Horoskop dzienny - niedziela 27 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - niedziela 27 sierpnia. Nadchodzi czas zmian. Dla kogo będzie on owocny? Nie zwlekaj, tylko sprawdź, co jest zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Nie bój się prosić o pomoc. Zwłaszcza że będziesz jej potrzebować w niedzielę (27 sierpnia). Bliskie ci osoby docenią twoje zaangażowanie w relacje. Pamiętaj jednak, że trzeba cały czas o nie dbać, a nie tylko "od święta".

Zobacz wideo Czego żałuje Marianna Schreiber? Przeprasza prezesa Kaczyńskiego za happening

Horoskop dzienny - Byk

Zbliża się ważny dla ciebie dzień. Z każdą godziną jest on coraz bliżej. Stresujesz się? Niepotrzebnie. Postaw na relaks i pamiętaj, że tylko spokój może cię uratować. Dostaniesz dużo wsparcia od osoby spod znaku Raka.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Niedziela (27 sierpnia) to twój dzień. Od rana swoje otoczenie będziesz zarażał pozytywną energią. Zostaw jej trochę na poniedziałek. Początek tygodnia rzuci ci wiele wyzwań. Szybko sobie z nimi poradzisz i przejmiesz kontrolę. 

Horoskop dzienny - Rak

Osoba spod znaku Raka potrzebuje odpoczynku, a przede wszystkim dodatkowych atrakcji, które pokolorują jej rzeczywistość. Zamiast narzekać i wymagać, powinny wyjść z inicjatywą. 

Horoskop dzienny - Lew

Zatęsknisz za bliską ci osobą. Spokojnie, szybko do ciebie wróci, a ty w końcu docenisz jej obecność. Nie wchodź w zbędne dyskusje z Wodnikiem. Skończą się one długofalowym konfliktem, który trudno będzie zażegnać. 

Horoskop dzienny - Panna

Powrót z urlopu bywa trudny. Ale ty szybko oswoisz się z rzeczywistością i wpadniesz w wir pracy. Zanim jednak do tego dojdzie, zadbaj o swój komfort. Zaplanuj najbliższe dni, żeby uniknąć szoku. Zawsze możesz liczyć na pomoc osoby spod znaku Bliźniąt.

Horoskop dzienny - Waga

Waga zacznie dostrzegać, że coś jest z nią nie tak. Zanim jednak do tego dojdzie, zaangażuje w swoje problemy bliskie osoby. Powinna w końcu poprosić o pomoc specjalistę. Nieprzychylne znaki to: Wodnik, Panna i Rak. 

Horoskop dzienny - Skorpion

W końcu wyjdziesz z cienia i postawisz na relacje. Spotkanie ze znajomymi będzie dobrym pomysłem. Czekają na nie od dłuższego czasu. Nie zapominaj o aktywności fizycznej. Dawka endorfin wprawi cię w doskonały nastrój. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Osoba spod znaku Wodnika będzie miała do ciebie wiele pretensji. Nie wchodź z nią w dyskusje, bo skończą się katastrofą. Zamiast tego, wyjdź na długi spacer i skonfrontuj się ze swoimi myślami. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Wpadniesz w wir prac domowych. Wrócisz do rzeczy, które od dawna zalegają i proszą o dokończenie. Twoje działania spotkają się z aprobatą partnera. Samotne Koziorożce na drugą połówkę muszą jeszcze trochę poczekać. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Zapomnij o brudnych naczyniach, nieumytych oknach i pełnym koszu na śmieci. Postaw na siebie i zrób coś, co przyniesie ci przyjemność. Miałeś wyjątkowo trudny czas. Przyszła pora na odpoczynek i chwilę wytchnienia. 

Horoskop dzienny - Ryby

Przeprowadzisz duchową analizę i dojdziesz do wniosku, że czegoś lub kogoś ci brakuje. Zaczniesz namawiać współlokatora na zmiany. Zanim zdecydujesz się na przygarnięcie zwierzaka, przemyśl, czy masz warunki i czas.

Więcej o: