Horoskop na weekend 2-3 września 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 2-3 września 2023 r. Czy Panna odnajdzie spokój? Lew w końcu odnajdzie swoją drugą połówkę, a Waga znajdzie clou problemów? Nie zwlekaj, sprawdź, co czeka cię w najbliższych dniach.

Horoskop na weekend - Baran

Wyznania bliskich wytrącą cię równowagi. Nowa informacja skomplikuje wasze relacje. Ty jednak  wszystko widzisz w ciemnych barwach. Zamiast rozmyślać nad minusami skup się na pozytywach. Przepływ energii może być trochę zblokowany. 

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Horoskop na weekend - Byk

Nadejdzie sporo zmian. Zaakceptuj je. Jeśli potrzebujesz pomocy, poproś - nie jest to powód do wstydu. W niedzielę (3 września) uświadomisz sobie, że w końcu osiągnąłeś swój cel. Droga była długa i wyboista, ale dałeś radę.

Horoskop na weekend - Bliźnięta

Graj w otwarte karty i szczerze powiedz o tym, co czujesz. W weekend postaraj się być łagodny, wyrozumiały dla innych. Dobre emocje obudzi w tobie kontakt z naturą. Długi spacer po lesie czy nasłuchiwanie odgłosów fal? Wybór należy do ciebie.

Horoskop na weekend - Rak

W weekend odczujesz pustkę i pewne braki. Wokół dużo się dzieje, ale ty zrozumiesz, że stoisz w miejscu. Ciężko będzie ci się odnaleźć w tłumie. Poczucia prawdziwej wartości szukaj w sobie. Pomoc znajdziesz u Koziorożca.

Horoskop na weekend - Lew

Ktoś zawrócił ci w głowie. Będziesz gotowy wywrócić do góry nogami całe życie. Daj sobie na wstrzymanie i pomyśl, czy to ten właściwy. Nie spiesz się. W niedzielę (3 września) nie zamykaj się na innych. Jeśli ktoś proponuje ci spotkanie, daj mu szansę.

Horoskop na weekend - Panna

Serce czy rozum? A jakby to połączyć? Przed tobą ciężkie dni, ale wyjdziesz z nich obronną ręką. W sobotę (2 września) pozwolisz sobie na odrobinę szaleństwa. Pracę zostaw w domu i nie odbieraj służbowych telefonów. To twój czas. Pora więc oczyścić umysł i spotkać się ze swoim "ja".

Horoskop na weekend - Waga

Poczujesz, że w twoim życiu nieco wieje nudą i brakuje w nim adrenaliny. Nie zapominaj o odpowiedzialności. Przez swoje potrzeby i marzenia nie możesz swoich obowiązków zrzucać na innych. Bliscy będą mieli dość.

Horoskop na weekend - Skorpion

Przeszacujesz wytrzymałość swojego ciała. Zbyt długie wędrówki ci nie służą. W weekend postaw na pełen relaks, w tygodniu - na aktywność fizyczną. Wrócą do ciebie zaległości. Nie odkładaj ich na potem, bo i tak masz za dużo na głowie. 

Horoskop na weekend - Strzelec

Postaw na niezależność i szczerość. Osoba spod znaku Wodnika będzie próbowała wyprowadzić cię z równowagi. Zamiast jej przytakiwać, powiedz, co leży ci na sercu. Im dłużej zwlekasz, tym gorzej. 

Horoskop na weekend - Koziorożec

Myślisz o jakiejś wyprawie? Już teraz zacznij ją planować. Wypad za miasto pozwoli zregenerować siły. Mów wprost o swoich potrzebach i problemach. Zwłaszcza, że problemów w ostatnim czasie masz coraz więcej. Będzie ci brakowało bliskiej osoby. Praca to nie wszystko. 

Horoskop na weekend - Wodnik

Nie przejmuj się tym, co mówią inni. Powinieneś być dumny z tego, że masz własne zdanie i nie ulegasz wpływom. Znajomi pozazdroszczą ci odwagi, a przede wszystkim niezależności. Osoba spod znaku Lwa będzie potrzebowała twojej rady. 

Horoskop na weekend - Ryby

Wrócisz do zdjęć i pamiątek, które już dawno powinieneś wyrzucić. Odetnij się od bolesnej przeszłości. Wspomnienia wzmagają jedynie twoją melancholię. Postawisz sobie nowe cele. Nie zapomnij, aby nie brać za dużo na barki.

Więcej o: