Horoskop dzienny - wtorek 12 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - wtorek 12 września. Co spotka osoby urodzone pod znakiem Wagi i Skorpiona? Kto będzie uczył się odpoczywać, a komu się dostanie za nadmierny krytycyzm? Nie czekaj, odnajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co cię czeka.

Horoskop dzienny - Baran

Nie podzielisz entuzjazmu innych. Osoba spod znaku Wodnika wyprowadzi cię z równowagi. Nie rozwiązuj konfliktu z pozycji siły. Burzliwe dyskusje mogą jedynie zaostrzyć konflikt między wami. Dobrą radą podzieli się z tobą Rak.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Horoskop dzienny - Byk

Przed tobą ciężki wtorek. A wszystko za sprawą członków rodziny, którzy dają ci w kość. Nie siedź w domu. Pozwól sobie na długi spacer i odetchnij od codzienności. Pamiętaj jednak, że nie uciekniesz przed problemami.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Obudzisz w sobie moce witalne. Przypływ energii będzie trwał długo. Możesz jednak pogrążyć się w melancholii. Powód? Zaczniesz wracać do tego, co już było. Odetnij się od przeszłości grubą kreską i zacznij tworzyć nowe.

Horoskop dzienny - Rak

Zasługujesz na odpoczynek. Zacznij planować już weekend. Wypad do spa? A może inspirująca wystawa w galerii sztuki? Potrzebujesz bodźców, które naładują cię przed kolejnymi wyzwaniami. A ich niebawem szykuje się dość dużo. 

Horoskop dzienny - Lew

Nie ukrywaj swoich uczuć. W końcu się uwolnią, ale wtedy może być już za późno. Szczerze porozmawiaj z partnerem o pragnieniach, które w tobie drzemią. Będziesz mógł liczyć na jego entuzjazm. Samotne Lwy czeka miłosne zamieszanie. 

Horoskop dzienny - Panna

Wiesz, czym jest work-life balance, ale nie umiesz wprowadzić nowości do swojego życia. Postaw sobie za cel odnalezienie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Pierwsze, drobne zmiany zapoczątkują kolejne.

Horoskop dzienny - Waga

Nie interesuj się życiem innych. Zacznij od swojego. W ostatnim czasie nie służysz za dobry przykład. Do twoich działań wkradł się chaos. Nadszedł czas, aby go w końcu ujarzmić. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Otworzysz się na nowe emocje, przeżycia i doznania. Zauważą i docenią to twoi bliscy. Zaczną wychodzić z inicjatywą, co jeszcze bardziej napełni cię odwagą. Przychylne ci znaki to: Panna, Rak, Koziorożec i Strzelec.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzięki dzisiejszym przemyśleniom dowiesz się, czego ci brakuje. Dopuść do głosu intuicję, ale nie działaj pod wpływem emocji. Jeśli od dłuższego czasu nie potrafisz dogadać się z partnerem, przełóż poważną rozmowę na czwartek.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Praca, praca i obowiązki... Zacznij żyć i doceniać to, co cię otacza. Spraw swojemu partnerowi przyjemność. Nawet mały drobiazg zmieni jego nastawienie. Pomyśl, w jaki sposób możesz zawalczyć z rutyną, która wkrada się do twojego życia.

Horoskop dzienny - Wodnik

To, co dajesz innym, wraca do ciebie. Zamiast oczekiwać, zacznij brać czynny udział zarówno w życiu rodzinnym, jak i towarzyskim. Osoba spod znaku Lwa będzie próbowała ci zaimponować. Nie krytykuj wszystkich działań.

Horoskop dzienny - Ryby

Nie ingeruj w sprawy, które cię nie dotyczą. Takimi działaniami narazisz się bliskim. Mimo to wyjdziesz z cienia, co dobrze wpłynie na twoją samoocenę i kondycję. Idź za ciosem. Spotkanie z przyjaciółmi? Czemu nie! 

Więcej o: