Horoskop dzienny - wtorek 19 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na wtorek 19 września. Czego mogą spodziewać się osoby urodzone pod znakiem Koziorożca czy Wodnika? Jaki dzień czeka Wagi? Nie czekaj, odnajdź swój znak zodiaku i się dowiedz.

Horoskop dzienny - Baran 

Baranie, jeśli czujesz, że brakuje ci przestrzeni, najłatwiej będzie po prostu o nią poprosić. Pamiętaj, że nikt nie potrafi czytać w twoich myślach, a większość z pewnością zrozumie, że potrzebujesz trochę spokoju i zapewnią ci oczekiwany komfort. 

Zobacz wideo Roślina Pilea (pieniążek) - jak o nią dbać, by cieszyła oko?

Horoskop dzienny - Byk 

To jest dzień, w którym pokażesz wszystkim w pracy swoje ukryte talenty. Przełożony cię doceni, i nic cię nie powstrzyma przed osiągnięciem wymarzonych celów. W twojej głowie jest jednak spory mętlik, daj sobie czas na odpoczynek i chwilę oddechu. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Dzisiaj niezwykle skupisz się na swojej pracy. Ten dzień nie będzie łatwy, ale uda ci się sprostać wymaganiom i będziesz z siebie dumny. Jeśli przypomni ci się coś ważnego, lepiej to zapisz, zanim znów wyleci z głowy. 

Horoskop dzienny - Rak 

Zwykle lubisz się trzymać wyznaczonych zasad czy planów, ale dziś pozwolisz sobie na odrobinę szaleństwa i spontaniczności. Korzystaj z tej chwili i ufaj intuicji. Zobaczysz, że się opłaci. Zza horyzontu coraz wyraźniej wyłania się podwyżka.

Horoskop dzienny - Lew 

Na widok pewnego Bliźniaka od razu serce zabije ci szybciej. Pierwsze rozmowy będą niczym grom z jasnego nieba, ale nie daj się zbyt mocno ponieść szaleństwu. Zachowaj trzeźwość umysłu i nie staraj się za wszelką cenę zaimponować drugiej osobie. 

Horoskop dzienny - Panna 

Myśli Panny od dawna nieustannie zaprzątają jakieś myśli, za którymi z trudem nadążasz. Marzysz o odrobinie spokoju i domku w jakiejś samotni. Wytrzymaj jeszcze trochę, a dane ci będzie w końcu odpocząć. 

Horoskop dzienny - Waga 

Wagi w pracy naprawdę dają z siebie wszystko i wzorowo wypełniają kolejne zadania. Czujesz się niedoceniony? Powiedz szefowi wprost o tym, że ważna jest dla ciebie informacja zwrotna. 

Horoskop dzienny - Skorpion 

Uważaj na Byka, choć wydaje ci się, że jego intencje są dobre, niekoniecznie musi tak być. Zapisz się na badania i do lekarza. Zamartwianie się nad swoim stanem bez uprzedniej konsultacji w niczym nie pomoże. 

Horoskop dzienny - Strzelec 

Pamiętaj, by być stanowczym i nie wahać się nad ważnymi decyzjami, bo może to mocno wpłynąć nawet na kolejne miesiące twojej pracy. Naucz się też odmawiać, gdy czujesz, że pomoc innym wiązałaby się z niedopełnieniem własnych obowiązków. 

Horoskop dzienny - Koziorożec 

Dla Koziorożca ważna jest praca dla idei, ale nie zapomnij o tym, że potrzebujesz pieniędzy, by żyć. Uwierz w końcu w siebie i poproś o podwyżkę, zasługujesz na nią jak nikt inny. 

Horoskop dzienny - Wodnik 

Od rana bijesz się z myślami na temat osoby, która w przeszłości znaczyła dla ciebie bardzo dużo. Jeśli nie możesz się pogodzić z jej odejściem, rozważ pomoc i poważną rozmowę z profesjonalistą. Nie każda relacja trwa wiecznie, pora się z tym pogodzić. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby ostatnio są zdecydowanie zbyt mocno przewrażliwione na swoim punkcie. Przestań rozpamiętywać słowa, które ktoś powiedział ci lata temu. Rozdrapywanie starych ran tylko przyniesie ci ból. Rusz do przodu i zostaw za sobą przeszłość. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: