Horoskop tygodniowy: 25 września - 1 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy na 25 września 1 października 2023 roku. Czy czekają cię zmiany w życiu osobistym? A może poszczęści ci się w życiu zawodowym? Znajdź swój znak i przeczytaj, co zaplanował dla ciebie los.

Horoskop tygodniowy - Baran

Ten tydzień będzie dla ciebie zdecydowanie bardziej łaskawy od poprzedniego. Mimo to w pierwszej połowie będzie doskwierać ci jeszcze duże przebodźcowanie i zmęczenie. Postaraj się nie brać wszystkiego na siebie i nauczyć odpuszczać. Zaplanuj też kilka dni wolnego, które pomogą ci zregenerować siły.

Zobacz wideo Lądowanie na asteroidzie, obserwacje początków Wszechświata. Oto najważniejsze misje kosmiczne [TOPtech]

Horoskop tygodniowy - Byk

Bliska osoba powierzy ci pewną tajemnicę, która wywoła w tobie niełatwe emocje. To ważne, by od nich nie uciekać, postaraj się jednak przy tym nie obarczać zbytnio tej osoby. Najlepiej, jeśli przedyskutujesz sprawę z jakąś obiektywną osobą. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Już od dłuższego czasu nawarstwiają się w tobie pewne frustracje. Czas nieco pomaga, choć bez podjęcia bardziej radykalnych kroków raczej się nie obędzie. Im szybciej zbierzesz się w sobie, tym lepiej. Nie ma sensu rozciągać tego w czasie, tylko się męczysz.

Horoskop tygodniowy - Rak

To będzie w końcu okres większego, wyczekiwanego luzu w pracy. Nieco odetchniesz, dzięki czemu popołudniami łatwiej będzie ci się zebrać, by poświęcić się swoim pasjom, na które ostatnio trochę brakowało ci sił. 

Horoskop tygodniowy - Lew

Mocno zawiedziesz się na bliskiej osobie. Początkowo trudno będzie ci się z tym pogodzić. Postaraj się jednak nie zakręcać na tym, co się stało, a raczej skupić się na szukaniu jakichś rozwiązań. Tylko taka postawa pomoże ci poradzić sobie emocjonalnie, ale także przyniesie najlepsze korzyści.

Horoskop tygodniowy - Panna

Przez najbliższe dni nieco ciężko będzie ci zebrać myśli. Pewna kwestia nadal nie daje ci spokoju, choć może nie w pełni sobie to jeszcze uświadamiasz. Nie uciekaj od niej, tylko postaraj się zmierzyć z trudnościami. Zobaczysz, że kiedy ruszysz z miejsca, odżyjesz.

Horoskop tygodniowy - Waga

Przed tobą wiele niełatwych wyborów i odważnych decyzji do podjęcia. Nikt nie mówił, że będzie lekko, ale nie obawiaj się. Świetnie sobie ze wszystkim poradzisz. Zdaj się na swoją intuicję, w najbliższym czasie będzie ci sprzyjać.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Przed tobą duże zmiany. Początkowo możesz czuć się dość niepewnie w nowej sytuacji, ale szybko odkryjesz, że to strzał w dziesiątkę. Postaraj się jednak jeszcze na chwilę zacisnąć zęby i przeczekać. Przyjdzie ci domknąć jeszcze kilka istotnych kwestii.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Przed tobą kilka dni niepewności. Pewne sprawy nieco się skomplikują, co nieco cię przybije, ale nie martw się. To chwilowe! Los szykuje już dla ciebie naprawdę dobre wieści, więc uzbrój się jeszcze w odrobinę cierpliwości.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W tym tygodniu uda ci się odkryć nową pasję. Pochłonie ona dużo twojej energii i przestrzeni umysłowej. I świetnie! Uważaj jednak, by zbyt szybko się nie wypalić i nie wpaść w błędne koło.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

W twoim życiu pojawi się nowa osoba. Początkowo może nie budzić zbytnio twojego zaufania, ale daj jej szansę. Prawdopodobnie łączy was więcej, niż na pozór się wydaje. To może być początek nowej drogi!

Horoskop tygodniowy - Ryby

Życie postawi cię przed niełatwym wyborem. Początkowo może wydawać ci się, że to sytuacje bez wyjścia, ale nic bardziej mylnego! Wsłuchaj się w siebie, a na pewno podejmiesz dobrą decyzję. W ogólnym rozrachunku możliwe, że pomoże ci to zmienić nieco bieg swojego życia - na lepsze!

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: