Horoskop dzienny - piątek 18 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - piątek 18 sierpnia 2023 r. Co przyniesie początek weekendu? Nie zwlekaj, sprawdź, co przygotował los.

Horoskop dzienny - Baran

Staniesz oko w oko z problemami. Pokonasz je swoją determinacją i siłą charakteru. Nie pozwól jedynie, aby ktoś wyprowadził cię z równowagi. Uważaj na osoby spod znaku: Bliźniąt, Koziorożca, Strzelca i Skorpiona.

Horoskop dzienny - Byk

Piątek (18 sierpnia) nie będzie idealnym dniem ani na rozwiązywanie problemów finansowych, ani na prowadzenie biznesu. Pozwól sobie na odpoczynek, a służbowe sprawy zostaw w pracy. Świat się od tego nie zawali. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Fortuna kołem się toczy. Możesz liczyć na przypływ gotówki. Nie bądź jednak rozrzutny. Niebawem czekają cię niespodziewane wydatki, a ten bonus okaże się przydatnym. Przychylne ci znaki to: Lew, Panna, Koziorożec. 

Horoskop dzienny - Rak

Stwórz plan naprawczy. Zapisz się do fryzjera, masażysty, lekarza. Przyszedł czas, aby zadbać o swoje zdrowie. Bliscy zaczną cię doceniać, choć ty tego nie zauważysz. W sprawach sercowych cię rozczarowanie.

Horoskop dzienny - Lew

Nie ingeruj w sprawy innych. Zwłaszcza, kiedy o to nie proszą. W piątek (18 sierpnia) odczujesz spadek formy. Nie wracaj do łóżka, tylko pomyśl nad aktywnością fizyczną. Nie licz na wsparcie od osoby spod znaku Wodnika.

Horoskop dzienny - Panna

Potrzebujesz krótkiego urlopu, by zregenerować siły. Zajrzyj w głąb siebie i zadbaj o równowagę ciała i ducha. Szybko dojdziesz do wniosku, że chcesz żyć w zgodzie z naturą. Pęd, stres, nadmiar pracy? Ustal priorytety. 

Zobacz wideo Wypalenie zawodowe uznane za poważne zagrożenie dla zdrowia

Horoskop dzienny - Waga

Minął czas próbny. Już nikt nie będzie cię traktował z taryfą ulgową. Dotychczas niedociągnięcia uchodziły ci na sucho, teraz przyszła pora na ciężką pracę. Wkrótce dopadną cię zobowiązania finansowe. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Będzie towarzyszyła ci frustracja, którą spotęgują osoby z twojego otoczenia. Znajdź przyczynę i skonfrontuj się z przeciwnościami. W pracy czeka cię dużo dodatkowych spraw. Nie odkładaj niczego "na potem". 

Horoskop dzienny - Strzelec

Humor zepsuje ci osoba spod znaku Wodnika. Bardzo szybko sprawdzi twoje fantazje na ziemię. Nie ulegaj wpływom i nie rezygnuj ze swoich marzeń. Już nie raz wykazałeś się siłą i determinacją. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Wysokie temperatury dotykają wszystkich - nie tylko ciebie. Zacznij rozsiewać pozytywną energię. Twój zły nastrój udziela się innym. Wyjdź z propozycją. Wypad do kina, na lemoniadę czy lody? Opcji jest wiele. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Nie daj się wykorzystywać. Uważaj na osoby spod znaku Bliźniąt oraz Barana. Mogą namieszać w twoim poukładanym życiu. Pozwól sobie na chwilę odpoczynku i resetu. Nie bój się zaszaleć i przekroczyć granicy.

Horoskop dzienny - Ryby

Idź za ciosem. Spotkanie z przyjaciółmi? Czemu nie! Samotne Ryby mają szansę poznać miłość swojego życia. Nie bój się miłości, która stoi za rogiem. Ryby w związku rozkwitną. Przestań wymagać, spójrz na potrzeby swojego partnera. 

Więcej o: