydowanie będą tego warte!

Horoskop dzienny - Ryby

Intuicja będzie ci dziś dopisywać, ale z podejmowaniem poważnych decyzji lepiej się wstrzymaj. Pewne kwestie wymagają czasu i pewnego oswojenia się z nimi. Zastanów się, czego tak naprawdę chcesz.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: