Horoskop na tydzień 14-20 sierpnia 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki tydzień czeka osoby urodzone pod znakiem Barana, Panny i Strzelca? Czy Skorpionom, Rybom i Bliźniętom dopisze szczęście? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na tydzień od 14 do 20 sierpnia 2023 roku.

Horoskop na tydzień - Baran

 • Będziecie nastawieni do innych przyjaźnie, co pozwoli wam w tym tygodniu załatwić wiele spraw i ruszyć z kilkoma projektami. W pracy czeka was dużo obowiązków, ale ze wszystkimi dacie sobie radę. Osoby w związkach powinny pomyśleć nad romantycznym weekendem, a single zastanowić się, czy wchodzenie teraz w związek jest wam po drodze.

Horoskop na tydzień - Byk

 • Byki będą musiały się w tym tygodniu mierzyć z trudnościami i przeszkodami. Traktujcie je jednak jako wyzwania i coś, co kształtuje wasz charakter oraz jeszcze bardziej pozwala się cieszyć z sukcesów. Nie traćcie zimnej krwi i trzymajcie emocje na wodzy. Wówczas wszystko pójdzie dobrze.
Zobacz wideo Czy masz zaufanie do mediów? [SONDA]

Horoskop na tydzień - Bliźnięta

 • Bliźnięta otrzymają wiele propozycji, nad którymi musicie się dokładnie zastanowić. Nie bierzcie pierwszej oferty, ale czekajcie na coś lepszego, zwłaszcza jeśli dotyczy zakupu domu, mieszkania lub innych zobowiązań finansowych. W związkach czekają was ważne rozmowy i przełomowe decyzje.

Horoskop na tydzień - Rak

 • Raki mogą czuć się przytłoczone obowiązkami. Obcowanie z naturą pomoże wam uporać się ze stresem, dlatego wycieczka do lasu lub parku będzie w tym tygodniu bardzo wskazana. Single w weekend mają okazję poznać kogoś wyjątkowego, o ile przyjmiecie propozycję znajomych na wspólne spędzenie czasu. Czekają was też dobre propozycje zarobkowe.

Horoskop na tydzień - Lew

 • Dla Lwa najważniejsze w tym tygodniu będą relacje. Skupicie się na sprawach domowych, głębokich rozmowach z partnerem, rozwijaniu przyjaźni czy zacieśnianiu nowych znajomości. I bardzo dobrze, ponieważ w ostatnim czasie, kosztem pracy, zaniedbaliście sprawy uczuciowe. A tych nie warto poświęcać dla zobowiązań zawodowych.

Horoskop na tydzień - Panna

 • Osobom urodzonym pod znakiem Panny nie wszystko uda się tak, jak to sobie zaplanowaliście lub wymarzyliście. Nie ma co jednak się obrażać lub smucić. Ważne jest bowiem, żeby się nie poddawać i ciągle zmierzać do wyznaczonego sobie celu. Niestety, macie tendencję do uciekania od trudności, przez co nie rozwijacie się ani zawodowo, ani uczuciowo.

Horoskop na tydzień - Waga

 • Wagi powinny zaplanować odpoczynek, nawet jeśli na razie nie czujecie się przemęczeni. Nie warto doprowadzać się do stanu, gdy czujecie się wyczerpani, ponieważ wtedy o wiele trudniej jest wam odzyskać siły. Osoby w związkach czekają drobne sprzeczki, ale nie wpłynie to poważnie na waszą stabilizację w tej relacji. 

Horoskop na tydzień - Skorpion

 • Skorpiony powinny poprosić swoich bliskich o pomoc. W przeciwnym razie możecie być przytłoczeni nadmiarem spraw i niezrealizowanych obietnic. Macie dużo pomysłów, dotyczących przyszłości, jednak nie naciskajcie na to, by były realizowane już teraz. Na wszystko przyjdzie odpowiedni czas.

Horoskop na tydzień - Strzelec

 • Strzelce będą w twórczym i kreatywnym nastroju. Nowe projekty, hobby lub zainteresowania to coś, na co powinniście zwrócić uwagę w tym tygodniu. Możecie zainspirować innych do swoich pomysłów, ale przede wszystkim zachęcić innych do inwestowania w wasze zamiary. Ta pozytywna energia będzie was prowadziła do końca miesiąca.

Horoskop na tydzień - Koziorożec

 • Koziorożce wreszcie nieco odpuszczą sobie w sprawach zawodowych. Dzięki temu odzyskacie radość z wykonywanych zadań i nie będziecie czuli się tak zmęczeni ich wykonywaniem. Po powrocie z pracy najważniejsze będzie dla was wspieranie rodziny. To właśnie sprawy z nią związane będą waszym oczkiem głowie w najbliższych dniach. 

Horoskop na tydzień - Wodnik

 • Wodniki mogą czuć się zirytowane, a problemy z koncentracją sprawią, że najbliższy tydzień może być wymagający zwłaszcza w pracy. Trudno wam będzie analizować zdarzenia i szukać rozwiązań, przez co zaczniecie też wyolbrzymiać problemy. Uważajcie, by nie zadręczać tym bliskich wam osób, które nie wiedzą, że wasz osąd może być zaburzony. 

Horoskop na tydzień - Ryby

 • Ryby powinny unikać pośpiechu i niedokładnego wykonywania zadań. Możecie być w tym tygodniu bardziej narażeni na pomyłki, które mogą mieć dla was poważne konsekwencje finansowe. Uważajcie też na drogach czy przy planowaniu podróży oraz na zbyt intensywne i kontuzjogenne ćwiczenia. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: