Horoskop na weekend 8-9 lipca 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 8-9 lipca 2023. Nadchodzące dni zaskoczą Ryby, Koziorożce oraz Wagi - będą w centrum uwagi i zyskają nowe znajomości. Co czeka pozostałe znaki zodiaku? Sprawdzamy.

Horoskop na weekend - Baran

Nadchodzące dni będą należeć do ciebie. Będziesz zarażać dobrą energią i zostaniesz duszą towarzystwa. Wykorzystaj te wolne dni na aktywność fizyczną - poczujesz się o wiele lepiej.

Horoskop na weekend - Byk

Skorzystaj z zaproszenia Koziorożca i zaplanuj wspólny czas w okolicy jezior. Odpoczynek nad wodą dobrze ci zrobi. Poświęcaj więcej czasu przyjaciołom, ponieważ ktoś chce z tobą porozmawiać.

Zobacz wideo Burze uderzyły w Polskę. Towarzyszyły im gradobicia, ulewy i silny wiatr

Horoskop na weekend - Bliźnięta

Czeka cię poważna rozmowa z partnerem. Nie ukrywaj swoich wątpliwości i szczerze z nim porozmawiaj. W sobotę spodziewaj się niespodziewanej wizyty pewnej kobiety.

Horoskop na weekend - Rak

Najbliższe dni spędzisz bardzo aktywnie. Poznasz siebie z innej strony i przekonasz się, że stać cię na wiele. Zadbaj jednak o dobry odpoczynek, ponieważ nadchodzący tydzień przyniesie wiele wyzwań.

Horoskop na weekend - Lew

Towarzystwo Barana poprawi ci samopoczucie. Wykorzystaj wspólnie spędzony czas na poważną i szczerą rozmowę. Zadbaj o swoją kondycję i zdrowie, w najbliższym czasie będą ci bardziej potrzebne.

Horoskop na weekend - Panna

W pełni wykorzystasz piękną pogodę i spędzisz sporo czasu na świeżym powietrzu. Dokładnie przemyśl propozycję Koziorożca i nie podejmuj zbyt szybkich decyzji w sprawach finansowych.

Horoskop na weekend - Waga

Twoje życie uczuciowe bardzo cię zaskoczy w najbliższych dniach. Jeszcze nie wszystko stracone, będziesz mieć okazję do zawarcia ważnej znajomości. Wykorzystaj tę szansę.

Horoskop na weekend - Skorpion

Poranki będą teraz wyjątkowo męczące. Godziny spędzone nad ważnym projektem dadzą się we znaki. Daj sobie odpocząć i skorzystaj z chwil relaksu. To dobry czas na długie spacery.

Horoskop na weekend - Strzelec

Baran wykorzysta to, że masz przed sobą kilka wolnych dni i zaproponuje ci niesamowitą wyprawę. Nie wzbraniaj się i skorzystaj - dowiesz się wielu ciekawych informacji.

Horoskop na weekend - Koziorożec

Gwiazdy zapowiadają wyjątkowo udany weekend. Samotność nie będzie ci doskwierać. Spotkasz osoby, z którymi od dawna nie rozmawiałeś.

Horoskop na weekend - Wodnik

Otrzymasz ważną wiadomość od bliskiego przyjaciela. Ona zmieni twoje wakacyjne plany, nie obawiaj się jednak, ponieważ będziesz zadowolony.

Horoskop na weekend - Ryby

Najbliższe dni będą należeć do ciebie. Skorzystaj z zaproszenia na imprezę taneczną - będziesz królem parkietu i poznasz kogoś bardzo wartościowego.

Więcej o: