Horoskop dzienny - niedziela 28 maja 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Jaki koniec maja czeka Barany, Panny i Skorpiony? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na niedzielę 28 maja 2023 roku.

Horoskop dzienny - Baran

 • Osoby urodzone pod znakiem Barana odczują dziś przemęczenie i negatywne skutki ostatniego przepracowania. Zły sposób odżywiania oraz brak witamin na pewno nie pomoże wam poczuć się lepiej. W ostatni dzień weekendu postarajcie się bardziej odpocząć.

Horoskop dzienny - Byk

 • Będziecie czuć potrzebę przeanalizowania wszystkich problemów, ale też planów jakie poczyniliście na początku roku. W połowie roku jest to normalne, że weryfikujemy swoje zamiary. Uważajcie jednak, by nie przytłoczyć się negatywnymi myślami. Nie jest tak źle, jak wam się wydaje.
Zobacz wideo Zaatakował policjantów podczas interwencji. Widłami zranił policyjnego psa

Horoskop dzienny - Bliźnięta

 • Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt będą dziś starały się udoskonalić swój związek. Uczucia kierują was w dobrą. To samo tyczy się singli - postarajcie się walczyć o to, co daje wam radość i nie poddawajcie się przy niewielkich potknięciach.

Horoskop dzienny - Rak

 • Nie pozwólcie na to, by drobne zmartwienia wzięły górę nad waszym dobrym samopoczuciem. Macie teraz więcej czasu na uporządkowanie swoich spraw i warto go wykorzystać. Niedługo możecie wpaść w wir obowiązków i nowych zadań.

Horoskop dzienny - Lew

 • Lwy będą musiały przemyśleć relacje z niektórymi osobami, jednak wyjdzie wam to na dobre - macie okazję poznać, kto jest waszym prawdziwym przyjacielem. Dzień sprzyja analizom, więc zrewidujcie swoje plany i szukajcie nowych rozwiązań.

Horoskop dzienny - Panna

 • Panny będą dziś w dobrym nastroju, dlatego wszystkie rozmowy, zwłaszcza o charakterze prywatnym, będą szły po waszej myśli. Z dobrą energią wejdziecie w kolejny tydzień - będziecie zmotywowani pokonać każdą przeszkodę, która może utrudnić wam osiągnięcie sukcesu.

Horoskop dzienny - Waga

 • Osoby urodzone pod znakiem Wagi będą dziś bardziej entuzjastyczne i postanowicie przełożyć to na urzeczywistnienie swoich ambicji. Od jakiegoś czasu planowaliście poprawić swoje umiejętności lub wrócić do swojego hobby. Wszystko co daje wam radość, jest warte zainwestowania w to czasu i pieniędzy.

Horoskop dzienny - Skorpion

 • Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona powinny zwracać uwagę na dobór słów, zwłaszcza w rozmowach z partnerem. Otwarcie się na innych i przedstawienie swoich priorytetów pozwoli wam uporządkować myśli oraz iść w kierunku, który jest dla was priorytetowy.

Horoskop dzienny - Strzelec

 • Strzelce mogą otrzymać pewne informacje, które zmuszą ich do rozmowy z partnerem lub zmiany swojej postawy względem tej relacji. Powinniście zachować dystans i dopiero wtedy przeanalizować problemy, które pojawiały się w tym miesiącu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

 • Koziorożce będą w bardzo twórczym nastroju, dzięki któremu zyskacie więcej motywacji do wprowadzenia w życie pewnych pomysłów. Uważajcie jednak, by nie był to słomiany zapał. Możecie czuć, że włożony wysiłek wam się nie opłaci - warto jednak podjąć ryzyko.

Horoskop dzienny - Wodnik

 • Osoby będące w stałych związkach zaczną z większym optymizmem patrzeć na wspólną przyszłość. Osoby samotne zdecydują wreszcie, czego chcą od życia i znajdą sposób, jak to osiągnąć. To będzie dla was całkiem udany dzień.

Horoskop dzienny - Ryby

 • Ryby będą miały dziś okazję wykazać się swoją umiejętnością słuchania i doradzania. Macie dziś więcej energii, dlatego chcecie też pomóc innym. Wieczorem postarajcie się jednak zrobić też coś dla siebie, by nabrać dobrego nastawienia przed kolejnym tygodniem.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: