Horoskop dzienny - piątek 7 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny na piątek 7 lipca 2023 roku. Czy Wagi będą w stanie przedłożyć potrzeby swoich bliskich ponad dawne urazy i czy Ryby wykorzystają pojawiającą się w ich życiu szansę? Znajdź swój znak zodiaku i zobacz, co przygotowały dla ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny - Baran

Twoim wrogiem będą dzisiaj szczegóły i drobiazgi, a to może skutecznie przeszkodzić ci w pracy. Musisz bardziej skupić się na swoich obowiązkach. Czytaj dwa razy ważne dokumenty, a urzędowe sprawy pozostaw zdecydowanie na inny dzień

Zobacz wideo Sycące spaghetti alla puttanesca

Horoskop dzienny - Byk

Twoja obowiązkowość niespodziewanie zawiedzie. Zapomnisz o wszystkich ważnych spotkaniach, jakie miały się odbyć tego dnia. Twoje roztargnienie będzie doprowadzać cię do szału. Może to sygnał, że należy ci się odpoczynek?

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz potrzebował dzisiaj wyjątkowo dużo troski i czułości, których jednak ku swojemu rozczarowaniu nie otrzymasz. Mimo to nie będziesz mógł spisać tego dnia na straty. Postanowisz spróbować swojego szczęścia w loterii, co przyniesie ci spory zastrzyk gotówki. 

Horoskop dzienny - Rak

Nie będziesz mógł dzisiaj pogodzić się z błędami, zarówno swoimi, jak i ludzi z twojego otoczenia. Chętnie też skrytykujesz cudze pomysły. Zamiast szukać okazji do narzekań, skup się na swoich celach. Jesteś bardzo blisko spełnienia swojego wielkiego marzenia. 

Horoskop dzienny - Lew

Będziesz marzyć o błogim lenistwie, niestety twoje marzenie na pewno nie spełni się dzisiaj. Natłok obowiązków skutecznie uniemożliwi ci relaks i odpoczynek. Wieczorem, kiedy już będziesz myślał, że nic nie stoi na przeszkodzie między tobą a wygodnym łóżkiem, na horyzoncie pojawi się pewien ambitny Skorpion.

Horoskop dzienny - Panna

Po ośmiu godzinach pracy nareszcie będziesz mógł odrzucić wszystkie obowiązki w kąt, by rozpocząć długo wyczekiwane weekend. Z powodu upałów zrezygnujesz jednak z długo planowanej wycieczki. Pozostanie ci więc tylko relaks w mieszkaniu przy włączonym wentylatorze.

Horoskop dzienny - Waga

Czas najwyższy, abyś wyjrzał poza czubek własnego nosa. Być może wtedy będziesz w stanie dostrzec swoje otoczenie. Ktoś bliski poprosi cię o pomoc. Pamiętaj, aby lepiej zrozumieć konflikt, należy na niego spojrzeć z kilku perspektyw. Być może wcale nie jesteś bez winy. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Wspomnienia i uczucia będą miały ogromny wpływ na twój dzisiejszy nastrój, przez ciągłe rozmyślanie o przeszłości nie będziesz mógł skupić się na teraźniejszych kwestiach. W ważnych sprawach zaufaj swojej intuicji. Podświadomie wiesz jaką decyzję masz podjąć. 

Horoskop dzienny - Strzelec

To nie będzie twój szczęśliwy dzień. Zapomnisz o urodzinach bliskiej ci osoby, czym będziesz się długo obarczał. Nie będziesz w stanie uwolnić się także od natrętnych myśli, które doszczętnie popsują twój nastrój. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ostatnio nieco podupadłeś na zdrowiu, co odbija się także na twojej kondycji psychicznej. Zadbaj o swoje ciało i umysł. Dobrze zrobi ci kilka dni wolnego i należyty odpoczynek. Jeżeli będziesz chciał spędzić czas na świeżym powietrzu, nie zapomnij o kremie z filtrem. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Poranek nie będzie należał do najłatwiejszych. Nie tylko stłuczone lusterko będzie dziś twoim problemem. Czeka cię długa rozmowa z kimś ważnym, która jednak nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Uważaj na osoby spod znaku Byka, które czekają na twoje potknięcia.

Horoskop dzienny - Ryby

Przez wieczne niezdecydowanie wiele okazji ucieka ci sprzed nosa. Na horyzoncie pojawi się jednak ogromna szansa, której wykorzystanie może odmienić twoje życie. Poważnie rozważ wszystkie za i przeciw. Pamiętaj, że świat stoi przed tobą otworem.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na horoskopy.gazeta.pl >>>

Więcej o: