Horoskop dzienny - czwartek 7 września 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na czwartek 7 września 2023 r. Baran dochodzi do granic swoich możliwości, Lew świętuje nie do końca swoje zwycięstwo, a do Skorpiona w końcu dociera, że nie jest nieśmiertelny. Odszukaj na liście swój znak zodiaku, by sprawdzić, co czeka cię w najbliższy czwartek.

Horoskop dzienny - Baran

Mimo swojej pracowitości i świetnej organizacji pracy Baran mierzy się z problemem przepracowania. Twoja ambicja przerosła w tym momencie możliwości twojego organizmu. Zaakceptuj swoje ograniczenia i pogódź się z tym, że nie jesteś robotem.

Zobacz wideo Milik kupił kiedyś Jessice Ziółek markę modową. "Jak ma się bogatszego faceta, to dlaczego ma mi nie pomóc?"

Horoskop dzienny - Byk

Wiecznie skłócone z kimś Byki przechodzą okres spokoju i wyciszenia. Na przestrzeni najbliższych 24 godzin ktoś spróbuje jednak zaburzyć twoją równowagę psychiczną. Możesz pozwolić sobie na złość lub uznać za stosowne zignorowanie tych złośliwości.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Czwartek będzie dla Bliźniąt dniem wytchnienia od zmartwień i przytłaczającej ilości spraw, których się podjęły. Próbując złapać całe stado srok za ogon, utraciłeś z oczu swój najważniejszy cel. Dziś masz szansę przypomnieć sobie, czego tak naprawdę najbardziej pragniesz.

Horoskop dzienny - Rak

Raki zmagają się z problemami rodzinnymi. Bez względu na to czy jest to kwestia braku zaufania, dawnych zatargów czy śmierci kogoś bliskiego, atmosferę pomoże oczyścić szczera rozmowa. Jeśli po jej przebiegu uznasz, że dana osoba zatruwa ci życie, nie wahaj się zerwać z nią kontaktu.

Horoskop dzienny - Lew

Dumne z siebie Lwy świętują właśnie swój kolejny wielki sukces. Problem w tym, że nie do końca był on ich on zasługą. Być może pomógł przypadek, lub po prostu życzliwa ci osoba, która czuje się teraz słusznie pokrzywdzona.

Horoskop dzienny - Panna

Głowę Panny zaprzątają tym razem myśli związane z jej życiową pasją. Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad wprowadzeniem zmian, jednak brakuje ci odwagi, by się na to zdobyć. Spisz na kartce wszystkie "za i przeciw", a będziesz wiedział, jak postąpić.

Horoskop dzienny - Waga

Twoje życie towarzyskie rujnuje jedna myśl uporczywie przywoływana w najmniej odpowiednich momentach. Jakiś czas temu popełniłeś błąd, którego teraz szczerze żałujesz. To dobry czas na przyznanie się do niego przed osobami, których dotyczy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Nad Skorpionem zbierają się czarne chmury. Po ponad pół roku świetnej passy, sukcesów zawodowych i prywatnych, ich życie staje się mocno skomplikowane. Porzuć próby dążenia do ideału i zadbaj o swoje zdrowie, które wisi właśnie na włosku.

Horoskop dzienny - Strzelec

Po powrocie z dalekiej wyprawy Strzelec nabrał jeszcze większego wiatru w żagle. Z łatwością przychodzi ci wykonywanie swoich obowiązków, a świat mieni się tylko w samych pozytywnych barwach. Wykorzystaj te emocje, by nieść pomoc innym.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Gburowata natura Koziorożca ujrzy światło dzienne, gdy otrzyma on niezapowiedziany prezent od członka swojej rodziny. Choć początkowo cała sytuacja wydała ci się żenująca i wywołała negatywne emocje, z czasem pożałujesz swojego zachowania. Doceń starania innych, nawet jeśli nie są do końca tym, czego od nich oczekujesz.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zapuszczają się na nieznane wody swojego umysłu. Dzień upłynie ci na przeglądaniu starych zdjęć, wspominaniu dawnych czasów i poszukiwaniu odpowiedzi na dawno zadane pytania. Kto wie, być może odkryjesz coś, czego rodzina ci nie powiedziała?

Horoskop dzienny - Ryby

Przedstawiciele tego znaku zodiaku odkrywają właśnie, że czasem nie warto powstrzymywać w sobie silnych emocji. Poprzez płacz uda ci się pozbyć nagromadzonej w środku frustracji i złości. Towarzyszyć ci będzie bliska osoba, która poradzi, jak wyjść z tej trudnej sytuacji.

Więcej o: