Horoskop na weekend 9-10 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 9-10 września. Czego spodziewać się w tym czasie? Przedstawiamy przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop weekendowy - Baran

Ten tydzień nie należał do najlżejszych, na szczęście przed tobą kilka dni błogiego lenistwa. Od dawna brakowało ci takiego spokoju. W końcu uda ci się poświęcić swoim pasjom, a być może także odkryć nowe.

Horoskop weekendowy - Byk

Bliska osoba wyjawi ci pewien sekret, który od dłuższego czasu nie daje jej spokoju. Sprawa mocno cię zafrapuje. Postaraj się jednak zdystansować i udzielić obiektywnych rad.

Horoskop weekendowy - Bliźnięta

Ostatnie tygodnie nie były dla ciebie najłatwiejsze, na szczęście nadchodzący weekend szykuje kilka pozytywnych zaskoczeń. Daj się ponieść chwili bardziej niż zazwyczaj i nie planuj zbyt wiele na najbliższe dni.

Zobacz wideo Co na grilla? Proponujemy rybę, ziemniaki z boczkiem oraz słodki deser

Horoskop weekendowy - Rak

Przed tobą bardzo korzystny okres pod kątem finansowym. Dobra passa przyjdzie już w ten weekend, choć rozkręci się na dobre dopiero za kilka dni. Do pieniędzy podchodź jednak na razie jeszcze z ostrożnością. Lepiej odłóż je na czarną godzinę

Horoskop weekendowy - Lew

Poczujesz spore zmęczenie po ostatnich dniach. Twoja odporność może nie być w najlepszej formie, zadbaj o siebie. Postaraj się dużo spać i zrelaksować. Lepiej zostań w domu przez weekend.

Horoskop weekendowy - Panna

Pewna sprawa nie będzie dawała ci spokoju. Zamiast ciągle wszystko analizować, weź sprawy w swoje ręce. To jednak po weekendzie - postaraj się najbliższe dni poświęcić na relaks. 

Horoskop weekendowy - Waga

Niestety bardzo prawdopodobne, że w najbliższym czasie mocno zawiedziesz się na bliskiej zaufanej osobie. Porozmawiajcie szczerze i opowiedzcie o swoich odczuciach. Wcześniej tego typu problemu raczej wam się nie zdarzały, dlatego nie podejmuj pochopnych decyzji.

Horoskop weekendowy - Skorpion

Uważaj na siebie. Niedziela może okazać się dość pechowa. Twoja intuicja będzie dość zawodna, staraj się więc nie podejmować podejrzanych decyzji. Od przyszłego tygodnia passa będzie ci już bardziej sprzyjać, do istotnych spraw podchodź jeszcze jednak z pewną dozą nieufności.

Horoskop weekendowy - Strzelec

Będzie doskwierać ci duże roztrzepanie, które szczególnie da o sobie znać w sobotę. Staraj się kontrolować się tego dnia bardziej niż zwykle, możliwe bowiem, że narazisz się na błąd, który może cię słono kosztować. 

Horoskop weekendowy - Koziorożec

W ten weekend wykażesz się dość dużą rozrzutnością. Czasem warto pozwolić sobie na nieco więcej szaleństwa, od nowego tygodnia postaraj się jednak nieco przyoszczędzić. Na twoim horyzoncie szykują się niezapowiedziane wydatki.

Horoskop weekendowy - Wodnik

W twoich myślach zagości nieco pesymizmu. Staraj się mu jednak nie poddawać! Najbliższe dni mogły nie być dla ciebie najłatwiejsze, ale to tylko przejściowa sytuacja. Los szykuje dla ciebie dość dużą nowinę, która mocno zatrzęsie twoim dotychczasowym życiem. Zmiany będą jednak bardzo pozytywne.

Horoskop weekendowy - Ryby

Sobotni dzień będzie dość leniwy - i dobrze, takie też są potrzebne! W niedzielę uda ci się natomiast ponadrabiać nieco zaległości. Podchodź do nich jednak ze spokojem i uważaj, by się nie przemęczyć.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: