Horoskop dzienny na piątek 4 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na piątek 4 sierpnia 2023 r. Nadchodzi weekend. Do kogo uśmiechnie się los? Czy Panna w końcu znajdzie czas na wypoczynek? Nie zwlekaj, sprawdź, co przygotował kosmogram.

Horoskop dzienny - Baran

Nie licz na wiele. Spotkasz się z odtrąceniem. Powrócą do ciebie błędy z przeszłości. Mimo przeciwności nie rezygnuj z postawionych sobie celów. Przychylna ci będzie osoba spod znaku Panny. Otoczy cię zrozumieniem.

Zobacz wideo Ze słońcem nie ma żartów. Jak radzić sobie z upałami?

Horoskop dzienny - Byk

Osoba spod znaku Raka wyprowadzi cię z równowagi. Przekroczy pewne granice. Zachowaj spokój i nie działaj pod wpływem emocji. Możesz liczyć na pomoc bliskiej ci osoby. Nie bój się prosić o radę. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Piątek minie pod znakiem... złego nastroju. Nie pozwól, aby zdominował cały dzień. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności. Jeśli miałeś od dawna na coś ochotę, to idealny moment, aby zdecydować się na odważny krok.

Horoskop dzienny - Rak

Dalej będziesz pod wpływem Księżyca. Zadba on o twoje emocje, a raczej wywoła ich nadmiar. W piątek nie ufaj swojej intuicji. Może cię zawieść. Podążaj za głosem bliskiej ci osoby. Dobrym i rozsądnym słowem poratuje Koziorożec.

Horoskop dzienny - Lew

Od rana będziesz na celowniku osoby spod znaku Wodnika. Szybko jednak zmieni front i da ci odrobinę wytchnienia. Wieczorem zadbaj o wypoczynek i rozrywkę. Nie odkładaj niczego na sobotę.

Horoskop dzienny - Panna

Obowiązki służbowe zostaw w pracy. Nie przynoś ich ze sobą do domu. Odetnij się, a zregenerujesz zarówno umysł, jak i ciało. Poświęć odrobinę czasu partnerowi. Od dawna upomina się o twoją uwagę. 

Horoskop dzienny - Waga

Nie pozwolisz, aby ktoś cię zdominował i pokażesz swoje prawdziwe "ja". Wrócisz do momentów, które już dawno minęły. Miej się na baczności. Wspomnienia mogą cię pogrążyć. Spróbuj je wykorzystać do odbudowy i wzmocnienia aktualnych relacji.

Horoskop dzienny - Skorpion

Uzbrój się w cierpliwość, bo zanim dojdziesz do upragnionego celu, minie wiele czasu. Wdasz się w flirt, który ma szanse na to, aby przekształcić się w coś większego. Nie skreślaj nikogo na wstępie. Uważaj na osobę spod znaku Byka. Będzie drażliwy. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Kiedy ostatnio pomyślałeś o swoich potrzebach? Jeśli nie pamiętasz, to nadszedł czas, aby znaleźć chwilę na przyjemności. Uważaj na osobę spod znaku Wodnika. Będzie próbowała zburzyć twoją harmonię. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Odrzuć wszystko co złe i zacznij od nowa. Poświęć czas bliskiej osobie, która już w piątek (4 sierpnia) sprawi ci drobną niespodziankę. Oddaj jej trochę swojego głęboko ukrytego ciepła. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Pobądź ze sobą. Posłuchaj, czego pragnie twoja dusza, a następnie ustal plan działania na najbliższe dni. Trzymaj się harmonogramu i nie pozwól, aby wkradł się do niego chaos. Napłyną do ciebie emocje. Spróbuj je ostudzić. 

Horoskop dzienny - Ryby

Nie ignoruj sygnałów, które daje ci twój organizm. Zadbaj o swoje zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Pracę zostaw na poniedziałek. Zajmij się rodziną i przyjaciółmi. Od dawna pragną spędzić z tobą chwilę czasu.

Więcej o: