Horoskop dzienny - poniedziałek 28 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 sierpnia. Jak nowy tydzień rozpocznie się dla poszczególnych znaków zodiaku? Kogo czeka spokojny dzień, a kto nie będzie mógł opędzić się od kłopotów? Nie czekaj, sprawdź.

Horoskop dzienny - Baran 

Osoby spod znaku Barana powinny dziś szczególnie zadbać o dietę i dobre nawodnienie. Od samego rana czeka Cię bowiem masa obowiązków. Energia będzie Cię roznosić, a gdy odczujesz jej spadek, pozwól sobie na chwilę oddechu. 

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Horoskop dzienny - Byk 

Byk powinien dziś zapomnieć o planowanych zakupach i skupić się na czasie spędzonym z drugą połówką. W ciągu ostatnich dni mieliście dla siebie mniej czasu, pora to nadrobić. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Gdy na czymś Ci zależy, potrafisz pokazać profesjonalizm w jego najlepszym wydaniu i że niewiele osób będzie w stanie Cię zastąpić. Zapamiętaj pochwały przełożonych i przywołuj je w pamięci, gdy będziesz mieć gorszy czas. Dziś dzięki charyzmie bez wątpienia będziesz numerem jeden. 

Horoskop dzienny - Rak 

Początek tygodnia będzie intensywny. Nie wyczerpuj wszystkich sił w poniedziałek. Zostaw ich trochę na następnie dni. Dostaniesz wsparcie od osoby spod znaku Koziorożca. Dzięki niej poradzisz sobie ze wszystkim przeciwnościami losu.

Horoskop dzienny - Lew 

Poniedziałek przyniesie lekkie spięcie z osobą spod znaku Raka. Oboje macie gorące temperamenty. Nie zamykaj się i postaraj się wysłuchać do końca co ma ci powiedzenia. Pamiętaj, że ludzie wokół ciebie  mają dobre intencje.

Horoskop dzienny - Panna 

Poniedziałek nie oznacza jedynie ciężkiej pracy. Odczaruj złą passę i zaplanuj dzień tak, jak lubisz. Wypad za miasto, wyjście do kina czy teatru? Możliwości jest wiele. Potrzebne są tylko chęci. Przychylna ci będzie osoba spod znaku Byka. Zaufaj jej intuicji. 

Horoskop dzienny - Waga 

Wagi w poniedziałek będą bujały w obłokach. Z jednej strony napłyną do nich bogate refleksje, które popchną do zmian. Z drugiej, muszą pamiętać o rzeczach przyziemnych, jak terminy opłat i stos brudnych naczyń. Osoby spod tego znaku powinny otworzyć się na słowa konstruktywnej krytyki. 

Horoskop dzienny - Skorpion 

Osoby spod znaku Skropiona zagłębią się we własne "ja". Dojdą do wniosku, że marnują swój potencjał, dlatego odczują spadek energii. Na szczęście pomoże im opiekuńczy Rak. Z kolei Baran podzieli się dobrą radą.

Horoskop dzienny - Strzelec 

Nie ingeruj w życie innych, bo szybko może się to na tobie odbić. Pomóż dopiero wtedy, gdy ktoś będzie cię faktycznie potrzebować. Od dawna męczy cię poczucie winy. Pomyśl, czym jest spowodowane. 

Horoskop dzienny - Koziorożec 

Nie rób wszystkiego na ostatnią chwilę. Już teraz zacznij planować krótki, rodzinny wypad. Bo przecież nie samą pracą człowiek żyje. Bliska osoba pozytywnie cię dzisiaj zaskoczy. Samotne Koziorożce na swoją drugą połówkę będą musiały jeszcze poczekać.

Horoskop dzienny - Wodnik 

Wodniku, uważaj. Ten poniedziałek może być bardzo trudny emocjonalnie. Nie będzie Ci łatwo utrzymać nerwów na wodzy, nie powstrzymasz się też przed wtrącaniem w nieswoje sprawy. Lepiej nic nie planuj, a wieczorem znajdź czas na oczyszczenie głowy.

Horoskop dzienny - Ryby

Poniedziałek zaczniesz na najwyższych obrotach. Zajmiesz się pracą, domem, rodziną. W nadmiarze obowiązków nie zapomnij o sobie. Pomyśl, co tak naprawdę przynosi ci radość i szczęście. Odbędziesz cenną rozmowę z Koziorożcem.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: