Horoskop na weekend 23-24 września 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 23-24 września. Co spotka wszystkie znaki zodiaku? To będzie bardzo zaskakujący czas dla większości z nich. Na wiele zmian mogą liczyć szczególnie Barany, Skorpiony i Wagi.

Horoskop na weekend - Baran

Mimo niesprzyjającej pogody weźmiesz udział w ważnym wydarzeniu na świeżym powietrzu. Nie spodziewałeś się takiego obrotu spraw, jednak ten weekend zaliczysz do wyjątkowych. W niedzielę otrzymasz ważną wiadomość.

Horoskop na weekend - Byk

W sobotę zostaniesz zaproszony na pewną uroczystość, podczas której poznasz ważną osobistość. Zamiast tracić czas na zbędne myślenie, w ten weekend zacznij działać, a wiele zyskasz. Będziesz zdziwiony swoją wolą walki.

Zobacz wideo Lądowanie na asteroidzie, obserwacje początków Wszechświata. Oto najważniejsze misje kosmiczne [TOPtech]

Horoskop na weekend - Bliźnięta

Otrzymasz ważny telefon od bliskiej ci osoby. Dokładnie przemyśl, czego chcesz i co sprawi ci przyjemność. W niedzielę przekonasz się, czy podjęta decyzja dobrze na ciebie wpłynie. Nie rozpamiętuje tego, co było.

Horoskop na weekend - Rak

Wyciągniesz ważne wnioski z decyzji, które podjąłeś w ostatnim czasie. Pewna osoba pomoże ci zakończyć ważny projekt, który od dawna zaprzątał ci głowę. Nie zniechęcaj się małym niepowodzeniem, wszystko co dobre, dopiero przed tobą.

Horoskop na weekend - Lew

Pogoda znacząco pokrzyżuje twoje plany, jednak nie zmarnujesz najbliższych dni. Przekonasz się również, na kogo możesz na prawdę liczyć i kto jest twoim przyjacielem. Bądź ostrożny w podejmowaniu decyzji finansowych.

Horoskop na weekend - Panna

Gwiazdy zapowiadają dużo szczęścia w sprawach miłosnych. Ryzyko, które ostatnio podjąłeś, okaże się bardzo korzystne. Pewna osoba zaskoczy cię swoją wizytą. Przemyśl, dokąd dąży wasza relacja, a wiele na tym zyskasz.

Horoskop na weekend - Waga

Baran okaże się bardzo pomocny podczas tego weekendu. Dzięki długiej rozmowie wyjaśnicie sobie nieporozumienia, do których doszło w tym tygodniu. Gwiazdy sprzyjają osobom, które poszukują długich relacji.

Horoskop na weekend - Skorpion

W ten weekend zadbaj o swoje zdrowie. W następnym tygodniu będziesz musiał się wykazać sprawnością i szybkością w załatwieniu kilku ważnych spraw. Nie poświęcaj się dla osoby, która nie docenia twoich starań - wiele zauważysz w ten weekend.

Horoskop na weekend - Strzelec

Kilka wolnych dni bardzo ci się przyda. Wykorzystasz ten czas na załatwienie zaległych obowiązków domowych. Poczujesz się również pełny energii do działania, co okaże się bardzo pomocne w załatwieniu kilku spraw.

Horoskop na weekend - Koziorożec

Gwiazdy zapowiadają zmiany w życiu uczuciowym. Partner przekaże ci ważną wiadomość, która wpłynie na wasze dalsze życie. Nie podejmuj pochopnych decyzji i dokładnie przemyśl, jak ma wyglądać wasza przyszłość.

Horoskop na weekend - Wodnik

W najbliższych dniach będziesz narzekać na problemy zdrowotne. Nie siedź jednak w domu i wyjdź na zewnątrz. Ruch na świeżym powietrzu poprawi twoje samopoczucie. Przypadkowo spotkasz osobę, której dawno nie widziałeś.

Horoskop na weekend - Ryby

Dawny znajomy złoży ci niezapowiedzianą wizytę, spodziewaj się długiej, poważnej rozmowy. Gwiazdy zapowiadają zmiany w życiu zawodowym. W ten weekend dojdziesz do wielu wniosków, które przekonają cię do podjęcia ważnych decyzji.

Więcej o: