Horoskop na tydzień 17-23 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy: 17-23 lipca. Czy czekają cię zmiany w życiu osobistym? A może poszczęści ci się w życiu zawodowym? Znajdź swój znak i sprawdź, co zaplanował dla ciebie los.

Horoskop tygodniowy - Baran

Twoim życiem uczuciowym zatrzęsie pewna informacja. Początkowo mocno cię zaskoczy, a twoje działania mogą wydawać się nieco nieracjonalne. Ostatecznie jednak zmiany sprawią ci dużo radości.

Horoskop tygodniowy - Byk

Po intensywnych ostatnich kilku tygodniach możesz liczyć, że spadnie z ciebie trochę obowiązków. Wszystko nieco przystopuje i choć nadal będziesz mieć na głowie kilka istotnych kwestii, możesz spodziewać się nieco oddechu.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliska osoba poprosi cię o pomoc w sprawie, która początkowo może cię przerosnąć. Pamiętaj jednak, że najważniejsza jest twoja obecność i wsparcie emocjonalne. Okaż drugiej osobie, że może na ciebie liczyć i stoisz po jej stronie niezależnie od wszystkiego.

Zobacz wideo Prąd rozrywający wciąga w głąb morza. Bądź uważny, gdy jesteś na plaży

Horoskop tygodniowy - Rak

Ostatnio bardzo dużo się działo, a ty żyłeś na zwiększonych obrotach, własne sprawy odkładając na dalszy plan. Zaplanuj przynajmniej tydzień urlopu, podczas którego nie tylko odpoczniesz, ale także poświęcisz nieco więcej czasu najbliższym. W ostatnim czasie mogą mieć wrażenie, że ich zaniedbujesz.

Horoskop tygodniowy - Lew

W weekend w końcu udało ci się odpocząć, niestety nic nie trwa wiecznie. Nadchodzący tydzień ma dla ciebie trochę obowiązków, niektóre mogą dość mocno cię zaskoczyć.

Horoskop tygodniowy - Panna

W tym tygodniu będziesz się czuć przemęczony i nieco pozbawiony chęci do działania. To chwilowe odczucie, ale jeśli nie zwolnisz, może przerodzić się w regularne wypalenie. Nie zapominaj o odpoczynku!

Horoskop tygodniowy - Waga

W najbliższym tygodniu możesz liczyć, że szczęście będzie ci dopisywać. Uda ci się dopiąć kilka spraw, które ciągnęły się za tobą od dłuższego czasu. Możesz też zaryzykować bardziej niż zazwyczaj i podjąć się zadań, na które do tej pory brakowało ci odwagi.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

W tym tygodniu postaw na aktywność na świeżym powietrzu. Ostatnio trochę się zasiedziałeś, więc początkowo może ci być nieco ciężko się rozruszać. Pamiętaj, że ważna jest systematyczność - jeśli uda ci się utrzymać zwyczaj, twoja kondycja szybko się poprawi.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Twoje życie w ostatnim czasie nabrało nowego tempa w związku z kilkoma zmianami, które zaburzyły twoją równowagę. Jedne były lepsze, inne gorsze, ale możesz liczyć, że teraz wszystko pójdzie już z górki. Pamiętaj jednak, że sam też musisz przestać brać na siebie zbyt wiele.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Weekend był dla ciebie dość męczący, w nowy tydzień wkroczysz więc bez wielkich sił. Postaraj się nie narzucać na siebie zbyt wiele. Pamiętaj, że spadki są normalne, a odpoczynek konieczny. Nie martw się także, sprawa, która chodzi ci po głowie, znajdzie pozytywne rozwiązanie.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Przyjdzie ci odłożyć na później pewne plany, na które czekałeś od dawna. Nie przejmuj się tym za bardzo. Jeszcze przyjdzie na nie pora! Pamiętaj, że niektórych sytuacji nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Zapowiada się intensywny tydzień pełen wrażeń. Na polu zawodowym pojawi się kilka ciekawych możliwości, które będą wymagały od ciebie pewnego poświęcenia. Twoje życie prywatne może na tym nieco ucierpieć.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: