Horoskop dzienny - sobota 26 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na sobotę 26 sierpnia. Czego spodziewać się po tym dniu? Którym znakom zodiaku dopisze szczęście, a którym passa nie będzie dziś sprzyjać? Przedstawiamy przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny - Baran

Baranowi w końcu przyjdzie nacieszyć się dobrą passą. To będą spokojne dni, pełne ciepła i wsparcia ze strony najbliższych. Równocześnie wasze problemy zdrowotne znajdą swoje zakończenie. Możesz liczyć, że uda wam się dzięki temu nieco odetchnąć. 

Horoskop dzienny - Byk

Weekend zaczniesz od poczucie ogromnego zmęczenia. Ciężko będzie ci się dobudzić, niestety czekają na ciebie ważne sprawy, a czas nagli. Postaraj się jak najlepiej wykorzystać ten dzień, by resztę weekendu przeznaczyć na odpoczywanie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To nie były dla ciebie najłatwiejsze dni. Wiele spraw się skomplikowało, a nic nie zwiastuje, by sprawy miały przybrać w najbliższym czasie jakiś lepszy obrót. Ale najważniejsze, że całkiem dobrze radzisz sobie z tą nową sytuacją. Postaraj się patrzeć na pozytywy tego wszystkiego. A jest ich wcale nie tak mało!

Zobacz wideo Groźna bakteria w natarciu. Sprawdź, co trzeba o niej wiedzieć

Horoskop dzienny - Rak

Mocno zawiedziesz się na pewnej bliskiej osobie. Niestety w życiu zdarzają się i takie sytuacje i nie zawsze możemy im zapobiec. Na szczęście los już niedługo wynagrodzi ci te trudne momenty.

Horoskop dzienny - Lew

Pewna nowina nieco pomiesza twoje plany na dzisiaj, nie martw się jednak, ten dzień może minąć ci lepiej, niż początkowo zakładałeś. Uważaj jednak, by nie stracić czujności i nie narazić się na głupi błąd.

Horoskop dzienny - Panna

Najbliższy czas będzie bardzo spokojny. W twoim życiu raczej nie stanie się nic przełomowego - zarówno w życiu uczuciowym, jak i zawodowym, raczej nie oczekuj większych zmian. Choć nie oznacza to, że będzie nudno!

Horoskop dzienny - Waga

Dziś może przytrafić ci się drobna gafa. Nie roztrząsaj jej jednak zbytnio, jak to masz w zwyczaju. Może jesteś w stanie wyciągnąć z niej jakąś nauczkę? A jeśli nie, to potraktuj to jako kolejną historię do opowiadania w gronie przyjaciół. Zobaczysz, niedługo będziesz śmiać się z tej wpadki.

Horoskop dzienny - Skorpion

Najbliższe dni będą dla Skorpiona bardzo owocne - szczególnie pod kątem finansowym. Mogą jednak przy tym liczyć na pozytywne rozwiązanie pewnych spraw, na które bardzo liczy i oczekuje wieści. Spokojnie, te pojawią się już niedługo.

Horoskop dzienny - Strzelec

Twoja relacja z bliską osobą zacznie ulegać stopniowej poprawie. Bardzo cię to ucieszy, bo kiedyś byliście sobie bardzo bliscy. Uważaj jednak, żeby nie narzucać zbyt dużej presji.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Czujesz, że potrzebujesz wsparcia? Nie obawiaj się prosić o pomoc. Wokół ciebie jest wiele bliskich osób, które nigdy nie odmówią ci wsparcia, choć niekoniecznie zdają sobie sprawę, że go potrzebujesz.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wiele wskazuje na to, że w najbliższych dniach możesz liczyć na dużo pomyślności. Szczęście będzie ci sprzyjać, dobra passa nie będzie opuszczać. To dobry moment, by podjąć pewne ryzyko, na które do tej pory brakowało ci odwagi.

Horoskop dzienny - Ryby

Pewna kwestia nie będzie dawać ci spokoju. Może jest coś, co możesz w tej sprawie zrobić? Zastanów się dobrze, a najlepiej obgadaj temat z bliską, zaufaną osobą.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: