Horoskop dzienny - poniedziałek 17 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na poniedziałek 17 lipca. Czego spodziewać się po tym dniu? Którym znakom zodiaku dopisze szczęście, a którym passa nie będzie dziś sprzyjać? Przedstawiamy przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny - Baran

Przyjdzie ci się wykazać dużą cierpliwością. Staraj się trzymać nerwy na wodzy, by potem nie pożałować zbyt pochopnych decyzji. W ciągu sytuacja powinna się już rozluźnić, a ty będziesz mógł oddać się swoim sprawom.

Horoskop dzienny - Byk

Problem, który trapił cię od dłuższego czasu, w końcu znajdzie swoje rozwiązanie. Pomoże w tym bliska osoba, która w ostatnim czasie była przez ciebie nieco niewystarczająco doceniana. Zmień to i zrewanżuj się jej odpowiednio.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To będzie dobry, spokojny dzień. Pewna osoba sprawi ci miły upominek, który mocno poprawi ci humor. Ostatnio miewasz mało czasu dla bliskich. Postaraj się poświęcać im więcej uwagi.

Zobacz wideo "Obserwujemy przesunięcie stref klimatycznych". W Polsce będzie ciepło jak we Włoszech?

Horoskop dzienny - Rak

Otrzymasz wiadomość, która początkowo może popsuć ci nieco humor. Nie warto jednak zbyt emocjonalnie do niej podchodzić. Ostatecznie sprawa okaże się raczej dość mocno rozdmuchana.

Horoskop dzienny - Lew

Ten dzień może zacząć się dość niespokojnie, jednak nie przekreślaj go. Postaraj się nie rezygnować z wcześniejszych planów, a wszystko może wyjść jeszcze na prostą.

Horoskop dzienny - Panna

Możliwe, że będziesz dziś odczuwać spadek nastroju. Zastanów się, może jest coś, co cię trapi? Zamiast snuć czarne scenariusze, weź sprawy w swoje ręce i działaj!

Horoskop dzienny - Waga

Dziś może przytrafić ci się drobna gafa. Nie roztrząsaj jej jednak zbytnio, jak to masz w zwyczaju. Może jesteś w stanie wyciągnąć z niej jakąś nauczkę? A jeśli nie, to potraktuj to jako kolejną historię do opowiadania w gronie przyjaciół. Zobaczysz, niedługo będziesz śmiać się z tej wpadki.

Horoskop dzienny - Skorpion

W powietrzu wisi kłótnia. Atmosfera między tobą a twoimi współpracownikami staje się coraz bardziej napięta. Postaraj się jakoś rozładować atmosferę, by w nowy rok wejść w dobrym nastroju.

Horoskop dzienny - Strzelec

Ostatnie dni były nieco stresujące, poniedziałek okaże się jednak wyjątkowo spokojnym dniem. Spotkasz kilka dawno niewidzianych osób, z którymi uda ci się porozmawiać jak za dawnych czasów.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Bardzo szybko uporasz się z zaplanowanymi zadaniami. Dzięki temu sprawnie przejdziesz do tej milszej części dnia, czyli ulubionej rozrywce. Nie miej wyrzutów.

Horoskop dzienny - Wodnik

Ostatnio coraz mniej się ruszasz. Postaraj się przywiązywać większą uwagę do aktywności fizycznej. Zobaczysz, że gdy wyrobisz sobie ten nawyk, będziesz cieszyć większą ilością energii na co dzień.

Horoskop dzienny - Ryby

Twoja intuicja może dziś nie być najlepsza, do tego brakować ci będzie obiektywizmu, przez co ciężko będzie ci trafnie oceniać sytuacje. Uważaj na podejmowane decyzje i nie porywaj się na zbyt ambitne zadania.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: