Horoskop dzienny - poniedziałek 29 maja 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki początek nowego tygodnia czeka osoby urodzone pod znakiem Byka, Wagi i Koziorożca? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na poniedziałek 29 maja 2023 roku.

Horoskop dzienny - Baran

 • Osobom urodzonym pod znakiem Barana koniec maja może mijać pod znakiem gwałtownych zmian. Dotyczyć to będzie przede wszystkim singli, które mogą liczyć na bardzo interesującą znajomość. Wysiłki w pracy w końcu przyniosą zamierzone efekty.

Horoskop dzienny - Byk

 • Single mogą obawiać się przed tym, żeby rozpocząć poważniejszą relację z nowo poznaną osobą - tymczasem okaże się to ktoś warty zaufania. Powinniście chociaż trochę otworzyć się na innych. Inaczej nie uda wam się stworzyć trwałej relacji.
Zobacz wideo Pędziła 146 km/h w terenie zabudowanym. Policjantom przyznała, że lubi szybką jazdę

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Bliźnięta czeka udany zawodowo czas. Uda wam się przekonać do siebie osobę, która do tej pory nie była waszym sojusznikiem. Z jej pomocą popchniecie do przodu ważny projekt. Dzięki niej też zrobicie ważny postęp w karierze, która ostatnio stała w miejscu.

Horoskop dzienny - Rak

 • Raki najpewniej nie odpoczęły zbytnio w weekend. Przyda wam się odrobina spokoju oraz aktywność na świeżym powietrzu. Przemyślcie to, ponieważ w przeciwnym razie możecie mieć gorsze samopoczucie. Spotkanie ze znajomymi - nawet to zaplanowane na koniec tygodnia - również dobrze wam zrobi.

Horoskop dzienny - Lew

 • Pragniecie szybkiej kariery zawodowej, która ustabilizuje waszą sytuację zawodową. Tymczasem macie problem z sumiennością i motywacją. Ostatnio oddajecie projekty z opóźnieniem. Rada dla was, to mniej bujania w obłokach, a więcej działania.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny będą w centrum zainteresowania, co doskonale się złoży w przypadku osób, które nie mają stałego partnera. Osoby w związkach mogą być kuszone romansem, jednak nie będzie to dobra decyzja. Możecie zniszczyć coś dla was bardzo wartościowego.

Horoskop dzienny - Waga

 • Osoby urodzone pod znakiem Wagi mogą liczyć na udany dzień. Wiele spraw, zarówno zawodowych, jak i prywatnych, będzie szło po waszej myśli. Czerpcie z tego dnia tyle, ile możecie.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Niektóre sprawy wisiały w powietrzu i wszystko wskazuje na to, że teraz przybiorą na sile. Jak huragan spadną na was jakieś nieporozumienia w pracy lub związku. Trudne chwile uda wam się przetrwać, jednak zastanówcie się na przyszłość nad tym, czy nie plotkujecie za dużo.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Osoby w związkach czeka udany czas, a wasz partner będzie niemal czytał w waszych myślach i wyprzedzał wasze potrzeby czy plany. Osoby samotne mają szansę kogoś poznać, jednak musicie zwiększyć krąg znajomych.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce muszą uważać na nieplanowane wydatki. Jest ryzyko, że zaczniecie kupować różne rzeczy pod wpływem emocji, nie myśląc o konsekwencjach takiego rozrzutnego podejścia. Zastanówcie się, co powoduje w was takie emocje, że musicie je "złagodzić" zakupami.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Wodniki mają szansę zaprzyjaźnić się z wyjątkową osobą, jednak musicie dać jej to wyraźnie do zrozumienia. W pracy będziecie mieli wiele okazji, by osiągnąć swoją kreatywność i zaangażowanie. 

Horoskop dzienny - Ryby

 • Konflikt, w który popadliście, może jeszcze bardziej zyskać na sile - zwłaszcza, gdy dotyczy kwestii zawodowych. Sprawy te nie będą wam dawały spokoju, jednak nie możecie się za nie obwiniać. To nie wy jesteście powodem tego konfliktu.
Więcej o: