Horoskop dzienny - poniedziałek 21 sierpnia 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki poniedziałek czeka osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt, Wagi i Ryb? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na 21 ierpnia 2023 roku.
Zobacz wideo Burza z piorunami przeszła nad Warszawą. Było niebezpiecznie

Horoskop dzienny - Baran

 • Barany powinny zachować czujność i roztropnie podejmować decyzje, zwłaszcza te dotyczące spraw zawodowych. W waszym otoczeniu może się bowiem znajdować nieprzychylna wam osoba, której nie zależy na waszych korzyściach.

Horoskop dzienny - Byk

 • Single wraz z początkiem nowego tygodnia będą miały spore szanse, by poznać swoją drugą połówkę. Musicie tylko otworzyć się na sygnały, które wyśle wam ta osoba. Osoby w związkach z kolei powinny okazywać partnerowi więcej uczuć.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Dla osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt nie będzie to łatwy dzień. Upłynie on pod znakiem wspomnień, często dość nieprzyjemnych i powrotu osób z przeszłości, o których chcielibyście już zapomnieć. Pamiętajcie, że złe chwile miną.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki na własnej skórze przekonają się, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Niezbyt przyjemna sytuacja w pracy lub domu pozwoli wam ocenić, kto tak naprawdę was wspiera. Dzięki temu pozbędziecie się ze swojego otoczenia toksycznych osób.

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwy powinny bardziej rozsądnie podchodzić do kwestii związanych z finansami. Bez oszczędzania nie uda wam się w tym roku zrealizować swoich planów. Zwróćcie uwagę, czy na pewno wydajecie pieniądze tylko na niezbędne rzeczy. 

Horoskop dzienny - Panna 

 • Osoby urodzone pod znakiem Panny zaczną zastanawiać się nad zmianą stylu życia. Nowy sposób odżywiania się, nowa aktywność fizyczna lub hobby, ale też planowanie regularnego odpoczynku to kwestie, które poprawią jakość waszego życia.

Horoskop dzienny - Waga

 • W sprawach sercowych czeka was dużo pozytywnych zaskoczeń, bez względu na to, czy jesteście w związku, czy nie. Uważajcie jednak, by w pewnym momencie nie zacząć wątpić w siebie i swoją atrakcyjność. Nie macie ku temu żadnych powodów.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Skorpiony powinny zaplanować spotkanie ze znajomymi, których od dawna nie widzieli. Wasi przyjaciele potrzebują porady. W sprawach zawodowych warto podjąć odważne decyzje. Być może miejsce, w którym się znajdujecie, nie ma dla was ciekawych propozycji. Trzeba ich szukać gdzie indziej. 

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce czekają bardzo dobre wiadomości, głównie dotyczące finansów. Może to być podwyżka, awans lub propozycja zmiany pracy. Cokolwiek to będzie, przyniesie wam wiele radości i realne korzyści.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Zamiast uparcie stać przy swoim zdaniu lub pomyśle, wysłuchajcie innych i zastanówcie się, czy ich perspektywa nie polepszy waszych zamiarów. Warto negocjować i rozmawiać, dzięki czemu każda ze stron rozmów będzie czuła się doceniona. 

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki zaczną dostrzegać efekty wysiłków podjętych przynajmniej trzy miesiące temu. W najbliższym czasie możecie być bardziej poddenerwowani i będziecie potrzebowali spokoju. Uważajcie na niepotrzebne kłótnie. 

Horoskop dzienny - Ryby

 • Uda wam się podjąć decyzje, których od dłuższego czasu unikaliście. Pamiętajcie, że w życiu pewna jest tylko zmiana i każde takie doświadczenie uczy nas czegoś nowego, dlatego nie obawiajcie się tego i nie nastawiajcie się źle. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: