Horoskop dzienny - niedziela 17 września 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki dzień czeka osoby urodzone pod znakiem Barana, Panny i Strzelca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na niedzielę 17 września 2023 roku.

Horoskop dzienny - Baran

 • Osoby w związkach czeka bardzo udany czas. Wasz partner będzie czytał wam w myślach! Single skupią się na sprawach zawodowych i tutaj także same pozytywy. Informacja, na którą czekacie od dawna, niebawem nadejdzie i zmieni wasze życie.

Horoskop dzienny - Byk

 • Byki mogą być bardziej podejrzliwe, zwłaszcza te w związkach. Wasz partner może mieć wam to za złe i nic dziwnego, ponieważ rzucacie podejrzenia nie mając ku temu żadnych podstaw. Musicie popracować nad zazdrością i budowaniem relacji z innymi.
Zobacz wideo Paweł Rawicki: Omijamy szerokim łukiem jajka "trójki"

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • W ostatni dzień tygodnia możecie nawiązać znajomości, które przerodzą się w wieloletnie przyjaźnie. Single, które są bardzo nastawione na związek, nie powinny czuć się rozczarowane. W końcu i wy poznacie swoją drugą połówkę, na którą naprowadzi was właśnie jeden z przyjaciół.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki będą w pozytywnym nastroju, co przyciągnie do was odpowiednie osoby. Może się zdarzyć, że w dniu wolnym od pracy będziecie zajęci kwestiami związanymi z rozpoczęciem nowego biznesu. Macie dobrą passę w interesach, więc kujcie żelazo póki gorące. 

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwy będą pełne energii i zapału do pracy, niewiele osób będzie w stanie nadążyć za wami. Nie oglądajcie się na innych, tylko wykorzystajcie ten czas jak najlepiej. Przygotujcie się też na zmiany związane ze sferą uczuciową - bez względu na to, czy jesteście singlami czy osobami w związku. 

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny, w porównaniu do Lwa, nie będą miały sił nawet do realizowania swoich codziennych obowiązków. Musicie się zastanowić, czy nie wzięliście na swoją głowę zbyt wielu zobowiązań. Czasami trzeba być asertywnym, zwłaszcza dbając o swoje zdrowie.

Horoskop dzienny - Waga

 • Osoby urodzone pod znakiem Wagi potrzebują oderwania się od szarej rzeczywistości. Krótki wypad poza miasto, piknik ze znajomymi lub rodziną może być miłą odmianą od codzienności. Osoby w związkach muszą uważać na to, by nie szukać rozrywek poza związkiem. 

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony muszą nauczyć się lepiej komunikować z otoczeniem. Jeśli nie macie na coś ochoty, to powiedzcie to wprost. Tylko tak będziecie się w stanie z kimś dogadać, nie raniąc uczuć innych ani swoich. Skupienie się na tym gwarantuje poprawę w różnych strefach waszego życia. 

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce, które są w związkach, powinny więcej czasu spędzać ze swoim partnerem. Ostatnio nie mieliście zbyt wiele czasu, a nawet, gdy staraliście się spędzać czas razem, to bujaliście w obłokach. Musicie pogłębić więzi, które was łączą. Single z kolei powinny się skupić na relaksie i odpoczynku. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce powinny wsłuchać się tym razem w głos serca, a nie rozsądku. Znajdziecie tam sporo informacji o tym, czego pragniecie, bez otoczki pełnej lęków lub wątpliwości. Czasem warto posłuchać właśnie jego i patrzeć, jak zmienia się wasze życie.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Możecie być zdenerwowani, ponieważ sprawy przyjmą odwrotny bieg, niż planowaliście. Starajcie się jednak zachować spokój, ponieważ kłótnie z partnerem mogą przerodzić się w poważny kryzys. Single mogą spotkać osobę, która zainteresuje was niecodziennym hobby. 

Horoskop dzienny - Ryby

 • Ryby będą rozchwytywane towarzysko. Będziecie skupiali na sobie ogromną uwagę, co w przypadku osób w związkach może skończyć się kłótnią spowodowaną zazdrością partnera. Single z kolei pokażą się z jak najlepszej strony.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: