Horoskop dzienny - czwartek 17 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny - czwartek 17 sierpnia 2023. Księżyca przybywa. Czujemy się zmotywowani i gotowi do działania. Przyszedł idealny czas na zmiany. Co cię czeka? Nie zwlekaj, sprawdź, co przygotowały gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

Odczujesz ulgę. Wszystko za sprawą spraw, które udało ci się rozwiązać. Skupisz się na swoim życiu prywatnym. Najwyższy czas. Bliskim brakuje twojej obecności. Przychylny ci będzie: Rak, Wodnik oraz Panna. 

Horoskop dzienny - Byk

Uzbrój się w cierpliwość. Małymi krokami zbliżasz się do mety. Twoją drogą szczególnie utrudni ci bliska osoba. Ignoruj i idź po swoje. Praca i pieniądze spadną na drugie miejsce. Priorytetem będzie harmonia ciała i ducha.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Poczujesz przypływ energii. Jak ją spożytkować? Nie myśl o pracy, a o aktywnym wypoczynku. Zasłużyłeś na dni urlopu. Uważaj na osoby spod znaku: Lwa, Koziorożca, Skorpiona i Wodnika. Będą ci utrudniały działania.

Horoskop dzienny - Rak

Praca da się we znaki. Stres, ból pleców, nadmiar obowiązków... Zadbaj o swoje zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Nie ignoruj znaków, jakie daje ci twój organizm. Osoba spod znaku Byka będzie potrzebowała wsparcia. Kto jak nie ty?

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Horoskop dzienny - Lew

W czwartek (17 sierpnia) ustalisz priorytety i w końcu poczujesz, że żyjesz w zgodzie z samym sobą. Nie wdawaj się w zbędne dyskusje z Wodnikiem. Jego kąśliwe uwagi mogą zburzyć twój spokój. Rak posłuży dobrym słowem.

Horoskop dzienny - Panna

Przed tobą gorący czas. Zanim dorzucisz do swojej listy dodatkowe obowiązki, zastanów się, czy mają one sens i przyniosą ci jakieś korzyści. Jeśli nie, skup się na najbliższych i poświęć im odrobinę uwagi. 

Horoskop dzienny - Waga

Jeśli planujesz mały przekręt finansowy, to daj sobie spokój. Twoje niecne plany szybko ujrzą światło dzienne, a konsekwencje nie będą należały do najprzyjemniejszych. Uporządkuj wszystkie sprawy, zanim będzie za późno.

Horoskop dzienny - Skorpion

Zauważysz, że twój związek nie jest tak idealny, jakby się mogło wydawać. Postaw na rozmowę. Jeśli ona nie pomoże, zdecyduj się na odważne kroki. W pracy szef doceni twoje starania. To idealny moment, aby wspomnieć mu o podwyżce. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Jeśli jesteś samotny, musisz wyjść w końcu z cienia. Miej oczy szeroko otwarte. Za rogiem czai się twoje bratnia dusza. Strzelce w związku odczują rutynę. Zamiast narzekać, wyjdź z inicjatywą. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nie odkładaj niczego "na jutro". Jeśli mebel wymaga renowacji, w pracy rośnie stos papierów, a znajomi domagają się kontaktu - zrób to dzisiaj. Przychylny ci będzie: Rak, Byk, Strzelec i Baran. Nie odrzucaj ich pomocy.

Horoskop dzienny - Wodnik

Nad twoją głową zawisną czarne chmury. Zastanów się, czy jest sens wdawać się w konflikty, których w ostatnim czasie w twoim życiu nie brakuje. Jeśli potrzebujesz odpoczynku, pomyśl o urlopie. Świat się od niego nie zawali. 

Horoskop dzienny - Ryby

Odczujesz oddziaływanie Księżyca. W czwartek (17 sierpnia) wpłynie on na twoje emocje. Nie rozmyślaj nadmiernie o przeszłości. To, co było, oddziel grubą kreską. Dzięki swojej determinacji szybko zażegnasz każdy kryzys.

Więcej o: