Horoskop na weekend 19-20 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend - 19-20 sierpnia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Przed nami sobota i niedziela. Dni przyniosą niektórym sporo wyzwań. Co cię czeka? Nie zwlekaj, sprawdź.

Horoskop na weekend - Baran

Zebrałeś myśli, a przede wszystkim energię, aby dokończyć ważne zadanie. Jesteś na nie w pełni gotowy. Los ci sprzyja, więc śmiało możesz podjąć stanowcze kroki. Przychylne ci znaki to: Rak, Panna i Koziorożec. 

Zobacz wideo Ciepło doskwiera? Zrób sobie chłodzącą mgiełkę do ciała

Horoskop na weekend - Byk

Weekend nie będzie dobrym czasem na rozwiązywanie problemów finansowych. Rodzina się o ciebie upomni. Poświęć jej swoją uwagę. Obowiązki nie mogą dać ci spokoju? Szybko temu zaradzisz. 

Horoskop na weekend - Bliźnięta

Sobota będzie pracowita. Z kolei niedziela przyniesie ci odrobinę wytchnienia. Postaw na regenerację. Nadchodzący tydzień szykuje dla ciebie sporo wyzwań. Jeśli potrzebujesz pomocy, poproś o nią osobę spod znaku Raka.

Horoskop na weekend - Rak

Po ciężkim tygodniu zasługujesz na wypoczynek. Galeria sztuki, targ staroci, wyjście do kina? Możliwości jest wiele. Ważne, byś zadbał o odpowiednie bodźce. Nie zapominaj o zobowiązaniach. Czas cię goni. 

Horoskop na weekend - Lew

Uważaj na osobę spod znaku Koziorożca. Przysporzy ci problemy. Skorpion sprawi, że w końcu się uśmiechniesz. Nie rezygnuj ze swoich planów. Nawet, jeśli spotkasz się z niezadowoleniem swoich bliskich. 

Horoskop na weekend - Panna

Weekend należy do ciebie. Dobrze zaplanuj te dni. Zapomnij o pracy i obowiązkach. Pora oczyścić głowę, a świat się od tego nie zawali. Przychylne ci znaki to: Rak, Koziorożec, Byk i Baran. Daj im trochę swojego ciepła.

Horoskop na weekend - Waga

Osoby spod znaku Wagi łatwo ulegną wpływom, a przyjaciele okażą się wrogami. Zrób coś dla siebie i wybierz się na trening. W sobotę będzie rozpierała cię energia. Może wybierz coś siłowego?

Horoskop na weekend - Skorpion

Jeśli coś od dłuższego czasu nie daje ci spokoju, to ten weekend jest idealną porą na znalezienie remedium. Problemy same się nie rozwiążą. Potrzeba twojego zaangażowanie i twoich dobrych chęci.  

Horoskop na weekend - Strzelec

Powinieneś zejść już trochę na ziemię. Jeśli czujesz, że brakuje ci sił, nie angażuj się od razu w jeszcze bardziej wyczerpujący projekt. Wrócą demony z przeszłości. Zaczniesz żałować, że zakończyłeś ważną relację.

Horoskop na weekend - Koziorożec

Pomyśl o swoim partnerze. Zapewnij mu odrobinę atrakcji. Nie liczy się rozmach, a zaangażowanie. Samotnemu Koziorożcowi będzie doskwierał brak drugiej połówki. Nie zamykaj się, tylko otwórz na nowe. 

Horoskop na weekend - Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika będą udawały zapracowanych. No właśnie... udawały. Zamiast sprawiać jedynie złudne wrażenia, powinny się zaangażować i pomyśleć o bliskich osobach. 

Horoskop na weekend - Ryby

Osoby spod znaku Ryby mogą liczyć na krótki flirt. Czułe słówka, głębokie spojrzenia... Nie ulegaj jednak emocjom. Spójrz na nową relację racjonalnie. Pomoże ci w tym Koziorożec. Szybko przedstawi bilans zysków i strat. 

Więcej o: