Horoskop na weekend 27-28 maja 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 27-28 maja 2023. Los uśmiecha się do niektórych z was, dając szanse wykazania się przed większym gronem. Dla innych będzie to czas beztroski zasłużonej wykonywaną wcześniej ciężką pracą. Odszukaj na liście swój znak zodiaku i przekonaj się, co tym razem przyszykowały dla ciebie gwiazdy.

Horoskop na weekend - Baran

Pracowity Baran nie zamierza marnować czasu na wylegiwanie się w wiosennym słońcu. Na horyzoncie malują się bowiem gruntowne porządki. W ruch pójdzie kosiarka, a dom przeżyje istne trzęsienie ziemi.

Zobacz wideo Co chciałabyś/chciałbyś usłyszeć od mamy?

Horoskop na weekend - Byk

Zestresowane i nabuzowane Byki pozwolą porwać się imprezowemu szaleństwu. Skacząc na parkiecie, przekrzykując się w znajomym towarzystwie i zamawiając kolejne drinki, pamiętaj o umiarze. Twoja rogata dusza może być bowiem źródłem zarówno świetnej zabawy, jak i dużych błędów.

Horoskop na weekend - Bliźnięta

Nie ma znaku zodiaku, który tak mocno stawiałby na integrację, zabawę i towarzystwo innych ludzi. Bliźnięta urządzają właśnie domówkę, lub sami wybierają się na tego typu wydarzenie. W ferworze przygotowań dojdzie jednak do nieporozumienia, które może zepsuć całe przedsięwzięcie.

Horoskop na weekend - Rak

Najszczęśliwszy Rak to ten, który poświęca się rodzinie. Zaplanowałeś właśnie wspólny wyjazd o bardzo ciekawym profilu. Prawdopodobnie weekend spędzisz, pokazując dzieciom zwierzęta i rośliny w zoo, zdobywając z bliskimi górskie szczyty czy biwakując w rodzinnym namiocie.

Horoskop na weekend - Lew

Bohaterska natura Lwa zyska okazję do ujawnienia się, gdy ktoś bliski twojemu sercu wpadnie w kłopoty. Niewykluczone, że zaryzykujesz własne zdrowie lub nawet życie, by ocalić tę osobę. Twoje postępowanie zostanie nagrodzone przez los przy najbliższej możliwej okazji.

Horoskop na weekend - Panna

Posucha w związku już dziś może zamienić się w płonący ogień pożądania, gdy Panny spotkają na swojej drodze zupełnie nową, fascynującą osobowość. Dla wielu z was będzie to jednak sytuacja konfliktu wewnętrznego, ponieważ pozostajecie w stałych związkach. Postarajcie się zachować zgodnie ze swoim sumieniem.

Żmija Zygzakowata (zdjęcie ilustracyjne) Coraz więcej żmij w polskich miastach. "Zachowajcie czujność"

Horoskop na weekend - Waga

Przez cały tydzień Wagi dawały z siebie sto procent, co jednak wydaje się nie wystarczać ich szefostwu. Zrezygnowani przedstawiciele tego znaku zodiaku powinni poważnie przemyśleć perspektywę zmiany pracy. Tylko nieliczne jednostki są z niej zadowolone i mogą korzystać z wolnego bez zmartwień.

Horoskop na weekend - Skorpion

Sen - to na ten moment największa potrzeba zodiakalnych Skorpionów. Duża ilość obowiązków domowych w połączeniu z regularnymi zajęciami i pracą daje ci się mocno we znaki. Pamiętając o tym, że nie jesteś maszyną, wykorzystaj weekend na zasłużoną regenerację.

Horoskop na weekend - Strzelec

W myśl powiedzenia raz na wozie raz pod wozem Strzelec zdaje się w końcu podnosić i obracać sytuację na swoją korzyść. Ewentualne problemy ze zdrowiem udało się zażegnać dzięki udaniu się do specjalistów, przez co korzystasz z życia jak nigdy przedtem. Tym razem zamiłowanie do podróży ciągnie cię ku kolejnej przygodzie.

Horoskop na weekend - Koziorożec

Podczas gdy jedni odpoczywają po tygodniu pracy, Koziorożec przesiaduje w biurze i z niezadowoleniem przerzuca stos papierów. Z nosem na kwintę nie uda ci się jednak dostrzec sposobności do wykazania się przed swoim przełożonym. Zaledwie krok dzieli cię od ewentualnej gratyfikacji.

Horoskop na weekend - Wodnik

Samotnia Wodnika wypełni się w ten weekend niespodziewanym gwarem. Przyszła pora na pochwalenie się przed rodziną i znajomymi niedawnym osiągnięciem. Wznieście toast za pomyślność kolejnych planów i celebrujcie sukces, który przyszedł wraz z włożonym w niego wysiłkiem.

Horoskop na weekend - Ryby

Dwa dni wolne to dobry czas na szczególne zadbanie o samego siebie. Rybom nie jest ostatnio w życiu lekko, a los nieustannie zdaje się rzucać im kłody pod nogi. Rozmowa z przyjacielem, ciepła kąpiel z bąbelkami czy dłuższy sen nie uzdrowią wszystkich twoich ran w duszy, ale pomogą, choć na chwilę o nich zapomnieć.

Więcej o: